Споделена история от Секс и интимност

Широк анус
Отняколко месеца се опитвам да навия жена ми за анален секс. Преди няколко дена се съгласи, но забелязах нещо странно ануса и беше доста широк. Когато почнах да и го подавам в гъза неусещаше никаква болка само удоволствие. Попринцип знам че първия път много боли отзад, но при нея не беше така даже исксше още. Имам чувството, че ми изневерява. Възможно ли е анусите на някой хора да са по-широки от на други? Ако не е значи ми изневерява. коментирайте какво бихте направили на мое място, благодаря предварително.

Коментари

101-111 от 111

141.   138, ще видиш зор. Пробвай да си вкараш някакъв предмет. Първо по-тъничък, после - по-дебеличък... Най-добре пробвай с дилдо. Ти сама ще бъдеш най-внимателна към себе си поне първия път. Ако намериш болката за много голяма, винаги можеш да се откажеш. Моне за момента...
А дължината за там няма значение. Там има значение само "фи"-то.

142.   Аз съм жена на 46 год. Искам да питам другите жени. Понякога не ви ли засърбява дупето за секс, честно? Не редовно, не всеки ден, а понякога. Само аз ли съм така?

144.   до 142. Моята жена е като теб. Не редовно, не всеки път, но понякога ... Казва ми когато и се прави анален секс. Особено като мина 40. Не знам дали го усеща като сърбене, не сме го обсъждали.

145.   Може жена ти да си е разширила нарочно анала преди акта, да не я боли. Аз съм правил анален секс с жена, която го прави често. Но не и беше широк ануса.

146.   ами да. Моята приятелка си маже пръста с крем и го пъха в дупето си. Остава така малко, пъха и втори пръст и ми казва кога е готова. Казва ми, че така изобщо не я боли.

147.   Аз като съм го правила четири пъти, и всеки път ме боли ужасно в началото и не бих могла да кажа, че ми се е разширил и се вижда, че съм го правила отзад.

148.   Моето момче, ако мъжа е внимателен и му е със среден размер, забрави, че ануса се разширява. Аз скоро навършвам 50 и нямам никакви проблеми. Проблем е, че на мъжа ми вече не му става както преди и по-рядко му се прави секс.

149.   До 138, какво стана, презтраши ли се? Ако не си, пробвай първо сама с пръст, после втори и постепенно се отпуска, след това с някакъв предмет като постепенно можеш да увеличаваш диаметърът му до желаната големина. Успех.

151.   Ако беше анална първескиня щеше да ореве орталъка, че като те чета и теб и ти си с първи стъпки в тази игра.
От такива щирокодупести ми е омръзнало сутрин в метрото- без звук обгазяват обстановката, направо люти на очите. Бива, бива, ма тяхното е тероризъм- еко катастрофа!

152.   И мен първия път отзад не ме болеше. Не изпитах и кой знае какво удоволствие, но нямаше и болка. Ж-41

153.   Абе ти се огледай и ослушай, че май и някой друг топи чушката!

101-111 от 111