Споделена история от Секс и интимност

Жените не ми обръщат внимание
Здравейте потребители на сайта. Пише ви един отчаян 19 годишен младеж. Не знам как да го формулирам проблема, но накратко той е следният: "Жените не ми обръщат внимание. " Секс съм правил до сега само и единствено с проститутка. До сега нито едно момиче не ми е предлагало да станем гаджета и никоя не ме е считала да нещо повече от приятел. Никога не съм имал приятелка и никога не съм се целувал с момиче. Никоя не се съгласи да ми бъде дама на бала, нито на самият бал някоя се съгласи да танцува с мен. Никоя позната не се съгласи до сега да излезне на кафе с мен. Чудя се дали не ми обръщат внимание заради външният ми вид който лично аз оценявам като непривлекателен (1. 83, 103кг, черна коса и малко пъпки ) или заради характера ми (притеснителен съм, не знам как да флиртувам с момичетата въпреки, че се държа в повечето случай мило с тях). Допълнително което ме комплексира е факта, че пениса ми е 10 сантиметра. Моля ви дайте ми съвет какво да правя - започвам да се отчайвам, че някога ще срещна любовта и си мисля, че цял живот ще трябва да го правя с проститутки.

Коментари

1.   „До сега нито едно момиче не ми е предлагало да станем гаджета“

Ей, ти ако чакаш само от жените... все ще е със заплащане.

“Чудя се дали не ми обръщат внимание заради външният ми вид който лично аз оценявам като непривлекателен (1. 83, 103кг, черна коса и малко пъпки )“

Да, на първо време е заради това. Човек по външността го посрещат. Хвани си лекувай пъпките и отслабни с 20 кг. Във фитнеса ще срещнеш момчета, с които можете да излизате по клубовете и ще срещнеш момиче. Част от проблемът ти е, че явно нямаш среда и не излизаш. Има вярно мъже, които са и по-дебели от теб, сигурно и по-грозни, но компенсират със самочувствие, чувство за хумор, а някои и с пари.

Животът е жесток. Хвани го за топките!
Ако искаш жените да ти обръщат внимание без заплащане, хвани и се стегни.

Колкото до размерът - когато отслабнеш, ще се покажат изпод сланинките още 1-3 см.
Въпрос на желание и техника е да компенсираш липсата на надареност.

2.   ееее какво да ти кажа, не искам да те обидя тъй като незнам как изглеждаш но сигурно е от външния ти вид. Дано да греша, но знаеш момичетата се заглеждат по готини момчета, пичовете като теб им стават само приятели.
Но аз вярвам, че за всеки си има място под слънцето, и съм сигурна че рано или късно ще намериш момиче което да те обича заради теб самия! Просто е още рано.. на 19 си имаш време, съсредоточи се върху нещо сруго и когато най-малко очакваш съдбата ще те изненада. Успех

3.   Веднага ти казвам като жена - не са килограмите, не са и пъпките, не е нищо свързано с външния ти вид. Дръж се по-арогантно с жените и сами ще тичат след теб.

4.   Послушай номер 3, като начало отиди ан фитнес и свали малко килца, не се притеснявай, че някой ще ти прави проблеми там, за пъпките има сумати кремове, купи си! Дотук с лесната част, сега идва по-трудната, жените преценяват мъжа отначало по външност, но най-вече гледат характера, бъди самоуверен и със съмочувствие до небето, даже и да не изглеждаш сато Брад Пит, чувствай се като него!!!! Имаш комплекси придобити от училище и е време да се оттървеш от тях, момичетата няма да дойдат при теб, ти трябва да ходиш, запомни, хумора идва от самосебе си ако имаш по-горните качества! Знам всичко това, защото съм бил в твоето положение и ти казвам изход винаги има, винаги, сега от теб зависи да тръгнеш по пътя на промяната! направи си регестрации в сайтове за запознанства сложи някоя по-готина снимка и тренирай да си пишеш с момичета, върти направи им някой друг комплимент, но не прекалявай, жените обичат мъже, които не тичат след тях!!! Запомни и това! Късмет, вярвам, че ще успееш, приятел!!!

5.   Там е проблема - бях слаб в 9-ти клас и пак не ги интересувах. Винаги съм се опитвал да бъда забавен с тях но никога не е ставало. Явно ще я карам с проститутки докрая. Номер 1 е прав до някъде

Част от проблемът ти е, че явно нямаш среда и не излизаш. Има вярно мъже, които са и по-дебели от теб, сигурно и по-грозни, но компенсират със самочувствие, чувство за хумор, а някои и с пари.

Автора

6.   Приятелю, не се притеснявай за този проблем. Аз съм на 33 години и досега също не съм имал приятелка, само с проститутки. Ти си млад още, работи над себе си и съм сигурен, че ще постигнеш успех сред жените.

7.   има и нещо друго - аз наскоро преживях страшно дълбоко любовно разочарование - момичето което обичах 3 години се подигра с чувствата ми. относно фейсбук имам регистрация но до сега нито едно момиче не е харесало нито една моя снимка. И винаги като съм сред момичета ме хваща срам и не знам какво да говоря. И във фейсбук ме е срам там повечето които познавам е на здравей здрасти една на скоро ме махна от приятели защото и харесах снимка, не знам какво да напиша освен: Готина снимка

Автора