Споделена история от Секс и интимност

Широк анус
Отняколко месеца се опитвам да навия жена ми за анален секс. Преди няколко дена се съгласи, но забелязах нещо странно ануса и беше доста широк. Когато почнах да и го подавам в гъза неусещаше никаква болка само удоволствие. Попринцип знам че първия път много боли отзад, но при нея не беше така даже исксше още. Имам чувството, че ми изневерява. Възможно ли е анусите на някой хора да са по-широки от на други? Ако не е значи ми изневерява. коментирайте какво бихте направили на мое място, благодаря предварително.

Коментари

51-100 от 111

75.   жена, 46 г. Вие сте идиоти! Ще познаете по ануса дали го прави отзад, друг път, ако не е проститутка. Съдя по себе си...

76.   Мъж, 40 г. Познава се, когато една жена го е правила отзад. Когато се практикува анален секс анусът придобива специфична форма, нещо подобно на фуния, или поне така го определят медиците. А на тези, които са минали през военна комисия навремето, когато имаше редовна военна служба със сигурност са проверявали ануса визуално точно с цел да се установи дали донаборника е правил анален секс. Казвам го от личен опит.

77.   Пич, правил съм го с омъжена жена, вече над 40, с опит, и не и личеше изобщо. Дори ануса и беше доста стегнат.
След това с ёдна позната, на 22 беше. правихме анален и не беше никак стегната там. А и беше първия анален. После пак сме го правили и все си беше така. Лесно влизаше, но я болеше.

78.   От 76 до 77: пич, това, че ти не можеш да познаеш визуално дали една жена го е поемала отзад не означава, че и лекар няма да познае. Има си тънкости, лекар не може да сбърка.

79.   77, на военната комисия ни гледаха дупетата за хемороиди. Лекарите понякога се бъзикаха с донаборниците и ти си се хванал. Хирургът проверяваше за хемороиди и дали са ти слезли семенниците, другото е фолклор.

Дядо Торбалан

80.   Пълни глупости, пич, извинявай. Няма значение дали е първи или Н-ти път. Анусът не е влагалище, което да се приспособява според члена на партньора. Едни хора имат по-стегнат сфингтер, други не толкова. Друг е въпросът, че нагласата трябва да е на макс. А това за различните жени е различно. Радвай се, че твоята се възбужда и това довежда до отпускане и липса на болка. Опитай се да я чукаш отзад, когато не е възбудена и ще видиш какво става.

81.   Пичове, само да вметна, че при анален секс аналната мускулатура успява да компенсира разпъването и затваря до изходно равнище аналното отверстие. По-късно обаче, поради нарушаване целостта на нервно-мускулния апарат на аналната област, както и поради нарушение на кръвоснабдяването се губи еластичността на тъканите, както и способността на мускулните влакна за контракция. Поради тази причина се появява анално зеене, т. е. известно време след изваждане на члена или предмета от ануса същия остава отворен за кратко, като постепенно се затваря. При внимателно проникване в ануса с член или предмет с дебелина до около 3 см няма да има проблем. При проникване с член или предмет с по-голяма дебелина се получават микроразкъсвания и увреждане на нервните влакна, контролиращи аналната мускулатура. И точно поради тази причина визуално се забелязва дали даден човек практикува анален секс.

82.   (77) Не съм лекар, но тази омъжената доста подробно съм я оглеждал и наистина не и личи. А като я питах ми каза, че и с мъжа си от гаджета правили анален. Което ме озадачава все пак, защото в началото е много тясна и и трябва време да свикне. Иначе и личи, че има опит. Няма причина да лъжа. Нищо не печеля.

83.   (77) А с познатата ми (на 22 г. ) го направихме защото и казах, че с омъжената лелка всеки път завършваме с анален и тя по този повод ми каза, че никога не е опитвала. Разбрахме се, че ще е само опит. Тя дори първия път се отказа. Достраша я. После вече се получи, но както казах, не беше никак тясна. Лесно влизаше, но я болеше, колкото и да внимавах. След 4-5 път каза, че вече свиква, но не и харесва. Различни са жените. Онази омъжената свършва супер диво на това място, но иска да я пипам и отпред.

