Споделена история от Секс и интимност

Търся съвет от хора с опит с жените
Здравейте, аз съм момче на 22 години. Проблемът ми е, че не знам как да се държа с момиче насаме. Проблемът ми идва от това че преди време на 17 започнах връзка с първото си гадже, но нашите не одобряваха не ми даваха да излизам вечер до късно. Когато сме били в коридора на блока и са ме виждали нашите ми се карат и казват какво щели да си помислят съседите и прочие. Естествено пробалиха ми връзката с това момиче и от тога не съм си хващал гадже за да не се подлагам на тормоз отново. Проблемът ми е, че сега вече се поотръсках но нямам опит с жените. С добър външен вид съм, имам симпатии от момичетата, но ме е срам да ги заговаря нито знам как да подходя към тях. Когато доиде при мен момиче и се оговорим да излезем нз какво да правя, как и какво да и говоря, дали е нормално да я целуна на първа среща. Наскоро ми се случи че се запознах с едно момиче излязохме с него, рабирахме се добре и след седмица може би, както седяхме в кватирата ми тя започна да ме целува и след това искаше да го направим но аз се спекох и нз как да реагирам и се отдръпнах. Тя учудена ми се извини и си тръгна... Естествено причината е че съм девствен и предпочитах да не я разочаровам и също ме беше срам... Чудя се как да продължа нататък... След като не съм бил с момиче и самочувствието ми е под нивото, това се забелязва и ме мислят за странен. Гадно ми е когато престраша се да излеза с някое момиче, тя ме вижда от вън добре облечен съм леко суетен но когато се стигне до раговор очи в очи ставам пълен бот и винаги разочаровам момичетата. Ако може да ме посъветвате как да се държа за да бъда по успешен с жените. А дали е добре да кажа на момичето че не съм много опитен във връзките, че съм девствен все още или само яе влоша нещата?

Коментари

1.   Ако беше и го обяснил така, както и на нас и момичето те е харесвало, нямаше да имаш сега тоя проблем. В отношенията между хората, включително и сексуалните, 100% от проблемите са в следствие на лоша комуникация. Помисли си какво толкова лошо можеше да стане, когато и кажеш, че си девствен. И да ти се изсмее, можеш да я питаш смешно ли е, че си чакал именно нея за да го направите? Да я накараш да се почувства специална, да и кажеш че това за теб означава много? Мъжете наистина са кът в наши дни и търсене ще има все повече, така че се стегни. Успех!
БК

2.   Според мен дръж се естествено, старай се да бъдеш весел и забавен, с премерено чувство за хумор, не просташко. Виж какво и харесва и от какво се интересува, бъди позитивен и не говори за никой нищо лошо. На първа среща само ще опипаш почвата-да видиш какво е момичето и дали си струва усилията да продължиш да излизаш с нея, зависи и ти какво търсиш от една връзка също, дали ви съвпадат разбиранията и дали харесвате едни и същи неща и въобще то се усеща до къде може да се стигне и дали има химия между вас също. Та ако ти хареса може да я погалиш по косата, да и кажеш, че има хубави очи, коса, име... ей такива работи. Зависи колко ти харесва момичето.... на първа среща може да я целунеш като я изпращаш, но не е задължително, само ако ти харесва и искаш да продължиш да излизаш с нея. Хвани я през кръста, дръпни я към себе си гледай я в очите и я целуни, като си плъзнеш езика в устата и, но не прекалено и не много дълго, за да не изглежда нахално, може и по вратлето нежно. Остави я така, леко незавършена... за да и си иска още другия път...

Не мисля, че секс е походящ за първа среща.... изобщо не. Аз лично го намирам за несериозно и грубо.
Иначе вече зависи ти какво искаш от връзката ти с момичето и тя доколко е склонна да ти отговори на желанията... и до къде.
Ако целта ти е секс, то не че е цел, но все до там се стига честно казано на практика рано или късно. Просто се усеща кога връзката е узряла за това, когато се целувате и ти я приближиш до себе си и тя не се дърпа, а се остави да я водиш -явно е готова и си иска. Не и казвай, че не си го правил. Няма смисъл... може още да се притесниш. Не се спичай, ами действай. Имай си презерватив в джоба и бъди готов.... След като я нацелуваш хубаво, тя ще се овлажни достатъчно долу и ще е готова.... и ти също, даже и преди нея :). Сложи си презерватива и действай. Не си мисли как ще се справиш и такива разни, на всеки все някога му е било за първи път. Бъди нежен, но категоричен и настъпателен...

Прочити и някои теми от сайта за първия път и въобще се просвети малко.
Успех!

жена съм

3.   Какво ще се влоши? Няма да ти пуснат ли? ;)