Споделена история от Секс и интимност

Как да не забременея
Преди няколко дена с моя приятел се забавлявахме без да прекаляваме защото сме си обещали да го направим на бала ни.. тои си игра без да навлиза изцяло защото искам да запазя девствеността си, но проблема е че бях в 6-тия ден от цикъла ми.. Моля ви дайте ми съвет.. дали има вероятност да съм забременяла?

Коментари

1.   Най-вероятно не си забременяла. Все пак какъв е шанса за това сперма да е навлязла във вагината ти при това, което сте правили?

И един приятелски съвет. Ако използвате всеки път презерватив по предназначението му, няма да имаш подобни главоболия. А пък ако смяташ да изпадаш в ужас след всеки полов контакт отсега нататък, недей да настояваш приятеля ти да използва презерватив :)

2.   Ако не се е изпразнил в теб няма как да забременееш.

3.   Най сигорния начин да не забременееш е да не правиш секс :П

4.   Мисля, че сперма не е навлязла във вагината ми... но все пак от тази течност, която се отделя при възбуждането съм чувала че в нея се съдържат сперматозоиди и има ли възможност за забременяване при този случаи..

5.   Има миличка...вероятност има дори да не е свършил в теб.., но не се забременява толкова лесно... в последно време често главоблъсканиците по въпроса "бременна ли съм" си задават все по-малки момичета (както и пълнолетни момичета, който също не желаят дете сега или дори жени, който също още не искат) НО най-вече малки момичета.. на който лично според мен не им е време за секс (има време за секс, но не когато е време за кукли и играчки).... отклоних се!

Ти сега ще завършваш, определено щом си девствена значи не си от момичетата който го правят на по 14г. както повечето сега (аз лично го направих на 16г., но защото обичам човека до себе си и още съм с него- сега съм на 20г.) радвам се, че си с акъла си :)

Та по въпроса ти... правилно знаеш.. в тази течност която се отделя при възбуждането има сперматозоиди, може да се забременее така, може да се забременее преди, по време и след цикъл..може да се забременее по всяко време и това не е мое мнение, а факт... въпроса е, че това редки случей.. дори да чуеш за 20 такива пак са малко от многото бременности...за това време с приятеля ми сме го правили точно 2 пъти с презерватив..не съм забременявала въпреки, че е възможно.. но, щом не искаш бременност сега е редно да се предпазваш, защото иначе може обратното на мен ти пък да се окажеш м/у тея редки случей и от първия път да забременееш...моят съвет е да избереш начина по който да се предпазваш до когато ти е нужно.. дали с презерватив или с противозачатъчни... просто трябва да избереш (препоръчвам ти презерватив, защото лично аз съм против противозачатъчните на такава възраст)... но в твоя случей щом не е стигнал до край (още си девствена) мисля, че не може да забременееш...

Приятно изкарване на бала ;) и успех в живота за напред :)

6.   Днес на обяд го направихме за първи път с моето ангелче ... беше хубаво и приятно на моменти диво и много ни хареса и на двамата .. теи като и двамата бяхме девствени не можахме да се насладим докрай, трябваше да внимаваме, но след 2 часа започна много да я боли и спряхме ...

Не съм се празнил във нея, изобщо не съм се празнил, но пак се притеснявам защото съм чувал е във тази течност има сперматозоиди и сега ме е страх зайчето ми да не забременее от първия път който си лягаме заедно ... ще следя темата за изненадващи коментари .. говорих с приятели и са ми казвали че редовно правят секс без презерватив и го вадят в последния момент и всичко е океу ... така че всичко трябва да е океу и при нас и при вас ... но няма да спра да се потя от притеснение до следващия и цикъл :(

7.   Еи найстина е възможна бременност дори и редки случай.. но все пак ако сте чували за най-стария метод за предпазване от бременост е изкарването на половия член преди "края" затова не се притесняваите много, но все пак следващия случаи бъдете разумни колкото и да не ви се мисли в някои моменти.. успех за напред!!

8.   Аз също на скоро го правих така с моя приятел без да ми влиза но сега като прочетох че в тази течност се съдържат сперматозоиди и мисля че ще припадна аз съм само на 16 и все още съм девствена мисля да го направя на 18 или след... но ако се окаже че съм бременна?... какво да правя???

