Споделена история от Секс и интимност

Въпроси от един 19 годишен младеж
Здравейте на всички потребители на този невероятен сайт, нарочно се обръщам към вас тъй като знам, че сайта е доста еродиран и се отличава от останалите. Така, аз съм момче на 19 години, искам да ви попитам няколко въпроса на които не мога да си отговоря сам и предпочитам да се допитам първо до вас. Въпросите са ми свързани със секса, разбира се хаха.

1. Така, когато мастурбирам НЕ МОГА да задържа пениса си еректирал за дълго време, почти в същия момент спада, девствен съм, не съм имал контакт с момиче, дали пък с момиче проблема ще ми бъде решен, какво мога да предприема за преодоляване на проблема?

2. Момиче/жена може да забременее САМО през овулация?

3. Какво мислите за упражненията свързани с " малкия си приятел", лично аз всеки ден задържам и отпускам пениса си за около 10 секунди - за подобряване на ерекцията?

4. Пениса ми варира от 13-16 см дължина и 13, 14 см дебелина, има ли от какво да се притеснявам?

5. Имам ли причина за притеснение, че съм на 19 години и все още съм девствен?

Ами това е като цяло, ако има нещо ще допълвам, благодаря предварително!

Коментари

1.   Господи...

1. Ако мнооого често мастурбираш, пенисът ти свиква и... вече не е интересно. Ние с бившия ми приятел, в началото, правихме секс по 4 пъти на ден. При което познай какво стана. Не можеше да свърши, но веднага щом му правех френска ( а то от дъжд на вятър) е направо... Разбираш ли ме? Не го прави толкова често. И още нещо, когато го направиш за първи път... не се страхувай ако пенисът ти спадне. Това е от притеснение и вглъбение. Не дей да мислиш за ерекцията, мисли само за удоволствието.

2. Иначе как да забременее, през процеса дробене ли? През процеса овулация се пука фоликула на айчника, при което автоматично се отделя айцеклетка, и... тя става годна за оплождане. В първите два - три дни, жената не може да забремнее, но пак... не го прави без предпазни средства.

3. Какво всъщност подобряваш? Заради това не можеш да го задържиш. Пенисът ти може и да е онлайн и без да му правиш масажи, упражнения и маски. Остави го да почива малко. Заради това не можеш да свършиш.

4. ''Пениса ми варира от 13-16 см дължина и 13, 14 см дебелина, има ли от какво да се притеснявам? '' Добре, че на дължина е толкова, ама на ширина...? Това са близо 15 см и я познай... Ако е така то ти направо ще правиш жените на... Не знам... мъже, вие кажете възможно ли е?

5. Не се притеснявай за това. Аз и бившият ми го направихме на 19. И когато го направихме за първи път се получи малък гаф, който ти посочих на номер 1. Когато и да го направиш, важното е жената да те разбере напълно и да се опита да ти помогне.

Ел:)

2.   1. Не е проблем.

2. Не!

3. Абсолютна глупост.

4. Не, няма.

5. Отново не! За какво пък има да се притесняваш? Това е само и единствено твой избор.

3.   4. Пениса ми варира от 13-16 см дължина и 13, 14 см дебелина, има ли от какво да се притеснявам?
Ами има от какво да се притисняваш и това е, че дължнитата е 13, 14 см хахаха.

4.   от автора : моя грешка, обиколката ми е около 13, 14 см

5.   Само 0, 4 % от мъжете са с дължина на пениса повече от 16 см.

6.   Според мен като жена:

по в. 2-не само по време на овулация може да се зачене, но тогава е най-възможно

по в. 4-напълно нормални средни размери имаш, няма какво да те притеснява

по в. 5-не мисля, че трябва да се притесняваш, че още не си правил секс. Ще го направиш когато му дойде времето-да се чувстваш готов и с момиче, което ти допада.

По др. точки нямам идея.

7.   до номер 5 какго реши :Д, нормалния размер пенис е от 16-18. Аз съм с 18 и пак ми се вижда малък, но пък съм чувал, че ако жената не е комплексарка в това отношение и 14-15-16 биха я задоволили напълно. Да си девствен няма лошо, даже някой жени го намират за секси, но преди полов акт е хубаво да го споменеш на партниорката си, така няма да ма разочарование.

8.   чакай малко как така дължина 13-16 и дебелина 13-14!? :D
ти пенис ли имаш или кубче!? :D