Споделена история от Секс и интимност

Издържах около 2 часа-мастурбиране
Здравейте. Напоследък съм забелязъл че като започна да се самозадоволявам и издържам много.
Много добре се контролирам. И ето днес забелязах че около 2 часа издържах (от много време не бях гледал порно и се поотпуснах... )

И да питам. Не съм правил секс, на 20г. съм и дали след като издържам много на мастурбиране, дали и в секса (един ден, като му дойде времето) ще издържам много?

Не казвам по цял час, а просто след като мога така да се контролирам при мастурбиране, явно и в секса ще мога да се владея и ще издържам задоволително дълго :) поне 20-25-30 минути. :)

Коментари

1.   Като гледам как говориш за мастурбирането и за секса. "дали и в секса (един ден, като му дойде времето)". Този ден за теб може и никога да не дойде.

2.   Ами спорно е братле. Аз и аз бях олимпииски шампион на тая дейност навремето преди 3-4 години :D. Бях на почивка. Там срещнах много хубаво и забавно момиче и решихме д го направим. Но при всичката си превъзбуда и вълнение от предстоящото събитие не издаржах и 5 минути. Въпреки че при всеки е различно, първия път не може да очакваш много :]

3.   Ами и при секса, би бил в еркция толкова дълго. При положение, че си във физическа кондиция, примерно да издържиш 2 часа....
да клатиш...

Иначе 20-25-30 н3 би трябвало да е проблем.

И така до около 35 годишна възраст.... Поне при мен бе така...

4.   Ти ще издържаш, ама не се знае човека до теб дали ще издържа .

5.   Малко е. Трябва да можеш поне 3 - 3. 5 часа за да си сигурен, че "(един ден, като му дойде времето)" за секс с жена ще се представиш щогоде прилично. Да знаеш жените ги усещат тия неща още щом те погледнат. Инстинкт им е. Няма уважаващ себе си мъж, който да не работил в тази насока по себе си. Даже тези с по силните характери освен, че са постигнали 5-5. 5 та дори и 6 часа продължават ежедневно с тренировки.
Носят легенди за за дзенонанисти, които са стигали и до седмица, но това са легенди, на които аз лично не вярвам.
Стискам ти палци и ти пожелавам нови висоти в каляването на характера. Е, има опасност да отскубнеш пишката, ако се претовариш, но тези рискове трябва да се приемат.
Успех!!

6.   Хм, абсурдно да се правят сравнения между мастурбация и секс. Смисъл... ако мастурбираш - естествено, че ще можеш да се овладееш или пък да свършиш бързо. При секса не е така... можеш да свършиш по-бързо или да ти трябва повече време за това. Всичко е индивидуално и зависи от теб и от партньора ти.

7.   И аз съм така, но не бих казал, че издържам дълго, а че трудно се възбуждам. А след като се възбудя, отлагам неколкократно еякулацията. Това е притеснително, защото означава, че съм сменил целта със средството - за мен кулминацията не е самото изпразване, а мигът преди него, предусещането, което се опитвам да задържа колкото мога повече. Иначе казано - възбужда ме не самата жена, телесното единение, а моята собствена представа. Дори когато го правя наистина, все едно онанирам. Това е юношеско. Според мен, за да не стигнеш до моето дередже, трябва да понамалиш тренировките и да си потърсиш момиче.

8.   Да разгледаме фактите:
на 20 години си и не си правил секс
масторбираш по 2 часа
и нямаш никакви познания на тема секс

според факторите ще свършиш помежду втората и третата минута
един от главните фактори в това колко време ще издържиш е нивото на възбудата а мисля че е безопасно да се предположи че при секс нивото на възбуда е много по голямо от колкото при мастурбиране при някои с твоя опит.

9.   Дайте му медал !!!

10.   Автора:

Просто питам бе. И честно казано като мастурбирам, по-скоро повече гледам порно, а мастурбирането е на почивки и не е нон-стоп. И през повечето време не е некво пресилено, а спокойно и умерено. Просто се наслаждавам на чувството. Не гледам да свърша работата за 5-10 минути.

А и мастурбирането ти помага да опознаеш тялото си и естествено да се научиш до известна степен да се контролираш.

11.   давай газ човеко... мастурбирай си на воля... един ден ще си правиш секс... и пак ще си го лъскаш.... няма нищо лошо... в секса е различно, но си е за хора като теб, като всички... давай газ...

13.   Авторе минаха седем години, направи ли го секса?
Колко беше като продължителност???

