Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми не ме иска
С приятелката ми правим секс 5 пъти на ден, но след това тя не ме иска отново. Измисля си разни оправдания, че е гладна, спяло й се, трябвало да се къпе... Объркан съм, имам чувството, че вече не ме иска. Как да я накарам да ме желае отново?

Коментари

1.   Сигурен ли си, че знаеш какво означава секс, защото ако говориш наистина за това, което означава не се очудвай, че не те иска, ако го правите по 5 пъти на ден.

2.   Да не би да искаш да кажеш, че след като момичето свърши един път и след това не иска да продължите? Ако е така... ще трябва много да се помъчиш да я възбудиш отново за да продължите акта.

3.   Ха, кога не те иска? На 6 тия път ли? Ми нормално малко да и писне. Пък май бъркаш приятелката с ръката...

4.   Трябва ти една от онези силиконови кукли. Те не омръзват от секс. Безотказни са.

Ел:)

5.   Майко мила.. Ти сериозно ли задаваш подобен въпрос? ! Да не е пет пъти на седмица? Ако е толкова на седмица, не е толкова зле, даже си е нормално за повечето хора.
Обаче ако го правите по 5 пъти на ден и се чудиш защо не иска още? ! Боже мой.. Остави й половия орган малко на мира, да не би да искаш да изкопаеш дупка до Китай там долу.. ръгай, ръгай, на мен да ми е добре.. :Хх

6.   Е, тука се смях много... наистина имаш сериозен проблем с прлиятелката ти. Направо е зарязвай :))) щом не те иска след петия път хич не ти трябва :) Ти на колко години си

7.   Е, нормално е да не те иска след 5 пъти на ден! Ако го правите по толкова пъти това, че е гладна, че й се спи, и че трябва да се къпе не са оправдания, а самата истина. Тя да не е някаква машина за секс, и тя има нужда от почивка. Ти също би трябвало да си уморен, по принцип мъжете се изтощават повече след секс, отколкото жените. Няма какво да я караш да те желае, тя достатъчно те желае, но ти май не си наясно какво точно искаш от нея.

8.   ... и на третия ден Айшето казала на манго: "- Маго, 'звадиго да са 'спикая беее... "

9.   5 пъти на ден??? !!! Вие изобщо правите ли нещо друго на ден освен секс. По-добре го правете само веднъж на ден всеки ден отколкото така. Ще си омръзнете много бързо.

10.   Темата от далече лъха на много измислена. Всеки умен човек знае, че 5 пъти са доста и то един след друг. Може автора да бърка жената с ръката, както беше писал някой по - нагоре. Но все пак ако е истинска темата - авторе, остави момичето да си отдъхне бе. Тя да не е машина или робот. Аман от хора необразовано по темата секс.

Муцито.