Споделена история от Секс и интимност

Дълбоко проникване
Здравейте. Вчера за първи път правих секс с новия си приятел и се оказа, че пениса му е доста голям за мен. При проникване изпитвам дискомфорт, поради допира до шийката на матката. Имате ли идеи, как може да се предотврати този ефект? Не бих искала да ограничавам позите или начина по които правим секс.

Коментари

1.   Здравей! Ммм мисля че проблема е че ти е за първи първи път и не си свикнала още.. И аз от началото бях така.. Всъщност какво начало първите 3-4 месеца.. :Д.. Но сега вече всичко ми е окай.. Мисля че свикнах :)

2.   Ами просто сменете позата, защото шийката на матката не е в дъното на влагалището. Не опитвайте да ти го вкарва в матката, няма да стане!

3.   Ако му е наистина доста голям за теб не знам как без ограничаване на позите или начина ще стане.
При всички пози ли чувстваш дискомфорт/болка от допира?

Ако ти слага краката върху раменете със сигурност ще чувстваш, но пък ако сте легнали на страни може би не... Или пък да не си го вкарва целия... да ползва някакъв ограничител-виж в секс шопа.

4.   Изберете пози с по-плитко проникване, или просто да не ти го вкарва целият щом те боли.

5.   Да, случайно да ти е вдигнал краката прекалено високо, докато си била отдолу? В тази поза винаги ще те боли, колкото и да му е голям или малък. Следващия път да е по- внимателен в началото особено и забрави за споменатата от мен поза ;)

6.   Спокойно! Сега ти е било неприятно, защото ти е за първи път, но след време дължината на пениса му ще ти доставя голямо удоволствие, тъй като по този начин имаш възможноста да изпиташ маточен оргазъм. Ако и дебелината му е голяма за теб дискомфорта при проникване ще си остане, няма как. Можеш да използваш лубрикант, за да олесниш малко нещата. Нямаш повод да се притесняваш, защото въпреки дискомфорта, удоволствието си остава същото.

7.   Има едни като силиконови рингчета или гевречета. Продават се по секс-шоповете. Може да си наниже 2-3-4 и колкото е необходимо на пениса - те ограничават дълбочината на проникването. Но и аз си мисля, че ще свикнеш - все пак това е най-еластичния орган в човешкото тяло. Може на всеки месец-два да махате по едно рингче от тези, които приятелят ти си нанизва. Така за половин- до една година ще се приспособите и без тях.

8.   До № 6 Какъв е тоя маточен оргазъм бе малкия? А яйчен има ли?

10.   Не, големия, няма яйчен, но маточен има!

12.   Ще свикнеш сега в началото ще ти е малко по трудно но след един-два месеца ще ти е много готино

13.   8 до 10 Малкия, да ти изнеса една кратка лекцийка. Има клитурен и вагинален оргазъм. Провери в Google устройството на женските полови органи и спри да пишеш глупости. Ако имаше маточен оргазъм то бременните жени щяха 9 месеца да имат перманентен такъв.

14.   Ох! Уж днешните хора са образовани на сексуална тема, но не. И това не им се отдава. Има шест вида женски оргазми и един от тях е маточния. Най-честият сред тях е клиторния, който ти така хубавичко си представил/а като "клитурен". Другите оргазми са по-рядко срещани, малко хора ги разпознават, а и не знаят по какъв начин да ги изпитат, защото не са информирани, но това не означава, че не съществуват. А и може ли да знам от къде ти хрумна да сравняваш маточния оргазъм с бременност? Относно това и аз мога да ти задам въпрос със същото безмислено значение. Когато човек ходи по голяма нужда изпитва ли удоволствието, което се изпитва при анален секс?

15.   Образовай се малко с анатомията на човека и после го прави.
Или приятеля ти е пълно дърво, или най-вероятно ти си по скованата.

16.   И на мен ми се е случвало пенисът ми да стигне до там. Но Г-точката е преди матката. Кажи на приятелят ти да прониква по плитко и под ъгъл, така че да стимулира предната стена на влагалището ти, където е Г-точката. Като я намерите нека да продължи така и ще видиш какъв страхотен оргазъм ще изпиташ... повече от веднъж при това. Ако ти минеш отгоре и го яхнеш и той пак влиза плитко и под ъгъл, скоро от теб ще потекат обилно сокове. Не се плаши, това безчветна течност от влагалището, която се отделя при този вид стимулиране. А кефът ти е гарантиран... Ако пък си легнала по-гръб, той може да проникне така с пръст под ъгъл и соковете ти ще потекат заедно с незабравим оргазъм. Накрая, когато той го е вкарал по-дълбоко вътре, може и да докосне леко входа на матката с главичката на пениса си. Аз това го правя като започвам да се празня вътре. Като в този случай, докато топлата семенна течност се лее дълбоко вътре, често ми се налага да продължа още и още и още, един и иоще един оргазъм.... изобщо иска се нежност, а не блъскане. Свършвал съм така, не съм го вадил, продължавал съм докато не се изпразня вътре още веднъж. А спермата която съм изтрелял вътре допълнително омекотява и смазва влагалището й. Така се чукаме доста дълго. Е, внимавайте да не се претриете. И не прекалявайте.
Успех!

17.   Това за маточният оргазъм го разпространи г-жа Кобилкина от Шоуто на Слави. И аз се зачудих, ама на, имало такъв.

Някой да го е изпитвал??? :)))))))))))

18.   до 14. "Ох! Уж днешните хора са образовани на сексуална тема, но не. И това не им се отдава. "

А бе пич, къде я намери тая кофа та да и го вкарваш чак в матката? ! Какви ли перверзии не съм пробвал, ама за нещо подобно не съм и чувал
Tranyanka

19.   Не е нужно да е "кофа", за да й достигне до матката. Зависи от размера на мъжкия полов орган. Естествено, че за ненадарените е невъзможно да се изпита маточен оргазъм.

20.   до 19 Бе какви дивотии говориш бе човек? ! Дори и метър да му е, пениса никога не влиза в матката. Напротив, ако е по-къс(около 13) при всяко влизане опира в шийката на матката иначе си дълбае някъде по диафрагмата. Като нищо друго не знаете, поне за Google сте чули! Напишете матка и вижта за какво става въпрос!!

21.   Мале, мале! Заговори ли се за оргазми темата на публикуваната история тотално се затрива. Започват се едни излишни спорове между коментиращите. Темата за оргазмите така или иначе не е доказана на 100%, но щом се говори за това, значи не е напразно. Тези оргазми могат да се изпитат, но най-много 2-3 жени в България да са ги изпитали и да са ги разпознали. Нормално е, за жалост. Българските младежи дори не знаят родния си език, а пък какво остава за оргазмите. На едно толкова глупаво поколение не можеш да обясниш нищо, което да се опитат да разберат и да го използват като знание за бъдеще. На авторката се извинявам, че не получи достатъчно коментари, свързани с нейната история, тъй като аз бях първата коментираща, която подхвана темата за оргазъма.

23.   АБЕ ХОРА какви маточни, шини и диафрагми. момичето я боли а на пича му е голям ше свикне. лошо е когато и той почуства че допира шиката на матката. защото матката не се допира само ако има аномалия и момичето е плитко. или е правило аборт и шиката не сее прибрала тогава даже при клякане излиза от влагалището а това трябва да се лекува. -------------генеколог-Иванов

24.   Пробвай отзад - би трябвало да няма проблеми с дължината