Споделена история от Секс и интимност

Как да накарате мъжете да полудеят от кеф
Уважаеми дами!
Докато им правите орална любов на господата, може лека по лека да им вкарате средния си пръст в аналното им отверствие!!!

Но преди това го намажете с някакъв много мазен крем, подобен на вазелин. С няколко бавни движения с пръсчето, и партньорите ви ще бъдат на седмото небе.

Няма да има нужда да им правите свирки с часове и след това да искат анално да ви се радват и да не могат да свършат. Сто процента от мъжете обичат с пръст в дупето или нещо по сериозно, няма какво да се лъжем.

Досега съм имал 7-8 приятелки, и само една беше образована сексуално да ми прави анални тушенца.
Така че жени, ако искате мъжете ви да не търсят любов другаде, научето що е то анално туше и го прилагайте.
М. на 29г.

Коментари

1.   Аман от разбирачи в тоя сайт.
Това, че ти харесваш, не значи че всички други мъже го харесват. Прави си аналното туше и не дават заключения.

2.   И аз харесвам :)

3.   Отврат...

5.   Каза представителят на 100% от мъжете :D

6.   Ти знаеш ли, че си обратен?

7.   Да, и моя мъж обича така, но убедена съм не на всички мъже им харесва това:)

8.   Порасни!!!

9.   Гнусно е, и ако партньорката ми тръгне да си пъха пръстчетата там, където си описал... ще бъде гадно, но ако на мен ми хареса ще бъде направо тревожно!

10.   Аз съм го пробвала. Това няма общо с това дали е обратен или не... на моя мъж също много му харесва.
И така ако си вкараш пръстчето намазано с мазен крем, средното да речем на дясната ръка, че е по-дългичко и го плъзнеш надолу(назад) ще усетиш една лека потдутина-това е простатната жлеза. Направи и леко масаж, невероятно е усещането и в същото време пък с другата ръка държиш пениса и ти е в устата.... е тогава може и да експлоадира почти веднага.... направо полудява от кеф.

11.   И на мен не ми харесва. Отврат!

12.   Предлагам, който не е опитвал да не коментира и то с малоумни изказвания! Крайно ограничено е да определяш написаното, като гейско, при положение, че тук става дума единствено за по-различно сексуално усещане, и то не да го правиш редовно и на всяка цена, а когато усетиш, че ти се иска. Имала съм 3ма партньори, които винаги в началото се стряскаха, когато станеше дума за подобно нещо, но все пак се навиха да опитат и им хареса. Подчертавам не просто да ''ръгаш'' мъжа там, а докато му правиш орална, леко да пъхаш пръстче в ануса му. И тримата са ми споделяли, че оргазмът им е в пъти по-силен и го усещат много по-добре отколкото при стандартен секс, мастурбация или френска. Естествено високата хигиена е задължителна!
Предполагам, че все пак е възможно да има мъже, на които да не им хареса, но е от голямо значение дали този, който го прави знае какво прави.

13.   Имала съм един партньор само, който е казвал, че му харесва и искаше така да му правя. Всъщност другите не са опитвали, ама то сексът така или иначе е в главата. Ако един мъж не може да приеме тази мисъл защо да се насилваме...

14.   почти за всички мъже е кеф, но ни е страх да си признаем! няма нищо общо със сексуалната ориентация.

15.   Момичета,
Веднъж научиш ли мъжа на този пиниз - няма отърване, ще иска да му вкарваш по нещо в ануса постоянно. В един момент нещата излизат от контрол и той вече не може без това. Да, ама на тебе ти писва в един момент, защото си го искаш вътре. Имах такъв случай и знам края, повече експерименти не искам да си правя, а и вас не съветвам.

16.   Това е т.н. еротичен масаж-
Мъжете също имат G-точка. Да, масажирането на тайнствено местенце, в резултат на което се получават космически оргазми, не е само женска привилегия. И това е така благодарение на простатата.

Тази жлеза със скромните размери на кестен с пълно право може да бъде наречена мъжката G-точка. Ако се стимулира по време на секс, тя предизвиква мощен еротичен вулкан. Как се активира тази лава от възпламеняващи емоции? С малко техника и прости упражнения всеки би могъл да се наслади на разтърсващи оргазми.

За тази цел на помощ идва един съседен на простатата орган – corpura cavernosa (пещеристите тела). Те са разположени от двете страни на пениса и имат пореста, подобна на гъба, структура (оттам идва и името им). Те играят основна роля при ерекция – когато си възбуден, се напълват с кръв и така пенисът ти се втвърдява и уголемява.

Тъй като пещеристите тела се намират непосредствено до простатата, тя може да бъде стимулирана с тяхна помощ, чрез малко специфичен масаж. Как да стане това?

Кажи на приятелката си да обвие ръка около пениса ти, но вместо да прави обичайните движения нагоре-надолу, да плъзга само надолу, към тялото ти. При това движение двете части на пещеристите тела обгръщат простатата и я притискат. Ако тя изпълни тази техника, този масаж ще ти донесе небесна наслада, за каквато не си и сънувал!

