Споделена история от Секс и интимност

Има ли нещо неприятно и гусно в оралната любов?
Здравейте! Момче на 17 години съм, имам гадже от 4 месеца. До преди 2 седмици го карахме само на прегръдки, целувки и натискане. Миналата седмица обаче нещо стана въпрос и се заговорихме за оралния секс. Решихме, че сме готови да направим това, като все още не сме правили вагинален. Мацката е колкото мен-на 17. Изпробвахме нещо и се получи, само от нейна страна обаче. Направи ми една свирка и беше доста готино за първа такава. Мен обаче ме е леко гнус да и направя шпакла. Много добре знам, че поддържа добра лична хигиена, къпе се всеки ден, маха си космите, но някакси ме е гнус от самото място, че трябва да го ближа и смуча с език. Нея не я беше гнус, каза, че ме обича даже. Да се престраша ли след няколко дни, защото тя ми каза, че би искала да усети подобно чувство като мен преди 7-8 дни. Кажете, има ли нещо неприятно и гнусно в това? Само ми се струва доста странно. Искам да подчертая, че обичам момичето и не е курве за 1 вечер. Благодаря предварително за съветите!

Коментари

1.   - Има ли нещо неприятно и гусно в оралната любов?
- Има и то се намира единствено в празната ти глава.

2.   мм няма нищо гнусно да я накараш да се чувства страхотно щом тя е накарала теб :)

3.   Брат, лоши новини - ти си гей.

4.   Ако наистина я обичаше при условие, че спазва хигиена, нямаше да задаваш такива въпроси.

5.   удоволствието

6.   Сексът не е за гнусливи хора.

7.   Как я целуваш после бе?

8.   Има гнусно - излез навън и се огледай - на повечето хора, които видиш, ще те е гнус да им правиш орална. Единствения шанс да правиш орална е да си заслепен от любов (или от простотия) или да го правиш за пари.

9.   Когато човек обича, всяко докосване, всеки вид близост, е удоволствие. Затова звучиш ужасно странно.

10.   Странно, не ми се е случвало да трябва да си искам от мъж такова нещо... Явно си от малкото, на които им е гадно, ама и на някои жени им е гадно, така че... кофти, изпускате и двамата по тоя начин :/

11.   Аз по-принцип съм леко гнуслив, но за лизането въобще и не се замислям и винаги лижа с кеф. Единственото нещо, което може да ме откаже да лижа някоя жена е ако има някаква миризма. Иначе дори ми е по-хубаво да лижа отколкото да ми правят свирка, макар че докато лижа няма как да свърша. Пробвай и ще видиш, че няма да съжаляваш, както ти, така и приятелката ти.

12.   Кажи й че те е гнус и скоро друг ще я лиже

13.   И на мен ми е гадно да лижа, и познавам много уважаващи себе си мъже които не са лизачи. Но за сметка на това обичам да свършвам в устите на жените

14.   № 8, първата шпакла да не ти е била с 68-годишна? !

МОМЧЕ, ако не си НАПЪЛНО готов, изчакай. Няма нищо гнусно, ако обичаш момичето, няма страшно. Повечето мъже го правят за първи път в "напреднала" възраст, например след 25-30 години, дори да имат доста жени преди това. Всеки стига дотам, когато се почувства готов.
ЕДИН СЪВЕТ - ако имате възможност, го направете във вана или в баня, когато се къпете и двамата сте мокри. Трябва да имате много време и НИКАКВО притеснение, че гоните време или че някой ще дойде.

