Споделена история от Секс и интимност

Харесвам големи мъже
Здравейте. Пиша това защото и аз вече се чудя какво става с мен... от известно време започнах да харесвам доста по големи мъже от мен, а това ме плаши, не знам дали е нормално, започна да се притеснявам и често не мога да спя. Вие какво мислите?

Коментари

1.   А ти на колко си?

2.   Да, наистина, на колко години си?

3.   От авторката - ами на 20 години съм. Притеснява ме факта че харесвам такива мъже който са със 20 години по големи от мен, по принцип съм куче което лае но не хапе, но все пак се чудя дали е нормално..

4.   Сигурна съм, че знаеш отговора и сама. Кажи си твоето мнeние: Нормално ли е 20 годишно момиче, да се заглежда и да "лае" по 40 годишни мъже?

Не си мисли, че в момента те упреквам или нещо такова - напротив. Искам да ти докажа, че и сама можеш да стигнеш до правилния отговор.

Пък има и още нещо: Какво те интересува нашето мнение? АкО ИсКаШ можеш да "ухапеш" някой по-голям мъж, без да те интересува нашето мнение. В този случай няма значение какво мислим НИЕ по този въпрос... имат значение твоите мисли, твоя отговор и твоите чувства.
SFA

5.   Нормално е да започнеш да си падаш по по-големи мъже. Това е заради няколко важни предпоставки. По-големите мъже са много по опитни към дамите, което автоматично ги прави и по-големи съблазнители. Не говоря за всички по-големи мъже. Друго важно нещо е, че по-големи мъже знаят и как да се държат. Липсва лиготията, която се наблюдава до мъже дори навършили 25-26 години. Освен това повечето по-възрастни са с много по-голям социален опит. Тук също си има своите изключения.

Няма лошо да се забавляваш с такива мъжаги и все пак не бива да ги приемаш на сериозно. След 20 години, когато на теб все още ще ти се живее да не е да се окажеш с кайшка :). Всичко хубаво и не се притеснявай :]

7.   мила и аз бях с по младо моми4е но разли4ията в год. пре4ат всеки има разли4ни интереси и е по добре да си с някои на твоите год. повярваи ми после ще страдаш много.

8.   Знам, че е тъка, също както знам, че е и много трудно да се получи нещо от такава връзка. Имам възможност да съм с по големи мъже но не се решавам, защото съм наясно че ще ми е гадно след това и ще бъда наранената. Лощото е че колкото и да гледам немога да харесам мой набори. Благодаря все пак за написаните мнения. От авторката

9.   Еми няма проблем. Аз па си падам по блондинки

10.   И аз сам на 30 и последно време много ме палят каки около 40. ама след време пък младо ще търсим и така нещата се въртят. добре че си има хора за всичко

11.   Ооо разбирам те напълно! В големите мъже има нещо ужасно секси, моя съвет е-не се чуди нормално ли е или не, ами се гордей със себе си, хич да не ти пука за упреците на някои. Успех!

12.   О спокойно аз съм на 16 и от 2 години си харесвам момчета със 16 години по големи от мен

13.   Аз също те разбирам много добре. Никога не са ме привличали набори. Като деца ми изглеждат... На твоите години съм, между другото... Повече от нормално е ЖЕНА да се чувства привлечена от МЪЖЕ, а не от МОМЧЕНЦА. Давай смело с големите! Аз така направих и съм най - щастливата жена!:) Поздрави: Борония

14.   Имам същият проблем... ноо аз съм на 15 и не харесвам мъже на по 40... нее просто около 25 по-нагоре НЕЕ!!!
Споко не правиш нищо лошо.. нормално е :)

15.   Не се безпокои >Аз сам на 55 до преди 6 месеца
живеех на семеини начела повече от 4. 5 год. с йена 26
год. по малка Искам да ти кажа че ако имате общи интереси и се разбираш няма проблем!
За лубовта и секса вазрас няма!

16.   Номер 12... оха, това вече не е особено нормално, имайки предвид, че си все още непълнолетна, а тия хора са на по.. 32 години.. поне...

Да, и аз спадам към тази категория, но съм на 20... И харесвам такива с по десетина години по-големи от мен. Около 30.. 32/3 години. Но чак на по 40 и горница вече си е... гадничко.

И все пак всеки си има глава на раменете, която принципно не е за украса.

*Злобичка

17.   А а аз съм на 17 и приятеля ми е на 46!!!! И МНОГО ГО ОБИЧАМ, ЗАЩОТО ТОЙ МЕ ОТВОРИ И ТОИ ЩЕ Е БАЩАТА НА МОИТЕ ДЕЦА!!! НИЩО ЛОШО НЯМА, ЧЕ ХАРЕСВАШ по-големи мъже, всеки човек си има избор и фетиш, не искай мнението на хората А ПОСЛУШАЙ СЪРЦЕТО СИ И СЕ ЧУВСТВАЙ ДОБРЕ, С ТАКИВА МЪЖЕ, КАКВИТО ХАРЕСВАШ!!!!

18.   номер 17 ме разби от смях XD

20.   Мен 15 ме разби от 20 думи 21 правописни грешки.
Кои 40 год ще се ожени за 20 год?
Аз съм на 39 и ходих с 26год. Но в тази разлика перспектива няма, т'ва го знаят само голямите а за малките всичко що хвърчи се яде.
Ако ги харесваш какво лошо има.
Има "хора" правят секс с животни и не им е странно а за теб кое му е странното?

21.   20, Да и мен също
абе, човека е живял с йена-какво разбираме ний? :)
от 18

22.   просто направи това което искаш, а ако не ти достига смелост, значи не го искаш достатъчно и винаги ще съжаляваш

25.   Ох ми аз какво да кажа на 16 съм и харесвам един на 45!

26.   Просто му кажи!

27.   Специално за номер 5:
Един мъж на 40 решил да си вземе жена на 20. Приятелите, притеснени го съветват:
-Не е правилно, представи си ти си на 50 тя на 30.
-Никви грижи, вика нашия, ще я спуквам от секс.
-Ок, ти ще станеш на 60 тя на 40 ще иска още секс.
-Взимам виагра и къртя п*тката.
-А ти на 70 тя на 50, какво?
-Абе кой *бе 50 годишни кара батаци?