Споделена история от Секс и интимност

Искам мъж
Не знам дали е заради миловидното ми личице, но имам проблем - не мога да намеря мъж какъвто искам...

На 23 години съм и напоследък почти постоянно мисля за секс. Искам някой да ме притисне до стената, да ме ухапе по врата / и не само... изобщо мъж, който да знае как да се отнася с жена като мен...

Коментари

1.   Със сигурност тук (и не само тук) ще намериш много мераклии.
Но защо ти е секс заради самия секс? не рискуваш ли :
1/достойнството си;
2/здравето си;
3/самоуважението си.......

Както прецениш. Да намериш някого за една нощ е много лесно, по-важно е какво следва след това и в какво ще превърнеш живота си.

2.   Мераклии колкото искаш :) Аз на твое място бих избирал!

*Syndrome

3.   Каква точно си ти, за да знаят мъжете тука дали да те потърсят ?

4.   И аз имам същия проблем. Понеже изглеждам адски миловидно и мъжете ги е страх че ще ми стане нещо ако ме понаграбят по-здраво, а аз точно това искам.

5.   До номер 4: Ох коте ела при бате да те награби и да видим дали ще се счупиш :)

6.   До авторката:

Да разбираме ли, че не правиш секс въобще или че просто правиш, но не те удовлетворява и искаш нещо по екстремно?

Как изглеждаш?

7.   Абе хора, не виждате ли, че има нещо гнило? Особено вие, мъжете. не ставайте смешни! Имам приятелка, която навсякъде, където се събирахме в компания и имаше мъже, се провикваше "Искам мъж!" Е, изредиха й се да я пробват от любопитство и после се подиграваха зад гърба й. До ден днешен си е без мъж. При този призив мъжете се подлъгват и после кой би искал да бъде "един от навалицата" (няма ли да се чувства обидно и унизително ?)

9.   Номер 7: (без извинение) коя си ти да казваш че това е гнило. Знаеш ли колко момичета имат този проблем, ко да направиме че твойта приятелка "пример" е курва. Момичето споделя проблем а ти с цялата си уличност даваш да пример нещо съвсем различно. Мила моят съвед към теб е да си облечеш/купиш нещо по разголено (под разголено разбирай с деколте) и иди на някоя дискотека да видим дали ще си харесаш някой! Успех :)

10.   Аман от тъпи нимфоманки които се чудят как да провокират мъжете за да бъдат изнасилени едва ли не. Докато не счупят 5 кура дневно няма мира. Имам подобна позната за мое щастие не съм имал нищо с нея, но такива жени са без стоиност и попаднете ли на такива ЕБЕТЕ И БЯГАЙТЕ!!!!

Това не са жени с които можеш да се надяваш на нещо, те просто не знаят какво искат и как да си го направят хубаво. Тяхната логика е в това че всеки следващ е може би по-добър и с по голям хуй и никога не престават да го търсят, докъто в един момент вече са сами и търсият спасение в такива местенца надявайки се някой да се закачи.

11.   Хахаха хвани си някой старчок на 37 - 40 .. :)))))

12.   От 7 към 9 ! Е, видя ли ? Прочети какво ти пише 10 !
Аз не съм монахиня и съм съвременна мацка. Мъжете ми обръщат внимание и без да се провиквам. Освен това държа на себе си и външния си вид. И без отворено деколте ме заглеждат. Уважаващите себе си жени не се държат просташки, защото ще предизвикат вниманието само на похотливци.

13.   12. От 7 към 9 ! Е, видя ли ? Прочети какво ти пише 10 !
-----
Номер 12, това кърти.

14.   Уау , не очаквах такъв интерес :) За хората, които не ме разбират q да приемем че съм описанието, което е дал номер 10:) Става въпрос за различни виждания - аз имам себеуважение и самочувствие и това, че обичам да ми заповядват и заплашват в леглото с нищо не променя какъв човек съм.

Благодаля за отговорите и стискайте палци да намеря някой извратен колкото мен :)
btw току -що правих тест и излезе,че съм 90 прод[ekjd събмисив...ако някой го интересува :)
Авторката

15.   :) Незнам на какво точно разчиташ от този пост, но ми се виждаш интересен човек ... особенно с тоя субмасив ме разби :D. Ако имаш желание можеш да ми драснеш на last_man_standing@abv.bg, пък да видин какво ще излезе ;)

17.   Ами аз съм на 20 год. момче и немога да срещна някое свястно момиче с което да си изградим някаква що годе нормална връзка. Винаги попадам на някакви разглезени курвички дето ако не платя сметката примерно или не им купя някакво подараче ми мрънкат на главата. А аз съм сериозно момче а по свестните момичета ме мислят за надут а то е точно обратното даже съм малко срамежлив и немога много много да ги свалям. Неискам да ходя с някоя само защото трябва да имам приятелка просто искам момиче с което да мога и да си кажа някоя друга дума. А относто проблема на момичето мога да ти кажа само да бъдеш по отракана и отворена с някак си по мръснишки поглед за да попаднеш на някои който да те грабне и да те изчука здравата.

18.   E какво толкова... все пак ще оживееш и с него и без него...такъв е живота и смело напред към това което искаш, стига да знаеш какво е