Споделена история от Секс и интимност

Имам няколко въпроса към вас относно секса
Здравейте, поради естеството на въпросите сигурно се досещате, че не мога да питам за отговор всеки го, за това реших да се обърна към вас за съвет и отговор!

1. Нормално ли е да съм на 18 години, близо 19 и никога да не съм си имал приятелка, има ли от какво да се притеснявам?

2. Да, имал съм кандидатки за секс, но някакси те са по-отворени (тип курви) и това ме кара буквално да се страхувам заради ( дали ще се представя добре, дали размера на пениса ми ще я задоволи, дали после ще разказва на приятелките си ), някакси не обичам да ми се набутват по този начин, а приятелите ми ми викат че съм глупак и не съм я...

3. Поради прекалената претъпканост и лесно достъпните филми за възрастни, напоследък съм забелязал, че когато мастурбирам пениса ми не еректира до края ( или е много трудно ) и за много кратко време мога да го задъжа във възбудено състояние, почти в същия момент спада, това означава ли че имам проблем с ерекцията?

4. За размера на пениса имам ли причини да се притеснявам?
(Дължина 14-16 см, дебелина 4, 5-5 см, обиколка 13, 5 -14)?

5. Какво мислите за първия път с проститутка, в моя случай ако стане ще е с циганка, тъй като съм от малък град и българки от най-старата професия няма?

6. Защо момичетата са такива, когато се държиш човешки с тях ( помагаш им, уважаваш ги ) те нито те забелязват нито нищо, а към момчетата, които ги мачкат и ги тушират на всяка възможна дума изпитват такъв респект и сами се бутат към тях?

Коментари

1.   1. Аз съм на 20, октомври правя 21 и още не съм имал контакти (иска ми се да имах твоите момичета)

2. Бъди сигурен, че ще е за момента удоволствие, а не нещо към което ще се връщаш в спомените си. И да, те ще го споделят с някой, ако се изложиш, може и с момчета (да речем от класа ти, предишни с които е спала, новите с които ще спи... )

3. Спри за седем дена маструбирането и после опитай мнооого бавни движения. Недей с бързи (ще видиш разликата). Точно преди да се изпразниш спри, изчакай все едно да ти мине, бързо, спри и тук ако не свършиш прекъсвай все така до момента в който сършиш. Усещането те кара да свиеш пръсти на краката.

4. Без да ти го меря или да сравнявам, Бог дал, Бог взел - толкова ти трябва за сега. Образовай се колко санта могат да й влязат на жената. (ще ти помогна, от 10 до 11см. ) Секса е в търкането, не в навирането до край...

5. Момче! Наистина ли искаш първата ти да е проститутка? А още повече и циганка? !?? ! DAFAQ? Аз съм още по-загорял от теб, но се сдържам... Ще му дойде времето! И аз съм си ги мислел тия, даже не с проститутка ами да предлагам на момичета които познавам...

6. Подсъзнателно са привлечени от "мъжкаря". Ти и отваряш вратата "путьо", или по-скоро "friendzoned". Момиче което не забелязва DA DIK значи не го иска... Тяхното е като флиртче, моментно увлечение докато им се наместят хормоните, гърдите, краката (и между тях).

Тъжна история сме ние момчетата...

2.   1. Нормално е. Има и по-възрастни хора, които все още не са го правили. Няма значение на колко години си. Първият път зависи от две основни неща - кога си готов и кога ти се отдава възможност да го направиш.

2. Когато попаднеш на по-опитна и по-разкрепостена от теб жена не се стеснявай, а я остави да те води. Знаеш ли на колко неща може да те научи? Не е задължително винаги мъжът да е доминиращият в половия акт. Не може всички да бъдат еднакво опитни и информирани в сексуален аспект. Остави се на жената да ти даде "сексуално начало" когато има повече опит от теб. Няма да я разочароваш, спокойно. Щом е избрала да тръгне с теб едва ли ще остане недоволна. Нали все от някъде трябва да се започне!

3. Да, нормално е. Това е от честото мастурбиране. Спри за известно време и всичко ще бъде наред. Нямаш никакъв проблем с ерекцията.

4. Не, нямаш повод за притеснение. Размерите ти са нормални, но и да не бяха какво можеш да направиш? Това си е твоят полов орган - колкото толкова! Трябва да се приемеш такъв какъвто си, а не да се комплексираш излишно.

5. Първият път с проститутка не е лоша идея. Все пак на тях това им е работата. Те са опитни любовници и могат да ти дадат добро начало. Всъщност истината е една - ако вече изпитваш непоносима нужда да го направиш не чакай, а действай, защото секса наистина е много важен и играе главна роля в човешкия живот, но ако си в състояние да почакаш още изчакай да намериш своето момиче. Така секса ще бъде по-истински. Това как ще бъде осъществен първият ти сексуален контакт зависи изцяло от теб и от твоето състояние.

6. Глупости! Харесват и тези, които са мили с тях. Как няма да ги харесват? ! Просто всяко момиче търси своето лошо момче. Такива са времената. Какво да се прави? Има и много момичета, които харесват "добри" момчета. Ако ти си от тях можеш да си спокоен. Няма да останеш сам.

3.   1. Не няма, всичко си идва с времето. И ако има с кого естествено.

2. Щом като ти се бутат значи те харесват и не изглеждаш никак зле, а ти си имаш самоуважение и не искаш да го правиш с такива, което е добре според мен. Значи имаш някакъв критерий и не ти е само за единия секс с тях. И не си такова момче, за да паднеш на нивото на някаква к... а само и само да я изчукаш.
Щом не ти идва отвътре да го правиш с тях не го прави.

3...

4. Дължината на пениса ти е съвсем нормална, както и дебелината.
Няма какво да те притеснява.

5. Не го прави нито с проститутка, нито с циганка... от себеуважение. Положи усилия и поработи върху поведението си и самочувствието си, може би си по-свит и срамежлив, не знаеш как и какво да кажеш на момиче, за да и направиш впечатление и да те пожелае. Иначе явно вида ти пък е хубав щом ти се бутат. Намери си момиче което ти харесва... Не вярвам да не ти харесва никое момиче.

6. Като жена ти казвам.... Защото изглеждат по-силни и мъжествени, по-доминантни, покоряващи, подчиняващи, затова. Жените /момичетата имат респект от такъв тип мъже/момчета и им се възхищават и са готови да им се поднесат и подчинят.

И ти може да изглеждаш силен и мъжествен на вид или пък с нещо да превъзхождаш останалите момчета около теб. Но ако си малко по-резервиран, дръпнат поне привидно и сериозен спрямо момичетата, но пък от друга страна ако излъчваш самочувствие и чар, те още повече ще те искат и уважават... И тогава ти може да си избереш, което си искаш момиче.