9.   ЕМи ще го гледаш еми ако не я отвориш какво ще забременее ли

10.   Има ли възможност приятелката ми да забременее ако сме го правили веднъж, и след 15 минути повторихме, но без презерватив, по принцип използваме, но тогава нямахме, а и ме изненада в банята.. да му се невиди. Иначе не съм свършвал в нея, но се притеснявам да не би да е останало нещо от първия път..

11.   Aз искам да попитам защото с приятеля ми водим полов контакт но без презерватив от доста време ... до сега сме нямали проблеми той не свършва в мен а го вади преди да се испразни... но вчера вечерта докато го правихме и той излезе ,но не беше сигурен дали не е останало малка част в мен после уж погледна и каза че не вижда нищо и мисли че няма и върху корема ми найстина имаше доста сперма и надоло не се беше стекло нищо.. не съм и в овулация ... имам редовен цикъл а сега трябва да ми дойде след 2-3 дена и се притеснявам дали ако случайно нещо е попаднало в мен дали има шанс от забременяване? .. моля ви отговорете ми по- бързо защтото съм много протиснена .. и също искам да попитам защтото една госпожа по биология ми каза че е възможно забременяването само и единствено когато си в овулация вярно ли е ?.. благодаря ви предварително :)

13.   Hа мене трябва да ми дойде вече но не ми идва л аз съм на 13 години и когато правих секс с гаджетоми той каза че малко се е испразнил в мене . мога ли да забременея ?

15.   Здравейте искам да попитам по въпроса дали може без да съм свършил в приятелката си, тя да забременее? Много се притесняваме, защото това на нея и е за първи път, а ние дори не сме правили почти нищо-само 2 3 пъти сам го вкарал и това е ... а тя дори мисля, че още не е отворена , пък сам чувал от приятели, че трябва да свършиш в момичето, за да забрамене е, а пък ние почти нищо не сме правили ...

16.   Искам да попитам може ли да се забременее когато се прави секс 1-2 дена преди да дойде менструацията моля ви за бърз отговор защото тези дни немога да спя от притесниение смоето момче го правим без презерватив иии досега не се е празнил в мен но ми закъснява вече5дена правих 2 теста за бременност и 2та са отрицателни но незнам какво става . ..А и имам ужасен апетит

17.   трябва веднага след секс да отиде момичето да отиде до тоалетната и така има по- малка вероятност да забременее все пак момчето и без да разбере може да се изпразни в момичето.
Аз лично го направих на 13 години и изобщо не съжалявам за това защото го обичах адцки много и след като го направихме се превързах към него още повече!

18.   На 16 г. съм, правих за първи път секс с приятеля си и и той свърши веднага щом го изкара. Имах сперма по корема, също така и по пу....та. Много се притеснявам дали сам забременяла :[ моля ви помогнете ми нуждая се от вашетго мнение.

19.   Аз съм на 14 години с моя приятел ходим вече от 8 месеца , но му пуснах на втората седмица . Все пак той е на 20 и си го иска . Когао го правихме за първи път нямах менструация . Дойде ми на 8 юли 2010 (кърях супер мнго) . После на 5 август (много малко) , на 7 септември (много малко) , на 24 септември (супер много) , на 27 октомври (малко) , на 10 ноември (малко) и повече не ми е идвало . Не е свършвал във мен , но много се притеснявам . Преди 3 , 4 месеца си правих пак тест жеше отрицарелен . Сега при закъснение от една седмица теста ще отчете ли със сигурност дали съм бременна или не ?!

20.   Аз и моята приятелка правихме секс и аз, и го бях вкарал целия в устата когато свършвах, може ли според Вас да е бременна?

21.   Неска правихме след като правихме секс с моята приятелка не съм сигурен дали съм се изпразнил в нея аз мисля, че не съм,но за всеки случай ако има нещо може ли някои да ми каже какви хапчета и лекарства да вземе за да го предотвратим

22.   до номер 19
не се притеснявай малка си още и цикъла не ти се е регулирал,със сигурност и не си бременна. аз когато бях девствена имах същата случка идваше си ми няколко месеца подред когато си иска и по колкото си иска и изведнъж 3 месеца 1 капка не съм имала,след тия 3 месеца ми дойде за 3 дни и беше супер слабо

24.   "Коментари, които са написани НЕГРАМОТНО, с латински или главни букви няма да бъдат добавени! " След като голяма част от коментарите са неграмотно написани, защо ги добавяте? Да коментарът ми може да звучи хейтърски, но всъщност това е просто възмущение. Ако бъде публикуван се надявам някои хора да се замислят за правописа си, все пак това не е чат руум!!

