Споделена история от Секс и интимност

Не може да се отпусне...
Здравейте! Чела съм много от постовете тук, но едва сега за първи път се решавам да публикувам нещо, защото наистина ми трябва съвет.

Историята ми е следната... Аз съм на 21 години и с приятелят ми сме заедно вече 1 година. С него си споделя почти всичко ( не мога да кажа всичко, защото има неща, които всеки си премълчава), говорим си за фантазии, проблеми, секс и т. н. Не съм от хората които се притесняват и мога свободна да говоря за всичко, но не това е проблемът, а в това, че той не може да се отпусне в секс. Той е много мил, нежен и това страшно много ми харесва в него. До любовната игра всичко е просто перфектно, но стигне ли се до секса нещата не са така. Той се вцепенява един вид.

Говорили сме много на тази тема с него и той казва, че не знае защо така се получава и защо не може да се отпусне. Също така, че го е страх да не ме нарани по някакъв начин или пък нещо да не ми хареса с него. Аз съм по разкрепостена от него поне до този момент и не ме е страх или гнус да пробвам нещо ново и различно. Обичам го страшно много и искам да успея да го задоволя по всякакъв начин било то с орален, анален секс и т. н.. Искам просто да бъде щастлив и да се чувства добре и спокойно. Не го притискам, той е на 1-во място за мен, но не мога да го убедя, че всяко едно нещо, което правя с него ми харесва. Вече не знам какво да правя. Ясно е, че с говорени не се получава. Ако някой може да ми даде съвет какво да правя ще съм му много благодарна. :)

P. S. Извинявам се ако имам правописни и пунктуационни грешни и също така се надявам да ми публикувате поста. :)

Коментари

1.   Ами мъжете много ги мислят тези работи. Много повече от нас- дали ще се справят, дали няма да се изложат, дали ще успеят да ти доставят удоволствие. Според мен трябва да го накараш той да се почувства по-силния във вашата връзка. Също така в леглото се прави, че не знаеш нищо. Нека той да ръководи нещата. Ако показваш пред него какво знаеш, колко си разкрепостена той още повече ще се спича.
Някоя вечер направи изненада- на по-приглушено осветление, преди това си пийнете, но не прекалено, не бързайте със самото проникване. Постепенно действайте. А е възможно и да има някаква травма от преди теб, да се е провалял/излагал и от там сега да е такъв.

2.   Отпуснете се и започни с френска любов. После нещата ще си дойдат от само себе си.