84.   Личало било... Паднах от смях! Като чета мненията, разбрах, че само двама имат някакъв личен опит. Другите имат мнение от порно филмите и от там, развинтена фантазия.
със здраве: Деси

85.   Определено кръшка. Пробвай с цяла ръка ще останеш приятно изненадан. Поне при мен така се получи...

86.   Не знам за другите, на жена ми не и личи. Показах и коментарите и двамата се смяхме.

87.   @85, какво се получи при теб и как точно?

88.   85 съм. От няколко месеца си имам ново гадже. Скромна не ходи с предизвикателни дрехи. Забелязах че по купончета като танцим много бързо и щтръкват връхчетата на циците. Та питам аз веднъж деликатно Мишенцето как си със забраненото място. Отговора не беше кой знае какво. От сорта на: - Пробвах един два пъти и не ми допадна. Ta почнах аз от много далече и накрая си влезнах на забраненото място без проблеми. Стори ми се странно, даже не почуствах съпротивата на халкичките. Светна ми една червена лампа та реших да не спирам до тук. Сипах си в шепичката масалце и пробвах с два пръста, после с три, четири. Накрая и ръчичката влезе /цялата/. Последва едно доволно ръмжене и едва доловимо "ммм от кога го чакам този момент"
А после се разбра че мацето имало доста сериозни подвизи по време на студенстването си. Та това е и аз не знаеш е сега съм много доволен.

89.   Жена ти е с широк ханш нали? Ако е така няма от какво да се притесняваш

90.   Да ви кажа, една омъжена как ме научи как да правя такъв анален, че жените после сами да си искат. След нея имах две връзки. И двете станаха фенки.
Един съвет. Забравете порно филмите. Много изкривяват представата за добрия анален секс. Успех!

91.   При някои жени личи, но не при всички. От значение е и дали преди това е вкарвана голяма дебела патка или по-малка или такава със среден размер. Ако го прави една жена с някой с голям член и той не е от тези, които я пазят, а по-грубо я чука, ще ви питам после пак дали няма да и се промени дупката отзад. Няма да е фатално, но ще е по-широка и ще придаде по-различна форма от нормалното. Тия които си правят фийстинги и си завират какви ли не боклуци отзад също са с разширени, та дори грозни дупки на задника.

92.   Бившата ми жена си падаше по анален секс. Но нито и личеше, нито ануса и беше разширен.

93.   до н 90, , , , даже и молба към всички жени
би ли обяснил за тази тактика дето онази жена ти е научила по подробно моля те, , за да имам и аз малко успех с жената в тази насока,
поздрави

96.   Аз пък съм имал не малко връзки, бил съм с над 30 жени, но само една ми е казвала, че харесва такъв секс и иска да го правим. Нямаше определен стереотип. Беше на приливи и отливи. Понякога не се сещаше за анален, или само на края го наместваше там да свърша. А в други случи ни в клин ни в ръкав, дори когато не сме на сексуална вълна, ми е прошепвала на ухото 'искам отзад... ' и разбирам, че вече е минала през банята и е готова. Не знам всъщност от колко време е правила анален, но не беше широка отзад. Всеки път като започвахме и трябваше време да свикне.
Та от толкова жени, само с една ми се е случвало това.

97.   Широк анус...!!! Какви са тези глупости!? Не е често, но когато ми се иска, го правя отзад. Не се съобразявам с желанията на мъжа ми по този въпрос. Цял живот съм била така и ануса ми не се е променил изобщо.

98.   Пич просто патката ти е малка и аз правя с жената анален и с други съм го правил патката ми е малка и влиза без проблем даже не ползвам и лубрикант като я възбудя и мъзгата и потече влиза като влак по релси. Щом ти е дала дупенце чукай и не се задълбочавай много, че от друга може и да не ти даде.

99.   Каквото и да казват, пазя си дупенцето аз. Не, че изобщо не го правя, но от време на време, с мярка и съвсем внимателно. Имам едно младо лъвче и ако се случи да съм в овулация, му се усмихва щастието.