26.   Жал ми е, че още една генерация в чудесната ни Родина расте без ЕЛЕМЕНТАРНА СЕКСУАЛНА КУЛТУРА - ние сме виновни за това. Надявам се в следващите коментари да помогна на някоя девойка (младеж).

1. При пенетрация (пенис във вагина) ВИНАГИ ИМА ВЕРОЯТНОСТ ДА ЗАБРЕМЕНЕЕТЕ.

При методът с „изкарването„ преди еяакулацията на мъжа, това са цели 20%, ДОРИ ДОЙ ДА ГО Е ИЗКАРАЛ НАВРЕМЕ. Природата не е глупава, иначе нас нямаше да ни има ако беше толкова елементарно. Мъжете отделят сперма и при самото сношение. Особено при втория път, след като вече са отделили сперма.

Как мислите , че вашите са забременели с вас, хора - този метод с „изкарването„ се практикува традиционно в България и сме втори в СВЕТА по аборти (след Русия). Вие сте имали късмет и са ви родили. Всеки аборт може да доведе особено в тийни възраст до СТЕРИЛНОСТ ЗАВИНАГИ!!!!

Сега си мислете дали си заслужава, защото 20-годишният ви приятел искал бил секс. И той е сходно необразован, защото 1. не би тръгнал с толкова малко момиче 2. би правил само Петинг (задоволяване с ръце и уста) с него.
Според мен като жена, минала по вашия път, е неестествено преди да имаш мензис да правиш секс. То има ли тогава нагон изобщо, или го правите заради големите си приятели?

2. Съвсем забравяте за сексуално предаваните болести - не само СПИН, но и мноооого други. Този 20годишен батко е правил секс с други и сигурно и сега прави тайно от вас с други (истински) жени. Как мислите, дали няма вероятност да ви лепне нещо?

ПОЛЗВАЙТЕ КОНДОМИ БРЕ, МЛАДИ ХОРА СТЕ!!!!! Даже да е момчето на 15 и да е било девствено и то, пак е хубаво за двамата -да свиквате от малки, да не се притеснявате от бременност и ко.

27.   ако е по време на цикъл е почти невъзможно да забременееш.

28.   до 27. - ей това „почти„ едно толкова малко момиче НЕ МОЖЕ да си позволи. В тази възраст цикалът е много непостоянен. Като помисля за физиологичните и психологическите проблеми след аборт в тази възраст, най-добре е тя да си заложи на сигурно - КОНДОМИ ПЛЮС ВИНАГИ ДА ИМА В СЕБЕ СИ ХАПЧЕ ЗА СПЕШНА КОНТРАЦЕПЦИЯ, ако се скъса или изхлузи кондомът.
На тази възраст и хапчета не бих препоръчала, защото тепърва расте момичето, а и само кондомите предпазват от болести!!!!
Хера

29.   "КОНДОМИ ПЛЮС ВИНАГИ ДА ИМА В СЕБЕ СИ ХАПЧЕ ЗА СПЕШНА КОНТРАЦЕПЦИЯ",да ако е щерка на Рокфелер...!

30.   Предвърително се извинявам за въпроса ми, но съм притеснена. С приятелят ми бяхме решили да не правим секс, а само да се позабавляваме. В разгара той си мушна само главичката в мен, но за 2-3минути. След това си я изкара и след 10 мин. свърши в ръката ми. Може ли да съм бременна?

31.   До 30

Да, ръчна бременност.

32.   Не искам да звуча хейтърски, просто темата ми подейства много притеснително. Деца, които не знаят да пишат се занимават с дейности от които имат още по-малка представа. Ако имам дъщеря, наближаваща тези години щях да си купя пушка... Май педофилията е станала много модна след българските младежи. Притеснява ме, че навиците изградени през пубертета остават за цял живот. След 20 години ще е педофил до педофила... Направо си мисля, че трябва да се вземат сериозни мерки от правоохранителните организаций по въпроса.

