Споделена история от Секс и интимност

Без секс се изкуква
Не съм правила никога секс, а съм на прилична възраст, срамежлива съм, затворена, притеснителна и родителите ми бяха против и резултатът е налице, не направих нищо.
На антидепресанти съм, на мнение съм, че без секс се изкуква иначе можеш да се въздържаш колкото си искаш, но така сам си вредиш, защото повярвайте ми приятели, че сексът е важен за психиката. Гадно нали.
Понякога имам чувството, че полудявам, почти всеки ден, само за това говоря станало ми е фикс идея,
въпросът е кое е по вредно антидепресантите или противозачатъчните. На антидепресанти съм от 3, 5 години. Ако ги спра съм в черна дупка, без друго съм си песимист.
Не случайно природата е устроила така човека да прави секс, не е случайно че има дни в месечния цикъл на жената през които не можеш да забременееш даже и да искаш и не е направено просто така това, сексът е и за удоволствие, да изпиташ радост, щастие, което компенсирам с антидепресант. Докога така, мили мои???

Коментари

1.   Определено антидепресантите са много, много вредни. Това е вид дрога, но с рецепта. Пристрастена си, пробвай под лекарско наблюдение да ги спреш.
Започни да правиш секс редовно с редовен сексуален партньор. Има и кондоми, с които можеш да се пазиш. Противозачатачните не са изобщо толкова вредни. Има жени, които ги пият с десетилетия и определено дори и да имат странични действия то да взимаш антидепресанти, за да не правиш секс си е чисто самоубийство.
Прави си хубав и редовен секс с кондом и не слушай вашите. Предпазваш се и от болести, от инфекции, и от нежелана бременност

3.   Виж, относно секса - да, така е, без секс се изкуква. Но в случая не мисля, че това е проблема. Напротив, търси проблема съвсем другаде. Щом си на антидепресанти, явно имаш някакви проблеми с психиката. Не се притеснявай, в днешно време всеки има някакви, въпросът е до каква степен го осъзнава. Ако наистина си убедена, че липсата на секс е това, което те мъчи най-много, то тогава решението е лесно - намери подходящ човек и го направи. Но не мисля, че същината на проблема е в това. Според мен се крие някъде в психиката ти и трябва да опиташ да го разрешиш генерално. А секса си е секс, не е чудо голямо.

4.   Ами, мила моя, време е да промениш това. Вярно е, че организмът има нужда от това, ама да слушаш мама и тати... Добре кажи ми, защо оставяш родителите ти да се бъркат в толкова интимен план? Това е твоят личен живот, а не техния. За тях може това да е приоритет и консерватизма да е налице при тяхното отношение, но има ли смисъл от това да се пазиш и да бягаш. Има толкова много мъже. Популацията им достига удивителни върхове. Аз съм на 19 и съм правила секс, а ти на прилична и не си. Не, че е лошо, ама щом организма ти го иска, значи е време. Чувстваш ли се готова, чувстваш ли нуждата, тогава се опитай да намериш човека за теб самата. Остава и да кажеш, че и никога не си се целувала... Животът не е само работа, грешки, семейство и задължения. Той е сфера от социални и интимни контакти. Той е ВСИЧКО. Била срамежлива. Ами тогава си остани така. Слушай мама и тати и живей на антидепресанти. Ние ли да ти оправим живота?

Ел:)

5.   Ем човек направи си сефтето е, по-лесно от това няма ;))

6.   Аз само мога да те посъветвам да си намериш гадже или така наречения приятел за секс и да действаш. Няма смисъл да се тъпчеш с лекарства.
След като си срамежлива, има достатъчно сайтове за запознанства, където общуването е по-лесно.
М 28

7.   Права си. Секса е много важен и за психиката, и за тялото. Наистина играе важна роля за здравето. Много хора не го осъзнават, но е така. Продължителното време без секс води дори до заболявания - психически и физически. Жените, които дълго не са правили секс, а са на възраст, на която имат нужда от това определено не я карат лесно. Няма какво да ти кажа, знам колко ти е трудно. Само мога да пожелая на хората да нямат такива проблеми.

8.   Мило момиче опитай се да спреш антидепресантите. Колко години мислиш да ги пиеш? Цял живот? Майка ти и баща ти са до време. Няма да живееш цял живот с тях. Те знаят ли изобщо, че пиеш антидепресанти заради тяхните забрани. Това е тяхна огромна грешка. Не си пропилявай младостта. Живей си живота. Изхвърли хапчетат. Отиди на разходка с приятели, пък било и то сама. Огледай се, живота си тече, живота е прекрасен в младежките години. Живей го на макс! Излизай с приятелки, хвани си гадже. Представи го на вашите, пък те нека си крещят. Много важно. Да не ти дреме. Майка ми колкото ми е мърморила, колкото ме е следяла охо ти представа си нямаш, но оная си работа си е моя и правих каквото си поискам с нея! Находих се/да не казвам друго/. Има сайтове за запознансва. Там можеш да си намериш приятели с които да споделяш, може пък и гадже да си намериш. Не се знае. Но бъди внимателна. И все пак живей си живота!

