Споделена история от Секс и интимност

Широк анус
Отняколко месеца се опитвам да навия жена ми за анален секс. Преди няколко дена се съгласи, но забелязах нещо странно ануса и беше доста широк. Когато почнах да и го подавам в гъза неусещаше никаква болка само удоволствие. Попринцип знам че първия път много боли отзад, но при нея не беше така даже исксше още. Имам чувството, че ми изневерява. Възможно ли е анусите на някой хора да са по-широки от на други? Ако не е значи ми изневерява. коментирайте какво бихте направили на мое място, благодаря предварително.

Коментари

1-50 от 111

1.   Да, и аз бих се съмнявал, не и е чиста работата. И да не ти изневерява, то определено не и е за пръв път отзад, от опит ти казвам!

3.   ... или може би се самозадоволява често анално. Не ти ли е идвало на акъла?

4.   Може би не ти изневерява, а се задоволява сама в ануса.

5.   Защо трябва да ти изневерява? При другите си връзки може да е опитвала този анален секс. Какво лошо има, че преди теб, някой друг я е оправял...? Радвай се, че лесно успяваш. Има жени, като мен, коитос а с мнооого тесни ануси. Не се впрягай толкова и не се комплексираи.

Ел:)

6.   В казармата не си ли бил? ! На военна комисия ни гледаха там. Точно по ширината познават дали си хомо. Не казвам, че ти изневерява!!!
Христо 35 г.

7.   И защо трябва да ти изневерява, не може ли преди теб да е правила анален секс с друг!?

9.   На пълно е възможно да е било акт на възбудата й, при всяка жена при нормално възбудено, се усетя така, малка е възможността да ти изневерява. Аз съвсем, честно ще ти кажа, че първия път и при мен беше така.

10.   Ти пък - как реши сега, че ти изневерява. Веднага да си помислите най-лошото, значи! Ами ако й е разширен от детските години още?

11.   Ами може само да си е играла с ануса. Аз например си вкарвам доста дебели неща там. Всъщност когато имам възможност го правя и с жив пенис, но това стана 10-тина години след като отвора ми приемаше бутилка от бира. На твое място не бих се терзал за изневяра от страна на жена ти. Недей да и даваш на на яве, какво си забелязал. Ако ти е интересно предложи и с малко такт и други анални игри, като фистинг например. А това дали е имала анарен секс с друг мъж също не бива да те тревожи, защото може да го е правила преди да я познаваш. Ануса винаги отава по-гостоприеман след разтягане.

12.   Абе е. и и не питай, щом ти дават. Може да се е самоподготвила жената-като я врънкаш от месеци

14.   Не може веднага да си мислиш, че ти изневерява. Аналния секс причинява болка когато се практикува неправилно. Може пък просто ти да си подходил по правилния начин към жена си и да си й доставил удоволствието, което би трябвало да се получи от аналния секс. Ако си проникнал в нея първо с пръсти, за да я подготвиш, и ако сте използвали лубрикант (както е правилно), значи имате повод да се гордеете с първия си път, а не да се съмнявате в изневери. Също така е възможно преди да започнете тя сама да се е подготвила за това, което я очаква. А и не можеш да си сигурен, че е изпитвала само удоволствие. Може да е имало и болка, но да не ти го е показала. Нормално е, ако в началото има болка, а след това се появи и удоволствие. Недей веднага да я обвиняваш несправедливо, а се радвай, че ви е било хубаво. Нима искаш да я боли толкова много, че да се отдръпне от теб и да те зареже когато най-много искаш да правиш секс с нея? ! Това е последния повод да се съмняваш, че ти е изневерила. Не бъди предубеден! Говори с нея на тази тема и тя ще ти каже какво е положението.

15.   Това че и е бил разширен ануса може да се дължи на силна възбуда, ако си си играл с пръстче преди да проникнеш, ако си я лизал там и тн. Пък и не я знаеш преди тебе с колко се е пращяла отзаде.

16.   Аз много често пускам на гаджето ми анален секс. Нямам опит в тези неща, но може би наистина трябва да я поразпиташ малко... Аможе и да си въобразявам, може просто да си се паникьосал. :)

17.   Не знам дали анусите на всички са тесни, но може жена ти да не ти изневерява, а да е правила секс отзад с предишни гаджета.

18.   Да не би членът ти да се е оказал твърде малък?