33.   29. "КОНДОМИ ПЛЮС ВИНАГИ ДА ИМА В СЕБЕ СИ ХАПЧЕ ЗА СПЕШНА КОНТРАЦЕПЦИЯ", да ако е щерка на Рокфелер...!

Заклевам се този кометар ми хареса, а сега потемата!

Видях всичките коментари и найстина много ме изплашиха добре, че някой беше вкарал в темата и леките преждевременни изхвърляния на момчетата по време на секса защото това найситна много ме човъркаше от вътре и видях, че май найстина шанса за забременяване на половинката ми е винаги във някакъв процент до сега сме го правили само с презервативи, но искам малко да го сменим това не винаги може човек да има презерватив до себе си в таквиа моменти се чудех точно какво да се прави и чрез другите коментари разбрах 1 ясното е и без спорно да не се СВЪРШВА в момчието, но чак сега разбрах, че и повторния секс след 1 вия имал по голям шанс за забременяване за което значи, че ще трябва да се контролирам.
Тази тема найстина бая помага поне вече почти всички въпроси са отговорени благодаря на съветите от всеки който ги е писал и да, но да продължават да помагат и на други.

А да и 19-тия коментар на 14 ае стига бе с 20 год ти нормална ли си от личното ми мнение на момче оня си те изпозлва за секс играчка... все пак хайде стига бе всяко момче иска да прави секс с по младо момиче което е съгласно на всяко негово желание, но дори и аз си имам граница до макс 2 -3 год по малка от мене и говорим това е макса, а тоя с 6 години по младо момиче от него тва вече го избива леко на педофилия...

34.   Момичета, 33 е отново един пример, как мъжете са „загрижени“ за това да ви пазят!
Хм - какво му е на господина. Само „внимавал“ повече!
Не бил син на Рокефелер и не можел да си позволи кондомите!
Ами като не можеш да дадеш 20 ст. за кондоми, няма да правиш секс!
Хапчето за спешна контрацепция е пък 35 лв., мноооого пари. От десет години ползвам кондоми, 2 пъти се е налагало да го вземам.
Колко струва контрацепцията с кондоми тогава - смятай - по 30 ст. на акт. По-малко от един телефонен разговор.
Мило момче, ясно ли ти е, какво става с хората, които не ползват кондоми - не само забременяват приятелките си, но могат да се заразят от страшно много болести - дори СПИН не е най-страшното!
Затова, пъхни си в джоба на дънките един кондом, може да е и от най-евтините - те също са единично тествани и отговарят на всички стандарти, НО НЕ ПОСТАВЯЙ ЗДРАВЕТО НА ПАРТНЬОРКАТА СИ И СВОЕТО НА КАРТА.
Един аборт не само струва много пари, но може да я остави без деца, да не говорим за последиците за психика - и за какво? Заради една ГУМА!

П.П. и ето - пак се стига до там, мили момичета - вие сте отговорни за контрацепцията, защото ВИЕ НОСИТЕ ПОСЛЕДСТВИЯТА. Носете си винаги в дамските чантички една опаковка кондоми. Повтарям, че дори евтините отговарят на всички стандарти!
Ескапеле може да си вземете от някоя денонощна аптека, ако все пак се спука кондом, но гледайте да е възможно най-бързо - 24, 48 часа след акта най-късно!
НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ НА МЪЖЕ КАТО 33, КОИТО ВИ ОБЕЩАТАТ ДА ВИ ПАЗЕЛИ - НЕ ЗАВИСИ ОТ ТЯХ!!! НЕВОЛЕВО СЕ ИЗПУСКА ВИНАГИ МАЛКО КОЛИЧЕСТВО СПЕРМА ПРЕДИ САМАТА ЕЯКУЛАЦИЯ, МЪЖЪТ ИЗОБЩО НЕ МОЖЕ ДА ГО КОНТРОЛИРА ТОВА, ПОСЛЕ ВИЕ СИ НОСИТЕ ПОСЛЕДИЦИТЕ. Да не говорим, че вероятността да се разболеете от СПИН при секс със ХИВ-позитивен е 80%, а при мъжете само 20% (при вагинален секс). Жените пак сме по-застрашените, НЕ СИ ИГРАЙТЕ СЪС ЗДРАВЕТО, ЖИВОТА СИ, с аборти - ПОЛЗВАЙТЕ КОНДОМИ! Няма значение цената - и евтините пазят!