102.   Не съм случвал на разширено дупе. Една ми е казвала, че харесва там, но беше тясна.

103.   Бил съм с едно невзрачно момиче, миньонче. Имала беше само една връзка и нямаше никакъв опит в леглото. За капак поиска да прави анален. Беше купила лубрикант. Оставих я сама да започне, да прецени до колко ще я боли. Направо ми стана жал като я гледах как я боли и стиска зъби, а дори не беше разтворен вътрешния пръстен. Отказах я за известно време. После пак опита. Не стана. На третия успя да се проникне в самото начало и беше ужасена! Така се стегна, че и мен ме заболя. Заби нокти в мен и извика да не мърдам на милиметър дори. Беше цяла одисея докато излизах. Никога повече не помисли за анален.

104.   Всичко е индивидуално. Преди време се прежалих с една лелка, беше ми навита. Мъжът и беше в чужбина. Красива жена, тяло, малки цицки, но малко дупенце. Все пак си беше лелка спрямо мен. Няма да и казвам годините, че ще ми се смеете. Обаче ми беше приготвила приятна компенсация за разликата във възрастта. Правихме анален секс и тази ми взе акъла! Опитът си е опит. И ми направи впечатление, че не и беше широк ануса. Дори в началото като влязох, почакахме не малко, за да свикне и да се отпусне. Усещах я как ме стяга и пулсира мускула и. Направи ми впечатление изчакването, защото по това време момичето с което ходех и трябваха само няколко секунди да свикне докато и влизах в дупето и ми правеше знак, че е готова да започваме. Така, че си зависи от физиологията. То не, че с много съм го правил така.

106.   Разширява се докато правиш секс там, но после се стяга. За толкова години "разработих" дупето на жена ми доста добре, но в началото е все така стегнато и и трябва време да свикне. Казал съм и ако се почувства дискомфортно, спираме с аналния, но все още е навита. От скоро е в менопауза.

108.   Имал съм връзка с жена, която беше крайно консервативна и се отвращаваше само от споменаването на анален секс. Но и харесваше на края главичката да и разтвори ануса и да свърша така. Не ме пускаше навътре и спореше до посиняване, че това не се брои за анален секс.

109.   Най-вероятно е жена ти да се е самозадоволявала анално.
Много преди да си пусна жив пенис в дупето си пъхах най-различни предмети. Първият ми анален секс беше с партньор, който имаше доста голям пенис, но не такъв колкото последното ми дилдо 22/7. Също като жена ти и аз изпитвах само удоволствие. А който казва, че след време ануса се стяга лъже. Затваря се и не пуска нещо да изпада неконтролируемо, но си остава готов за подвизи, дори и променя формата си. Особено след секс придобива формата на срамни устни. Девственият е като звездичка а палавият анус си е с формата на цепка.

111.   109 май се е размечтал. 22см. в дупето е мисия невъзможна. Физиологично човек не би побрал този размер. Виж за диаметър 7см. съм по навита

112.   Не, номер 109 не се е размечтал, това е напълно реално, в Интернет е пълно с такива клипове. Напиши в Гугъл elbow fisting и се наслаждавай. :)

114.   Стига бе, хора! Това е абсурдно! Гледах го, ужас! Честно казано, дори малкия член на мъжа ми ми идва в повече за анален.

119.   Сега ги преброих. Със седем жени съм правил анален секс. Но ниито една от тях не си поиска. Но пък и седемнте имаха, как да го кажа, анален опит. Не са си искали, но са ме насочвали как да го правя, за да им е хубаво. И за разлика от битуващото мнение, аз на разхлабен анус не съм попадал. Може да е късмет, не знам. Но все в стегнати дупенца съм го вкарвал.

120.   Да не е била проститутка? Моята жена е умерена фенка наа анала, но халката и изобщо не се е раззхлабила.

122.   Ако съдя по себе си, не мисля, че се разширява. Когато го правя по-често, в началото няма болка. Това е разликата.
ж48

125.   ми не знам. аз от 7години правя по-редовно анален секс, но не ми личи.