19.   Защо пък да ти изневерява, може преди теб да е правила анален секс и след това да не е искала да прави отново. Недей веднага да си мислиш такива неща. Говори с нея и я питай, така е най - добре.

21.   Ха-ха, милия... Сега остава някой да изпробва и твоя анус, и да установи, че е широк и няма болка, а само удоволствие! Какво ли ще си помисли горката ти жена тогава?...

22.   Дали анусът е отпуснат по време на секс или не няма отношение към предишни гъзни преживявания. Познавам жени, които са теснячки отзад, нищо че дават анално, както и такива, които почти не практикуват анадолска любов, пък халката им е по-отпусната. Въпрос на анатомия.

Номер 6, Иценце, на военната комисия са ти гледали гъза, не за да разберат, дали са те шомполували с кожения инструмент, а за да проверят дали нямаш хемороиди. Ама пусти казармен фолклор...

Дядо Торбалан

24.   Оф, повечето коментари са супер тъпи. И като е правила анален преди него то все едно си остава зеещ ануса? ! А да сте чували, че си възвръща нормалните рамери почти веднага след това? !
Авторе, ако имаш други причини да се съмняваш, че ти изневерява си провери, но само заради това е меко казано смешно. Възможно е просто жена ти да е по-интелигентна от теб и преди да го направите да е прочела това-онова за аналния секс и да се е подготвила самичка предварително. Аз също съм го правила- докато се мия преди секса с няколко пръста си разширявам отвора за да не ме боли.

25.   по принцип широк може да стане ануса след раждане, при редовен запек, хемороиди, иии разбира се при чест анален секс. не знам твоя случай от кои е!

26.   До 25. С извинение :) те жените според теб от ануса ли раждат??

27.   Ръкавицата не е голяма, ръчичката е малка. Според мен членът ти е твърде тънък.

28.   от 25 до 26. знам откъде раждат, но понякога при раждане се появяват разкъсвания на мускулите на ануса от напъването и той става по хлабав, поне така пише в нета!

29.   Не раждат ли от там? нали уж отдето влиза пениса от там раждат! аз какви филмчета съм гледал тогава! хихихихихи

30.   Щом въобще се съмняваш значи е възможно да ти изневерява! По принцип жените с любовниците си позволяват много повече отколкото със законните половинки и дори да не пуска на мъжа си отзад, любовника хич не я жали и я праска яко! Както се казва - чужда жена кокали няма! Като правило след анален секс мускулите се стягат и отвора възръща нормалните си размери - стига да не се прекалява де. Във всички случаи потърси други признаци за изневяра - промяна в обичайните навици, държане, начин на обличане, ставаш ли виновен за всичко, разсеяна ли е и т. н. Аз поне на моята жена и имах пълно доверие, въпреки че забелязах всичко това - оказа се че съм бъркал - всичко е възможно. Не се предоверявай на жена си - от горчив опит ти го казвам!

31.   Изневерява ти със сигурност. И да е правила преди анален секс, дупката се свива и ако не се прави редовно винаги е болезнено. С мойта го правиме често, но 1 седмица без анален секс и дупето и се е свило.

35.   От 8 години правя анален секс от начало бях тясна и ме болеше след акта дори и на следващия ден тогавашния ми приятел не беше от най надарените. После имах едно гадже с много дебел пенис и той ме разработи анално. Сегашният ми партньор също е надарен но не чак толкова с него правим и по хард неща имаме голямо черно дилдо и той ми го пъха както вагинално така и анално опитвали сме и фистинг вагинален и анален дупето ми е доста резширено вече. Имало е моменти когато по два месеца не съм правила анален секс и дупето си ми е оставало широко и при следващи прониквания пениса си влиза лесно просто след като ануса се разшири не може да си възвърне първоначланите размери. Така че не е задължително да ти изневерява може с предишните партньори да се е забавлявала анално и си е останала широка най вероятно се е страхувала от реакцията като разбереш колко и е широк ануса и за това не е искала да ти дава

38.   ако е раждала е напълно възможно , защото мускулите за разкъсват. При нас така се случи , пробвали сме преди това веднъж-дваш , "в никакъв случай повече" ! Но след като роди пробвахме пак и сега вече няма проблени

41.   На твое място бих проверил колко са големи фекалиите й. Ако са дебели - виновна е майката природа, ако не са - "работена" е здраво отзад

42.   глупости номер 41

43.   Защо трябва да я боли? Мога да изчукам отзад всяка жена без грам болка - само удоволствие. Това въпрос на умение. Важна е подготовката. Явно ти си далеч от тези неща, но жената сама се е поготвила. За теб!

