Споделена история от Секс и интимност

Секс с друг??
Здравейте, жена на 21 съм. С приятеля ми сме заедно от година и половина и през последните месеци нещо в тази връзка ми липсва. Все по-често си мисля какво ще стане, ако правя секс с някой друг, но ме е страх после да не съжалявам. До сега съм го правила само с него и ме е страх от последствията. Ако го направя с друг този човек може да се държи зле с мен и т. н. Също така ме е страх, че ако го направя веднъж с друг ще се превърна в курва.

Коментари

1.   Ако наистина обичаше приятеля си не би мислила за секс с друг!

2.   №1 за да мисли така, значи нещо се охлажда тази тяхна връзка. По-добре да потърсите "гориво" преди да истине...

3.   Няма да си курва, виш сега не е важно с кой ще се чукаш къде ще ходиш и какво ще правиш, важно е където и да ходиш пак при твоя да се връщаш и той да ти е на сърце. Защото със другите ще е само секс, а със него ще е нещо по специално тоест на него ще държиш, той ще е твоето момче при което ще се връщаш!!!!

Карол***********

4.   Не знам къде ще го намериш тоя друг. Ако твоя си ти харесва пази си го, защото си го опознала вече добре. Опитай анален секс с него, може да ти хареса много. Чужд мъж няма да те пази, не рискувай по добре.

5.   Знаеш ли, оказва се, че усещането, че някой ще те мисли за курва спира повечето жени от изневяра, а също така ние не искаме просто секс, а и някакво чувство, интимност, близост с човека. И при теб е така. Според мен ти се иска нова връзка, която да е паралелна със старата, тъй като със сегашното си гадже си сигурна и спокойна. Страх те е, че може да попаднеш на гад и че това може да има лоши последици. За съжаление или не, паралелното въртене на гаджета не е за всеки и не всяка може да се справи, а освен това после да не се чувства гузна.
Страх ли те е как ще се държиш на сутринта, ако преспиш с друг? Питаш ли се дали да го помолиш да си отиде или да остане да се гушкате през нощта? Мислиш ли, че ще те е срам от това, че си се представила като курва и че -евентуално- за такава те има?
За един мъж сексът не е каквото за една жена. За него ти не си курва, правила си точно това, което и той - взаимно удоволствие. Курвалъкът не се заключава само в секс.

6.   АЗ съм тук и те чакам авторке, аз съм бъдещето и настоящето ти или с две думи търсиш мен

10.   Авторке, абсолютно същия проблем имам. Имам си приятелка, но искам секс с друга.. Ако си от Пазарджик, или ако искаш поне да си попишем в скайпа или може да пробваме еротичен чат... Мислех си че поне това не е баш изневяра...

11.   От авторката: Първо благодаря на вс за коментарите, до голяма степен ми се изясниха нещата. И второ да уточня, че намерението ми не е да му изневеря, а да скъсаме и след това да бъда с др...

12.   Нека да променим само една-две думички:

Разговор с друг??

Здравейте, жена на 21 съм. С приятеля ми сме заедно от година и половина и през последните месеци нещо в тази връзка ми липсва. Все по-често си мисля какво ще стане, ако поговоря с някой друг, но ме е страх после да не съжалявам. До сега съм разговаряла само с него и ме е страх от последствията. Ако поговоря с друг този човек може да се държи зле с мен и т. н. Също така ме е страх, че ако проведа разговор веднъж с друг ще се превърна в кречетало.

13.   Ще го направиш с друг, когато му дойде времето и когато този друг се появи и изпиташ силно сексуално привличане и желание към него. След първия мъж, обикновено това се случва само ако вече си разделена с него и сексът започва да ти липсва. Не припирай нещата.

Курвите се жени, които си лягат с някого за пари или някакви облаги, развратните жени са такива, които не им достига секс и не им пука дали ще наранят някого - това са така наречените боклуци.

Не мисля, че ти спадаш към някоя от двете групи. Засега.
Ако не нараниш никой и не "влезеш" в чуждо семейство и просто живееш като нормален млад човек, който прави секс, не виждам нищо курвенско, поне аз.