Споделена история от Секс и интимност

Преди слагане на презерватива?
Здравейте! Значи, имам няколко въпроса относно секса, който много пъти НЕ съм правил.

1. Преди слагане на презерватива трябва ли задължително да се обели кожичката на пениса (така съм чувал) и, ако да, защо?

2. В случай, че отговорът на първия въпрос е положителен - по време на акта няма ли така или иначе кожичката да се лашка напред-назад както при мастурбирането?

3. При стандартната поза за обичане (:D), май мисионерска и викат, не е ли некомфортно за мъжа това, че хем пенисът му е еректирал и гледа към тавана, хем трябва да е перпендикулярен спрямо тялото, защото нали мацката е легнала? (На мен лично ми е кофти като ми е еректирал и опитам да си го сваля на долу. )

Ами, благодаря на тези, които ще ми отговорят и ще намалят незнанието ми.
(Дефиниция на думата "информация" - намаляване на нашето незнание по даден въпрос, хаха. )

Коментари

1.   Ще ти отговоря на всичките въпроси с едно изречение

Прави секс и не му мисли! Останалото си идва от вътре.
Колкото до мисионерската - ти намери момиче, което да ти пусне, пък после му мисли.

По принцип си купи кондоми (може и от най-евтините, но от аптека) и тренирай. Мастурбирай с кондом, така ще видиш точно, какво става с пениса ти.
Иначе, носи си винаги в себе си кондоми, в случай, че някое момиче ти се навие

2.   Май до сега не си правил секс или и да си правил си доста незапознат с това нещо наречено "секс"! Вземи прочети някоя книга или някой здравен сайт, имаш нужда! Секса не е само пъхане и вадена.

3.   относно първия въпрос: по принцип презерватив се слага когато вече ти е станал - а тогава е НОРМАЛНО главчката на пениса да е гола - КАО НЕ Е - имаш здравословен проблем.
Или е фимоза или късо гемче - потърси информация за тези две неща в интернет.

относно трети въпрос - не е казано, че ъгъла между теб и момичето трябва да е 90%! тя може да не е полегнала или тазът да й е вдигнат малко, или пък ти се наведи малко напреди и готово.

както вече ти казаха - вземи няколко презерватива и пробвай - не като си намериш момиче да се чудиш как да го сложиш :D :D

ако имаш други въпроси - питай.

Упсех!

4.   Не може да се сложи презерватив без да е забелен пенисът или поне аз един път пробвах от любопитство и не стана. Дебелината го разтяга много и той прилепва плътно, поради което кожата не се лашка напред-назад. По отношение на трета точка аз нямам проблем с мисионерската, но изпитвам лека болка, когато мацката е отгоре ми и ме язди с тяло, перпендикулярно на моето, което до известна степен убива удоволствието, но се търпи. Точно поради същата причина, която си описал.

5.   Няма как да си поствиш презерватив без кожичката да е обелена защото презерватив се поставя следкато пениса нвече е еректирал. Опитай няколко пъти да мастурбираш с презерватив. Ще добиеш практиюески опит.
Мъж 29