18.   Е, извинявайте, не било гейско! Не че искам да обидя някого, ама мъж, който обича да му вкарваш пръстченца и други подобни, не започва ли в един момент да си мечтае и за нещо повече? А като започне да си мечтае за нещо повече, не си ли е чист педераст?

19.   Горещо подкрепям № 10, №12 и № 14. Личи си кой тук има сексуален опит и млади хора, които четат в нета и гледат порно, но нищо не знаят за секса като личен опит.

Разберете, че не говорим за грубо проникване, а за нежни масажи, докосване и т. н. Не намесвайте тук сексуалната ориентация. Означава ли, че щом целувам мъжа ми съм обратна, само защото има жени, които се целуват със жени?

Анусът е чувствително място и за двата пола и това ще ви каже всеки доктор и гинеколок ако щете. Моят мъж в началото се дърпаше, но с времето се отпусна и колкото и да е изненадан от себе си, признава, че е приятно. Повтарям ви пак, не говорим за грубости, натиск или болка. Кое ви дава право да употребявате думи като "отврат". Ако спите с различни и нямате любов, може и да ви разбера. Отново казвам на всички, които четат, вижте №10, 12 и 14 - ТОВА Е ИСТИНАТА, макар че всеки има право на мнение.

Спомнете си колко от нас като деца, сме обявявали целувката С ЕЗИК за ГНУСНА? Повечето от нас. А после това е едно от най-прекрасните неща на света, целувката с език, целувката с любов. Просто не сте сексуално зрели, затова ви се вижда гнусно, според мен.

20.   това е масаж на простатата или еротичен масаж с освобождаване- и аз съм го правила на мъжа ми:

http://novinite.bg/articles/17039/Masaj-na-prostatata-primer-za-sachetavane-na-poleznoto-i-priyatnoto

http://doctoronline.bg/articles/616/Masajat-na-polovite-organi-zastrahova-majete-sreshtu-problemi-v-legloto

http://natalia.bg/page/tips/tips/86-как_се_прави_масаж_на_простатата

21.   И аз много искам да пробвам с играчки. Мъж съм на 30 г. Жена ми понякога ми е пъхала пръстчета и изпитвам кеф някакъв... не е огромен де. може би не ми напипва простатата точно. Сега гледам в Интернет има някакви играчки за простатата... малко скъпички - 80-100 лв поне но са специално извити явно да стимулират и мъжа да се свърши сам :)

22.   Мъж съм на 52, приятелката ми е на 38. Да си призная честно инициативата беше нейна:) От начало и аз се стресирах малко ама после разбрах, че е много приятно. Правим го често, оргазма е супер.

23.   В момента в който усетя пръста ти в задника ми, ще отнесеш един тукат между очите, и повече няма да ти мине през ума за анални отверстия.
Тва е баси педерастията. В пъти по добре е да се масажира зоната между ташаците и ануса а не самия анус.

24.   Правим го отдавна -супер е. С пръстче, понякога с две. Миналата седмица ми сподели, че би искала да опитаме и с една от нейните играчки. Та не знам това вече дали не е.........малко в повече..

25.   И ние го правим редовно. Аналното усещане е върховно и свършвам мигновенно. М 45

28.   и ние почнахми с игрочки ш стигнапме до втори хетеросексуален мъж да викаме да ме задоволява...
М23

29.   Само лаици могат да определят този масаж, за педерастия. Бих ги запитал, а този който чука друг мъж какъв е? По логиката на номер 18, той си е мъжкар, защото на него нищо не му влиза. Хомосексуализмът не е вид техника. Той е определение за сексуална насоченост. Няма значение дали вкарваш, дали ти влиза и къде ти влиза. Важно е, че ти харесва с мъж. Тук се дискутира друго. Аналният масаж, както и този на простата (а той естествено е свързан с вкарване на нещо в ануса) са еротични техники, които обикновено са много възбуждащи за всеки мъж. Друг е въпросът дали го признава или не. Аз лично се притеснявам, защото имам фисури и ме е страх, че партньорката ми ще се отврати. А инъче когато тя докосва с пръст или език аналната област възбудата ми се увеличава. Не знам само как да реша проблема си (пречат ми не само в секса).

30.   всякаква близост да задния двор ме смущава. Не приемам нито да ми влизат отзад нито да влизам и аз там. Мисля че има хиляда начина за пряко и непряко стимулиране на сексуалнияте усещания и ако някога ги изчерпя пак ще се замисля дъъълго.... Ама какво ви лъжа бе няма да му влизам отзад по никои начин. Вижда ми се унизително и за двете страни. Или вие може би се готвите за времето когато ще си сменяте памперсите един на друг.

31.   Аз съм жена на 30, опитвала съм това с трима от партньорите си. На двама много им хареса, но третият изпитваше ужас и изобщо не ме допусна, смяташе че е педерастко. Та другите двама,... единият започна все по-често да си иска че дори и до фистинг щяхме да стигнем. Това вече взе да ми идва в повече. Другият също искаше честичко, но пък взе да свършва само с това и свирка, а аз си исках и мен да пооправи. Затова вече не си правя експерименти. Карам си "по нормално му". ;)