На въпроса са ти отговаряли хора, които или се майтапят лошо или са на по 15-16 години. В шпаклата няма нищо гнусно, мисля, че още си твърде млад за това, но не пречи да опитате. По малко и нежно, не се впускай в някакви приключения да се правиш на мъж. Както нежно я докосваш по ушите или врата или по устните, така и долу. Друго изискване е и двамата да сте много много възбудени, което във вашата възраст и сексуален опит, не знам как ще стане.
В никакъв случай не мисли, че е гадно. Ако обаче не си уверен, тя ще разбере и ще стане лошо. Просто не бързай, ще дойде моментът:) тука има доста подходящи теми, разтърси се и прочети, например "Какъв е вкусът там долу" и други, също ще ти помогнат може би
И НЕ-НЕ Е ГАДНО

15.   пробвайте 69

16.   НЯМАМ ДУМИ! Брат, виж сега, искам да четеш внимателно.Ограниченията в секса са за задръстеняци и хора без въображение.От това, което си написал бих заключил, че не ти доставя удоволствие оралната любов.Щом е такъв случая - прочети номер 3.

17.   Това, че момчето не го кефи оралния секс не значи, че е бе пикльовци недорасли. Вие имате твърде ограничени ценности и разбирания за живота. И се научете да пишете грамотно преди да критикувате хората!

18.   №3 си го каза...

19.   Направи го, няма от какво да се гнусиш. А накараш ли я да свърши, ще е твоя когато си поискаш !

20.   Ами като сте малки и емоционално незряли още да правите орален секс защо се впускате, бе деца. Тия работи са за хора зряли и готови взаимно да си доставят удоволствие....

То като си помислиш и за секса какво е -да се оставиш някой да си мушка оная работа в теб, пак е гнусно... ама природата така е направила секса и любовната игра, че да е хубаво и възбуждащо, та на хората да им е хубаво и да искат да го правят, за да се размножават и да има хора на тая земя... иначе кой щеше да иска да прави секс, ако не беше готино. Тя природата си знае работата.

Тя ти била правила свирка-е ми сега ти трябва да покажеш, че можеш да и доставиш същото.... няма гнус-мус, като си дал да те смучат и оближат и ти сега брат, ще се реваншираш... Да не мислиш, че момичето не е имало същите мисли преди да ти го поеме в устата си.
Просто бъди възбуден и си внуши, че е много яко това дето ще го правиш и готово. Даже само мисълта да я оближеш ще те възбужда... Разтваряш и "пеперудката", първо я облизваш хубаво, после с езика лекичко и галиш клитора(онова щръкналкото отгоре), лекичко да ти трепти и гали езичето, после надолу към отвора на вагината-там си го вкарваш и изкарваш навън и навътре и правиш кръгчета с езика също е много яко... И пак така.
Айде бягай и действай.

21.   Няма нищо гнусно в това. Поне според мен. Опитай ако не ти хареса и кажи че не ти допада и не го повтаряйте.

22.   20 е прав - природата си знае работата. Създала е нагона, за да си вкарват мъжете половия орган във вагината, в същото време е създала ксоми и миризми, които да държат далеч лицето от интимните части. Но хората, или по-точно някои хора, вървят срещу природата използвайки изкуствено създадени средства за стригане и обезмирисяване на природното окосмение и аромати. :D

23.   Номер 20, това което каза "създала косми и миризми, които да държат далеч лицето от интимните части" - не съм много съгласен. Много животни и хора намират тези миризми за доста сексуално възбуждащи. Да не изброявам животни тук привличани точно от телесни миризми, не е трудно да се сетиш и ти, ако малко помислиш. Хората сме животни също и се привличаме от телесни миризми. Нямаш много опит явно с такива случаи, но има време. :) Ето дори само преди 2 дена една приятелка ми каза, че не обича мъж да мирише на сапун, ами харесва миришещи потни мъжки тела, възбуждала се животински и това много и допада. Имам такива приятелки. ;)

K-Man

24.   Има нещо гнусно, миризмата например, ами тоя секрет дето излиза отвътре, все едно момичетата да го духат със сперма облят, ай сиктир, знаете ли че от пичкини бактерии се зацапва усната кухина и според учени, това е една от предпоставките за хращане рак на устата.
Тия хвалебствени лизачи дето афишират че не са гейове, са "големи мъжкари"
Ах тез жени, защо така е насадено чувството за неудобство у тях? - бактерии, гъбички и миризливи течения винаги си има.