46.   До номер 35 напълно си права така е

48.   Анусите са различно големи /широки/. Както и вагините, членовете и т. н. Някой жени не ги боли при проникване там дори и при първия път.
За мен си късметлия, защото има и задръстени моралистки. Помпай я отзад и се радвай. А ако много си се филмирал за задника й, просто я питай - ако държи на теб ще ти каже откога и с колко човека и предмети го е правила, размери и т. н.

49.   аз съм мъж и правя анален и с пенис колан с жена ми и с мъже. Дори и да не правя месец например, вече съм разработен и не като първите пъти. Ако е било хич без болка и я е е кефело от самото начало на проникването... хммм пич нещо е влизало там. Варианта да ти е малък и той остава... ама малък малък колко да е алък. Правилната подготовка също помага плюс лубрикант. Но така както го описваш, е.. на е според мен... дали сама, дали отпреди, дали нещо друго... дерзай или просто си поговорете.

50.   Наистина темата е интерсна и то в няколко аспекта.
Все пак трябва да се мисли че написаното може и да е "смешка", но ако това става със съпругата не е много за подценяване. Трябва здрава "работа" за дилатиране на сфинктера и.

51.   Аман от жените и от глупавите им отговори, все трябва да изкарат жената девица даже и да е най голямата курва! абе нема ли кой да му каже на този човечец че други му орат нивата и то от всички посоки мамка му! абе ей ако никога не си я оправил анално нема как да влиза ей така, и то толкова лесно! жена ти е разработена толкова много и то такива рога ти е качила че не истина.
предизвиквам жените да кажат истината за това как че все някога успели да крият от половинките си някоя забивка или изневеряване.
просто кажете го смело и искрено.
жените са майсторки в това отношение.

52.   Според мен широк, не означава непременно хлабав. Широкият има потенциала да поеме по-големи неща. А хлабавият не оказва съпротивление при проникване и няма болка. Така мисля.
Ж-19

53.   една която не правила анален секс не можеш и пръст да вкарваш там, да не говорим за цяла патка! жената не дава и пръст да влиза там мамка му, а като се получава едвам издържа за минутка и ме кара да да се махам, а тук цяла патка да влиза за ей така добър ден, да знаеш друг ти чука жената и то много яко без жалене, нали знаеш една жена науми ли да се чука с друг ни мъжа и може да и спира нито може да я хване.

54.   Аз познавам жени, които правят само анален секс

55.   Вкарай се нещо отзад, след това го вкарай на жена си и сравни. В експериментите е истината!

59.   Мъж съм на 42 - жената се притеснявала да ти даде анално, защото сигурно преди теб се плющяла доста отзад и да не си помислиш, че е анална курва и да я зарежеш.

64.   Както хората, така и анусите са различни. Много е вероятно и дори логично, да има разлика между ануса на момиче с данни 18г. /165см/45кг и жена на 40г/165см/65кг

66.   Трябва да отидете на доктор.

67.   В никакъв случай това не означава, че ти изневерява. Най-вероятно е да си е играла сама с ануса. Аз си играех с доста дебели дилда(7 см), много преди да пусна жив пенис в себе си и също така усещах само удоволствие.

68.   @67, много силно се надявам да си жена!?

70.   До 68. На какво се дължат надеждите ти към моето мъжко дупе?!

71.   как да разбера ануса на булката къв е? кат ми се прииска я огъзвам и си върша нещата. он си влая секи път по един начин - целио от раз

72.   С жена ми вече 26 години правим и анален секс. За това време не се е променил ануса и, определено.

73.   Естествено, че е възможно!
Случва се първия път да не боли, на да започне с удоволствие... или имаш страшен късмет с жена ти, или яко се е трескала отзад с други!

74.   Отде знаеш, че винаги боли? Да не си го поемал и ти?

Личи от километри, че:

1) или си отчайващо тъп (правопис дори не знаеш какво е;
2) или (както подозирам) това си е поредната фалшива глупост;

Както и да е, да 100 на 100 ти изневерява. Изневери и ти с някой пич, да го ревнува.

1-50 от 111