35.   Здравейте. Това което чета ме плаши. По евтино ли е да направиш аборт, от това да си купиш кондоми и хапче? Как е възможно да сте толкова невежи и безотговорни не мога да разбера. Момичета, майките ви не говорят ли с вас за секса? В никакъв случай не се доверявайте на момчето, защото след 2 месеца ще си хареса друга, а вие ще имате аборт зад гърба си. Вторият път по пениса има сперма останала от първия (още повече ако е било с презерватив), дори да се измие пак трябва да се изчака няколко часа. Задължително презерватив, понеже да забременееш не е нищо пред това да лепнеш спин, сифилис и т. н. И хапче за спешна контрацепция задължително. Мисля че може до 36 часа след половия акт да се приеме. Не знам, наистина си мислех че децата знаят повече. Явно освен игри и фейсбук нищо друго в интернет не ви интересува. Не искам да ви се карам но направо се изплаших като видях вашите коментари!!! Успех в бебеправенето. А ако забременееш и баща ти не е Рокфелер, най вероятно ше тегли заем за да направиш аборт. От къде взимате пари за цигари, трева и т. н. а 30 ст за кондом нямате, айде стига с тия измислици.

36.   Та от всички прочетени коментари така и не излезна един доктор или някой който наистина го е учил и знае а не от опит да пише някоъ ако може да отговори на зададения въпрос ще съм много благодарен

"тои си игра без да навлиза изцяло" но с тази прословута "течност" която се отделя при възбуждане може ли да оплоди яйцекледката.

38.   Само опирайки вагината и местейки го нагоре надоло без да го вкарвам???

39.   И аз имам проблема на номер 38 ии ми е много притеснено..

41.   Възможно ли е, ако в мен има сперма, наближава ми цикала, но съм се изпишкала веднага след това да забременея?

42.   До 41 - Да

44.   Здравейте знам че звучи страно пия противозочатъчни и с приятиля ми правим секс без презерватив и сега ми закъснява но той не свършва в мен имали от какво да се притеснявам моля ви отговорете ми по-бързо

49.   Докато го правехме и презерватива беше се извадил не се е празнил в мен обаче на този ден аз бях в оволация дали е възможно да съм забременяла?

53.   Здравейте с моят приятел правих ме секс с презерватив възможно ли е да забременея

54.   Момичета, щом не искате бебета давате само в дупенцето да ви влизат. Аз така правя Ж24

56.   Искам да попитам преди ден го правихме и аз си свалих презерватива и го вкарах един път леко и после пак го сложеих и плодължихме на другия ден взехме хапче тя го прие бяха минали по малко от 24 часа. Вйпроса ми е може ли да стане беля?

57.   С приятелката ми сме заедно вече 3 години. Не правехме секс, само орално, за да сме сигурни, че няма да забременее, докато учи, но въпреки това вече е в 6-ия месец бременна.
Така че, като има да се случва, случва се, каквото и да правиш и колкото и да се тревожиш. Гледай си живота и следващият път не го мъчи момчето, а му дай да си пъхне целия и да си се изпразни, както си е редно.

59.   Има една стара книга Мъжът и жената интимно. Там е описано как се прави промифка на вагината ако има сперма. Лимонов сок и домашен оцет. Не се сещам колко части лимонов сок от исциден лимон и домашен оцет. Много боли само това знам от момиче което е пробвало.

60.   Жена ми се пази с анален секс.

61.   В цикъл и девствена, едва ли. Щом не е влизал в теб, съответно не е свършил в теб, съответно няма шанс.

62.   Ползвайте презервативи. Не те съветвам да се пазиш с анален секс. Веднъж харесали ти отзад, няма да се спреш. По-лесно се спират цигарите. Най-добрата ми приятелка от десет години минава през такъв период.

63.   Жена ми поиска една година след сватбата да нямаме деца, но явно не е обяснила на майка си. Защото тъщата веднъж ме пита на четири очи, няма ли скоро да има внуче. Аз и казах, че работим по въпроса, а тя ми отговори "зетко, докато я осеменяваш отзад, няма как да стане". От това разбрах, че жена ми се е оправдала с мен. А аз наистина често я чуках отзад, но само защото тя го искаше, не аз.