9.   Явно в този сайт всички са сексуално задоволени щом никой не е написал и един ред. Аз те разбирам много добре, защото съм в същото положение като изключим антидепресантите. Гледам да спортувам и да компенсирам липсата по някакъв начин.

10.   Лее а си мислех че аз съм най-зле (за протокола на 19 години съм и съм правил секс само един път до сега )

11.   Ами прави секс, какво значение има мнението на околните, щом ти го искаш? Поне мастурбирай, знам ли!? ... Направи нещо по въпроса и не се трови с хапчета.

12.   Твоята история е същата като моята, мила. Аз съм на 23 и имам стотици психически отклонения. Доскоро само аз си знаех за тях, но вече хората виждат, че дъската яко лопа и няма кой да я закове.
Всъщност, че има кой има, въпроса е, че хем сърби, хем боли. Мога да имам всеки, който поискам, но немога да стигна до прословутият секс.
Много съм агресивна. Само ми идва да чупя, да блъскам, да троша, да се самонаранявам. Само искам да викам, да се карам, изпадам в истерии, треперя, няма такова чудовище. Изобщо спрях да говоря и с хората, не са ми интересни, държа се грубо с тях, като социопат съм, говоря си сама. Постоянно нервнича и ми реве лицето и хиляди още неща ти казвам. Незнам дали има общо със секса де, но мисля че да. Оф хич незнам вече...

13.   Коментар 12 -
"Мога да имам всеки, който поискам", a се описваш като: "говоря си сама. Постоянно нервнича и ми реве лицето"? Как стават тея работи? Аз като кажеш "всеки, който си поискам" и си представям някаква наточена мадама, секси и самоуверена, а не разпадащо се от нерви чудовище със зачервени очи :Д Я кажи, че ми стана интересно?

15.   Казваш "защото повярвайте ми приятели, че сексът е важен за психиката", а същевременно никога не си правила секс. И очакваш да ти повярваме на писанията?

16.   Недей авторке, виж какво става не ни вярват хората, не ни разбират... На мене просто много ми пука дали някакви лапета ще ми повярват и какво ще отсъдят те -великите, безгрешните критици. Аз исках само да ти кажа, че те разбирам перфектно и не си сама.

17.   Номер 10-аз съм по-зле от теб. На 33 съм и още не съм се сефтосал

19.   Без секс почти месец. Децата са вече вкъщи, родителите. Ще полудея, за мъжа ми не знам.

Ж. 40

20.   Казвам, че без секс се изкуква, защото тялото ми го иска и липсата ме депресира, много добре разбирате какво искам да кажа, защо се правите, че не... то като те налегне хормона, а се въздържаш и си седиш така, за да угодиш на мама, тате, леля...

21.   Ми к'во чакаме? Дайте да си организираме един клуб на незадоволените и от двата пола, и да се почваме по двойки!

22.   номер 21, и какво мислиш, че ще стане?
5% (безспорно привлекателните) ще се подхванат един друг, а останалите 95% ще се гледат критично и ще придирят.
Или ще се приберат вкъщи и ще се отдадат на самозадоволяване.
То това е основната причина на голямото разминаване - никой не е най-прекрасен, а в същото време не желае да се задоволи с по-малко от съвършен партньор ;)

23.   И аз съм преминала тийнейджърските години и не правя секс, но не съм изкукала. Не съм усетила да ми има нещо от това. Но щом за теб това е толкова важно, прави го. Очевидно проблемът е в това, че си нерешителна, не можеш да вземеш твърдо решение да правиш това, което ти самата искаш. А оттам идват комплексите и ниското самочувствие. Няма кой да ти помогне, ти си единствената, която може да се промени, и тази промяна трябва да дойде от теб самата.
П. П. Сигурна ли си, че това, което те побърква е липсата на секс, а не конфликтите с родителите? . Сигурна ли си, че самата ти искаш да правиш секс, а не ти е фикс идея, защото ти го забраняват?

24.   Не знам дали се изкуква, аз карам на ръчна.
Не, че не искам, ама няма с какво.

25.   Изкуква се, че няма с кого да го правиш а не че не го правиш.

26.   Напълно съм съгласна, че без секс се изкуква. Понеже съм самотен родител с малко дете се сещате, че нямам възможност за забавления. Преди да родя водех редовен полов живот. По време на бременността имах проблеми и го правех рядко. Малко след като родих се разделих с мъжа ми. Еми няма как да си оставя детето и да се юрна да се чукам. Мастурбирам пред камерата с едно момче. Последните 2 или 3 години ми се случва да правя секс не повече от 2 пъти годишно. Най големият ми рекорд е 11 месеца. Няма да ви описвам колко зле съм психически. Вечно съм недоволна. Мрънкам, обиждам всички и т. н. Най лошото е че понякога си го изкарвам да детето. Не го бия разбира се, но съм груба с него. Лятото се видях с момчето с което мастурбираме пред камерите. След седмица секс се чувствах като нова. Нямаше ни депресия, ни главоболие. Така, че секс трябва да се прави. Естествен физиологичен процес си е.