Споделена история от Секс и интимност

Свършвам само с чикия
Значи "проблема" е следния, не мога да свършвам нормално, винаги трябва да го вадя от жената, и да свършвам ръчно, което също е доста трудно. Мога да правя секс с часове ако съм отпочинал, което почти винаги води до претъркване, наранявания и болки при мен и приятелката ми, след това няколко дена се въстановяваме. Мисля че това не е нормално и вероятно се дължи на по ниска чуствителност в пениса. Отгоре на всичко ми е голям и дебел, а и поради трудното свършване изпитвам постоянна нужда от секс а проятелката ме обвинява че сам ненаситен, развратен и какво ли още не.
Има ли други с подобен проблем и има ли лечение?

Коментари

1.   Защо не пробвате първо с повече свирки и целуване, с повече възбуждане по абсолютно цялото тяло и ерогенните зони - кои са твоите, обсъдете го. Зърна, гръб, врат, анус, топки. Осмукване, близане, малко любов не пречи:), Дълга любовна игра като при жените. Бих ти предложила да пробваш с анална любов, но партньорката ти съгласна ли е? Не искам да те съветвам да ходиш при курва, защото опитните проститутки в България липсват. Повечето си мислят, че щом свалят гащи и лижат, са страхотни любовници, много мераклии са изгорели така, хаха, трябва ти опитна жена в секса, да е наясно с физиологията на мъжа, оргазма му и т. н. Може и тя да ти направи чикия - да наблюдавате заедно и т. н.

Повечето мъже, с които съм била и твърдят, че трудно свършват - определено свършват анално. Не е зле да постоиш малко на сухо преди това, даже не малко, например 3 седмици до месец ще удържиш ли, ама и БЕЗ чикии. Ако имаш смелост, пробвай, може да се получи.

2.   Голяма хвалба, голямо нещо....

3.   И аз имах едно гадже, което много трудно свършваше.. Дори в един момент започна малко да ми удря по самочувствието, мислех си, че не ме харесва достататъчно, че не го възбуждам... Мъжете ще те посъветват за чисто техническата част от въпроса ти, но аз като жена бих ти казала да правиш повече комплименти на приятелката ти, защото неминуемо в един момент ще започнат да й минават подобни на моите мисли през главата...

4.   Не, че те обвинявам в невежество, но по дяволите, момче, ти в кой век живееш? Да ти се е случвало да чуваш нещичко за лубриканти? Едни такива в пластмасови шишенца, с мазна прозрачна течност, които струват по 15- 20 лева на българския пазар. Продават ги във всеки хипермаркет и аптека. Благодарение на тази съвременни средства, половите органи на теб и злочестата завалийка няма да пушат като кебапчета на скара след секс. Сама не мога да повярвам колко добри съвети давам понякога на хората.

XoXo
jay

5.   Чувал съм че от лубрикантите презерватива се късал.