Споделена история от Секс и интимност

Тиха съм при секс
Здравейте! Имам такъв проблем: с приятеля ми правим страхотен секс, но той не ми вярва, че изпитвам оргазми, защото се притеснявам да крещя, пъшкам и т. н. Мисли, че не успява да ме докара до върха и после се налага да го уверявам, че съм свършила. Връзката ни започва да става проблематична... Все си мисля, че шумният секс е някакси пресилен и може би шумят онези, които не получават нужното задоволяване... може да греша?
Как да се държа по-нататък, дайте съвет, моля ви!

Коментари

1.   Не се притеснявай да издаваш и по силни звуци дори викове. На мъжете това им харесва дори повече и от самият секс, колкото и пресилено да звучи просто се отпусни.

2.   Вероятно си тиха, понеже се притесняваш - да не звучиш смешно, да не чуят съседите и т. н. Отидете в друг град или поне някъде, където да сте сами наоколо и се отпусни. На него наистина много ще му хареса, а и на теб.

3.   Отпусни се или по-скоро се напъни да издаваш звуци и пъшкания 2-3 пъти и после ще видиш, че ще ти идва естествено вече :)

4.   Явно така си устроена. Аз например не мога да правя тих секс и понякога е проблем, че тряя си пълня устата с възглавница примерно, за да не чуват околните. Колкото и да не искам да издавам никакви звуци, просто кефа ме кара...

5.   Или просто не й идва отвътре. Не на всички жени, и на порно актрисите им идва отвътре да пъшкат и крещят... повечето го правят заради мъжете и защото обичат да показват емоциите си. Абе пъшкай си ама внимавай да не изглеждаш изкуствено.

6.   Вземи един мегафон и пъшкай, охкай може пък ти повярва ако ли не ела при мен аз ще ти повярвам

7.   Не е нужно да крещиш с цяло гърло, но да му мъркаш тихичко на ухото е задължително. Как иначе да разбере, че ти е кеф. Така и на него ще му готино, и на теб. Да мълчиш като риба е ужасно, неестествено и кара мъжа да се чувства зле. Почва да си мисли какво ли не, да търси проблема в себе си, че не може да те доведе до върха и се комплексира. Не се прави на английска лейди, тъпо е.

8.   Ами и при мен е така, но на приятеля ми не мму е проблем. Той знае че ми харесва. Показвам му го по други начини. :)))

9.   На мен само като ми види погледа и вижда колко ми е яко, не е нужно да издавам звуци ;д

10.   Наистина трябва да се отпуснеш. На приятелят ти ще му е приятно да те "чува". Не е пресилено, по-скоро е пресилено това, че се въздържаш. Дори ще разнообразиш сексуалния ви живот ако му приказваш и мръсотийки... някоя и друга думича къде, как, колко ти харесва... ах, ох... :)))