Споделена история от Секс и интимност

Секс другарчета?
Здравейте!
Като за начало на историята, искам да кажа, че съм мъж, на 27 и не съм правил секс от доста време, защото си нямам приятелка, а не съм фен на платените услуги.
Затова напоследък прекарвам известно време из разни сайтове за запознанства и попаднах на една жена с които си допадаме и си пишем редовно, но все още не сме се виждали на живо. От писанията, които си пишем, сме на мнение, че може да си бъдем секс дружки, без обвързване, защото тя е малко по- голяма от мен. До тук добре, ще си кажете- "браво младеж, ще ти се сбърне мечтата, кака да те отрака". Общо взето- така е, много го искам, а и тя е абсолютно мой тип, много ме възбужда. Казва ми, че и аз съм неин тип и също я възбуждам.
Та, според вас, да се "хвърля ли с рогата напред" в подобна връзка, докато си намеря сериозна приятлка, на моята възраст?
Общо взето, какво мислите за подобен тип връзки?

Коментари

1.   Чувствай влага, но не влагай чувства. Това е секс бъдис. Недей мисли за това като връзка - по-скоро като за търговия. Ти даваш, срещу което получаваш. Не спирай да търсиш жената на живота си, жената от която искаш да имаш деца, която да ти държи ръката когато си отиваш от тоя свят. Едното няма нищо общо с другото

2.   аз лично съм против. На 21г преди половин година биФшия ми изневери и скъсахме и от отгава просто искам да намеря някой до който да се събуждам. Да ама да си представя някой на който не му пука, цъфнал от нета.... нещо ми се губи. Липсва тръпката, изненадите, приятния гъдел в стомаха. Ако толкова ти се пави секс, да чукай я, ама си намери, някоя която ще те обича, наистина защото тогава секса не е просто животинско клатене.

3.   удрии приятел, не му мисли :)

4.   Е щом и двамата искате само секс не виждам къде е проблем. Но не забравяй, че срещнете ли се на живо, всичко може да се окаже не така както сте си писали - може тя да не пожелае секс или пък ти. Така че си имай едно на ум за всичко което може да се случи.

5.   Е*и ама не се влюбвай, че ше те боли!!!

6.   Аз съм жена и съм абсолютно за! Не виждам нищо лошо, странно или извратено в такива ''връзки''. Напротив. Притеснително щеше да е да живееш като отшелник, вглъбен само и единствено в това да търси любовта на живота си. Определено такава всеки трябва да има, но когато все още я няма и по една или друга причина си сам, най-нормалното нещо е да задоволяваш нуждите си. Имала съм такива отношения с няколко мъже и гарантирам, че ако се напаснете предимно в сексуален план, времето прекарано по този начин ще ви бъде много приятно. И не винаги секса с ''секс другарчето'' е просто животинско клатене, както се изразява номер 2. И там има страст (поне при тези, които по принцип са си такива) но просто знаеш къде и за какво отиваш. Хем си имаш човек, с когото правиш добър секс, хем нямаш ангажимент към никого. Не ти се налага да правиш компромиси за нещо в името на друго. Абе чиста работа. Стига само отношенията ви да не преминават от едно ниво на друго - по-сложно. А когато един от двамата реши, че е срещнал друг човек или по някаква причина не иска да продължавате - просто приключвате и това е, може нещата да се кажат и по телефона и пак никой с нищо не е длъжен на никого и няма място за сърдити. Така, че авторе, не му мисли много. Сега ти е момента.

7.   От автора: Номер 6 и аз мисля така. При точно определени условия, че само ще си задоволяваме нагона и ще се забавляваме- няма опасност да стане "гаф с чувства" :)

8.   Смело напред!

9.   Щом и двамата сте наясно, че е само секс, защо не?

10.   Ами и аз си търся "другарка" ама нещо нямам време от работа. Иначе съм за. Ако има жени в чужбина също навити да пишат. приятен ден