14.   На 20 години и чака времето за секс!? Кога бе, като се пенсионираш ли. Ще си останеш с чикиите, щом на тази възраст караш на чикии!

15.   Няма нормален човек според мен, който след 7 години да изтипоса темата на челно място в рубриката Секс и интимност. Освен автора, може би...

П. С. Постът ми е за номер 13

17.   И аз издържах така и от тази "практика" ми се прецака простатата и от там ми се появиха и хемороиди!

18.   Авторе - при първия ти път със сигурност ще се изложиш... Ама споко всичко е нормално. Да сравняваш чекиите със секса, е все едно да ядеш сладолед, ама през витрина... Схващаш ли логиката? :D

П.С. - Колкото повече секс правиш, ще ставаш все по добър. Не става така със сухи тренировки!

М.33г.

19.   Аз пък съм издържал 3 часа интензивен секс. Сдържах се, сдържах се, накрая исках но не можах да свърша. После едва си стоех на краката. Едно, че се издразних на мацката, защото тя ме спираше, искала още, още, да не съм спирал, а накрая оргазъм за мен йок. Второ ме боляха топките цял ден понеже случката започна от сутринта. Направих си една ръчна късно след обяд с надеждата да получа облекчение, но не стана. Дискомфорта остана още дълго. Та и секс маратоните не са непременно върховно изживяване.

20.   Аз също съм голям мастурбатор. По-скоро бях докато учех до 23-24 годишен. Тъй като доста работя, не ми остава време да лъскам. Може би 1-2 пъти в седмицата. Инцидентно имам на 3-4 месеца, някоя събота да лъскам 3-4 пъти. На 29 съм. За пръв път правих секс на 20 с не особено красиво момиче. Може би, защото не се бях достатъчно възбудил и бях леко притеснен, макар и само в мисионерската поза и ездачка сигурно свърших след 1 час. След това бих казал, че и с по-красиви момичета съм се представял добре. Ходил съм 2 пъти при платено момиче. Едната ме изпразни буквално за под 1 минута. След време реших да отида при една силиконова милфка. Само като я видях се надървих. Като ми се отърка имам чувството, че оная ми работа пулсираше. И най-странното е, че едно 40-50 минути я блъсках и издържах. Даже на нея и писна. Мислеше, че ще свърша бързо и ще ми вземе парите. Така че, по-скоро е до настройка и до физическо състояние. Аз също нямам особен успех с жените. Притеснителен съм и не успях да го преодолея това нещо. Връзвали са ми, защото имам хубава професия (не не съм богат, а просто създава един вид уважение работата ми), защото изглеждам сравнително добре и защото попадам в среди с доста млади и не толкова млади жени. Ако не беше това сигурно щях да си карам само на ръчна. Така че авторе, остави ги чекиите, а гледай да се развиваш като личност.

21.   До 17. От мастурбиране си прецакал простата си? Ти добри ли си.

23.   До 21 от 17, често мастурбирах без да се изпразвам, спирах преди кулминацията и така няколко пъти като накрая не свършвах, лекарите ми казаха, че така се е образувал застой на кръв в тазовото дъно в резултат на което се е развил простатит и поява на хемороиди.

24.   Шампион си! Сиа вдигай летвата на 4часа.
До 17 напълно възможно е. Локалния имунитет се нарушава и опасността от възникване от инфекция е в пъти по голяма.
Само с капут ша ръчкаш ако не си сигурен.
И аз съм имал такъв проблем.
То е и описано медицински това.

25.   Не е зле.
Това на английски мисля, че се наричаше така наречения "edging".

26.   23, наистина от такава практика може да се получи здравословен проблем. Аз много се дразня в този сайт от жените, които недоволстват, че мъжете им мастурбирали, едва ли не като изневяра го приемат. С моя съпруг правим секс почти всеки ден. Но понякога вечер сме твърде уморени и той не успява да свърши. В такива случаи на следващата сутрин, ако аз спя, той задължително мастурбира в банята, за да не задържа натрупалата се сперма. Това аз го приемам като нещо сходно с това да си измие зъбите. То е просто хигиенна процедура, нищо друго.
А на такива като автора (той едва ли чете вече тук) ще кажа, че жените НЕ ИСКАМЕ секс, който продължава часове. Искаме просто един разтърсващ оргазъм. Ако ни го доставите за половин час, вместо да ни мъчите с вдигнати крака, на колене, настани, нагоре и надолу 2 часа, ще ви обичаме много повече.

27.   Ти си невероятен! Тъпанарките ще спасят света!