26.   Щом момичето има отлична хигиена, значи вероятността от венерически болести или някой рак е доста по - малка! Само си помисли колко е откачено възбуждащо да подушиш хубаво добре измита и избръсната топла п*тка! След това да оближеш хубаво от ануса до горе (клитора) и продължиш близането, докато не ти се изтърка езика! После смучиш срамните устни и клитора, а накрая си вкарваш езика да праиш въртеливи движения! Смятам, че ще я накараш да си обърне очите от кеф!

27.   Приятелю няма нищо гнусно или лошо или неприятно в това да излижеш мацката. Неприятно е, ако има някаква миризма, но ако се изкъпете преди самата "свирка" няма да има такава. Започваш като лекичко ближеш срамните и устни - все едно рисуваш кръгчета с езика си. Постепенно стесняваш кръгчето и започваш да ближеш вътрешните срамни устни. Поиграй си с тях, като не се притеснявай да ги навлажниш хубаво със слюнка. Накрая стигаш до клитора и (едно такова нещо като малко копче, ще разбереш че си го намерил по реакцията - и ще изпъшка когато го близнеш). На клитора не натискай - ближи го съвсем лесно с връхчето на езика си, не бързай за никъде, отдели му много време. Експериментирай, прави кръгчета, ближи нагоре-надолу, наляво надясно, по-малки и по-големи движения - ориентирай се по нея. Още в началото се разберете тя да ти казва какво и харесва и какво не и харесва. Когато тя започне да вика/стене и тялото и се разтресе неконтролируемо ще разбереш, че си си свършил работата до край. Тук е тънкия момент - да усетиш кога да спреш да я ближеш - хем да не и спреш оргазъма по-рано, хем да не и причиниш болка, защото мястото става много чувствително след като е свършила.
Направи това, което ти написах и двамата ще сте доволни - тя ще ти прави свирки от благодарност, а ти ще знаеш, че можеш да задоволиш всяка жена :) Успех и пиши какво е станало!

М30

28.   Много лизачи много чудо, как го описахте това лизане сякаш е изкуство, а вие сте майсторите в него. Най добре да питате лезбийка как се лиже, тя ще ви издаде тънкости, които мъжа не знае. Имам познат постоянно е с херписи по устата и вече на го питам от къде са. Така че ако лижете лижете само приятелките си, на които имате доверие. Не знам кое е по чисто анала или вагината. Но и двете са фрашкани с бактерии. Аз лично съм лизал, но рядко. И не ме кефи много.
За лизачите, от психалогическа гледна точка се замислете лизачи ли сте и в живота? Това да измиеш с езика си нечия вагина, камо ли неизмита ми идва в повече, но всеки си има фетиши и различни наклонности.

Д-р Иванов

29.   24, по-голям тъпунгер от тебе не бях срещал скоро. Честно!

30.   Към 28 - пич, ти ако си свикнал да лижеш неизмити и миризливи жени и ако имаш приятели, които имат херпеси защото правят безразборен секс си е лично твой проблем. Това говори само, че си някъде много ниско в еволюционно отношение :) И да - лизането е изкуство, колкото и да ти е странно.

32.   Аз съм номер 26 и смятам, че мъжете първо трябва да задоволяват жените (да ги докарват до множествени оргазми), след това себе си! Най - добре за един мъж според мен е да види една жена добре нахранена (да й прилага продължителна любовна игра, да й прави хубав орален секс, както и да я пита за поза, дали я боли при проникване и т. н. )!!! Това променя начина на мислене на жената откъм секса и я кара не само още повече да го възприема, като нещо много важно (не само от здравна гледна точка) в емоционално отношение, но и почти всеки ден да го иска!!!

33.   Щом можеш да се гнусиш от любимото момиче, явно не ти е любимо. Ако човек наистина обича някого, както ти твърдиш, не би следвало дори да му минават през ум такива неща, а просто би направил всичко за да направи другия щастлив. Така, че соррри, ама проблемът май е в това, че не я обичаш достатъчно.

34.   Брато, лижи я яко и не си вкарвай филми. Млади, хубави хора. Няма от какво да те е страх. Действай! Успех!