ж 33

127.   az пък няколко пъти си лягах с една разведена мадама, на която и се носеше славата, че харесва секса отзад. Оказа се вярно, но за моя изненада, дупето и беше стегнато и не ставаше халтаво. Нарочно съм я гледал преди секс, изобщо не личи, че се чука там. Може да заблуди всеки, че е девствена отзад, а беше на 40. Сега съм семеен, и жена ми дори две минути да я чукам отзад,, и халката и се отпуска.

128.   Изглежда е въпрос на физиология. Моята е на 45 г. и е стегнат ануса и не и личи.

129.   Очевидно е добре разкарана! С колкото и жени да съм бил (а са доста), винаги са биле много тесни там в началото.

130.   Бе гнусничко ма и други го споменаваха назад... големината на фекалиите? Големи такива (от младо момиче) дали са следствие от "разработване"? Някой с опит дали ще си каже?

131.   Не виждам лошо в това, че и харесва на жената. Моята е същата, но е тясна отзад. Тя му казва 'нашия начин'. Понякога ме подсеща 'скоро не сме го правили по нашия начин. Довечера искаш ли? '. Не се оплаквам!

132.   Широк, тесен, жената ще си прецени. Какво ще направите, когато момиче, по-точно жена над 30, сама ви предлага да го правим? Какво, да и откажа ли? .... ма недей моето момиче, да не ти се разшири дупенцето...? Вие добре ли сте!? Още при първите сексуални контакти, тя ме пита дали имам нещо против да го правим и отзад.

133.   Лягах си с една мома доста време, разбирайте мома около 35. Много я бях чукал, но отзад, никога. Един ден ще го правим. Почвам бавно влизам и тя с едно дълго възклицание "голям ееееее.... ". Питам я да излизам ли, а тя ми казва "ти вече влезе, давай". Бързо свикна, стана хубав секс, хареса и. След това лежи уморена и я виждам, че си опипва задника и направи и сеоблещи "олееее, как си ме разтегнал, ужас! Казах ти, че ти е голям за мен"

134.   Въпрос на физиология.
Има жени с тесни пичета, но има и такива с по-големи. Има хора с по-големи усти, но има и такива с по-малки. Същото е и с анусите.

135.   Не знам, пич. Аз със 6-7 жени съм правил анален секс, но на никоя халката и не беше хлабава. Всички имаха тесни дупенца.

136.   Хайде стига улични митове! И като млади сме го правили, но като мина 40, жена ми основно наблегна на секса отзад. Според вас до сега трябваше задника и да е хралупа. А не е.

137.   до авторката: Разбрахме отношението ти, и аз съм на твоя страна. Но как да постъпя, когато момичето поиска секс отзад (съвсем реална ситуация, от лятото), да и откажа ли?

138.   Ето ви казус сега, съвсем реален и сериозен при това!

Жена над 40 съм, никога не съм правила анален, но имам огромен мерак да направя сефтето с изключително надарен мъж, 20 см, опитен, навит, подмокря ме само мисълта да бъда с него...
Очертават ли се някакви рискове за недокоснатия ми ректум? ! И как да подходя, за да избегна евентуални травми там? !
Желанието е на макс, но дали стига? !
Каза ми, че дълго ще ме предразполага, но аз все пак да попитам...
Някакви съвети? !
Ще се почувствам разпъната, разтегната, само това ли е? !

139.   Аз го правя с нормален, но тайната ми фантазия е да го направя с надарен-голям и дебел и за това все се тренирам с една голяма играчка и си умирам от кеф. Дано си намеря някой голям и да ме качи на луната от кеф, ха ха ха Който е имал късмета нека пише.

140.   Значи н 139, да се радвам, че моя мераклия е надарен и ще ме качи на Луната от кеф, така ли?!
Ти съвсем ми разбуди мръсните фантазии, да знаеш!
И моят мерак е голям, но си мислех, че с 20 сантиметров ще е само болка и дотам...

Която е имала анален с надарен, нека сподели, наистина!

Аз толкова харесвам човека, че всичко бих му дала, но леко ме е страх все пак...

От 138

51-100 от 111