Споделена история от Секс и интимност

Вагинален секс след анален
Здравейте, много искам докато правим със моята приятелка вагинален секс след това да правим анален и отново да минем на вагинален без да ходя във банята през 5 минути да си мия пениса, знаете за какво говоря нз точно как се казва това, бихте ли ми казали какво точно да купя на моята приятелка за да няма проблеми след това и за мен нейното здраве е по важно от всичко но, много искам да разбера какво е да се прави такъв вид секс пък и съм сигурен че и тя ще получи огромно удоволствие. Надявам се да ми помогнете и да не ми критикувате много.

Коментари

1.   Ти 16 имаш ли изобщо...?
Задължително презервативи, но НЕ може от анален да преминеш към вагинален секс веднага.. без поне да смениш презерватива.. От вагинален към анален да, но обратното не!
В ануса има фекалии и толкова много бактерии, които само с прашките ако носи се предават, а представи си ако директно и ги доставиш така да си каже...

2.   Абсолютна простотия е да минаваш на анален след вагинален - що бактерийки бъкат в ануса не е истина. Не че влагалището е идеално чисто, но шансът да няма бактерии е в пъти по-голям все пак. Вагинален, презерватив- анален, сваляш презерватива- вагинален. Ако ползваш презерватив по принцип, което май не е така, го сменяш при различния вид секс. Иначе приятелката ти определено ще го отнесе. Изобщо забрави за анален без презерватив, ако не искаш влачене по лекари.

3.   Няма нужда да си миеш пениса. Достатъчно е да го направите с презерватив, след като свършите с аналния секс си сложи нов и да започнете с вагиналния. Също така може да сложиш презерватив само за аналиня, а след това да го махнеш. Това е най-добрият и според мен единственият вариант, останалите методи вече са малко преувеличени и ненужни.

4.   Аха бе, а гинеколози и лекари след креватно джудо?? Сменяй презерватива, това е приемливо и има защита, не пълна, но все пак достатъчно голяма. Най-добре ти го обясни номер 2. И все пак говори с момичето.

6.   Ако съм на приятелката ти, досега да те зарежа 100 пъти.
Ако ползвате презервативи - ще го сменяш!
А ако не - щеш не щеш, ще си миеш пениса; аз ако съм, няма да ти дам да ми го вкараш ей така, след като ми е бил в ануса..

7.   Това да не ти е порно... там всякакви работи стават, дето по принцип ако очакваш да стават, си много наивен. Там е развъдник на всякакви гадости, така че нищо не можеш да си купиш (освен презерватив), което да предпази теб и приятелката ти от гадостите, които ще ви се налепят. После ще си пиете антибиотиците и само ще се гледате с влажен поглед, понеже секс няма да има ни вагинален, ни анален, ни никакъв. Сменяй презервативите, както са те посъветвали, това е единственият начин.

8.   Интересно, от години практикувам анален-вагинален БЕЗ презерватив и посещавам редовно лекаря си. Нямам проблеми. Партньорът ми е един и същ. Коментари?
Всички сте жестоко прави и не искам да вкарам тук някой в някакъв филм опасен, просто споделям опита си, защото въпреки това, че аз нямам проблеми, като ви чета ми става притеснително. повтарям, на 6 месеца посещавам гинеколог, а веднъж в годината си правя цитонамазка.

9.   До номер 8, а микробиология пускали ли са ти? Понякога такива неща протичат без симптоми, а бактериите се откриват само с изследване на микробиология. Ако не са, не е лошо следващия път да си поискаш такова изследване за всеки случай. Все пак рискът си е голям, а пък не сме си намерили вагините на пътя, че да позволяваме на господата каквото им скимне и го видели в порното. Първият ми приятел ме обвини в симулиране на оргазъм защото беше убеден, че жената като свършва и пръска като избила тръба на ВиК-то. Така че... това порно в малки дози е добре, ама нека не си мислим, че всичко в живота става като по тия филмчета.
От номер 7

10.   Вие добре ли сте да правите анален?

11.   Няма от какво да се притесняваш, щом нямаш проблеми. Все пак става въпрос за добре работеща имунна система явно. Но не разчитай на това.

13.   Ако жената си е правила клизма няма проблем. Ако не е - получава се т. н. "капучино" и после тя трябва да се измие с дамски душ и разтвор от смрадлика, дива коприва и мащерка