Споделена история от Секс и интимност

Преждевременна еякулация
Правя секс от около 4 месеца. Под преждевременна еякулация се разбира, да свършиш бързо без да можеш да сдържиш, така аз разбирам това. Не знам да ли страдам от това нещо, но мисля че да, защото като започна да прониквам и при 3-4 силни тласъци ми идва, но се сдържам, намалям малко, даже спирам, но с всеки път когато започна по-силно тласкане, все по-бързо стигам до момента в който да се изпразня.

Да речем първия път, тласкам 10 - 15 докато ми дойде силно, спирам, после ми е нужно 6-9 пъти, спирам после 3-4 пъти, спирам и пак се повтаря до 3-4 пъти. Правил съм го около 15 минути максимум само че не е със силни тласкания, а бавно със спирания и докато съм спрял я галя отвън. Тя е свършвала много пъти върху мен, но доста често първо аз свършвам... да не кажа винаги. При тези които държат повече, могат ли да опишат как протича акта ?! Ще съм много благодарен, а изчетох целия интернет по тази тема...

Коментари

1.   В краен случай точно преди акта си удряш една злобарка и след това ако успееш да го вдигнеш ще си дзвер :) Пробвай така поне докато не започнеш да се контролираш..

*Syndrome

2.   С времето всичко уляга и ще се оправи. Няма от какво да се притесняваш. Или особено както правиш секс отскоро. Нормално. Аз съм момиче и първите 2 години в които возех полов живот не можех да свършвам, но на 3-тата се получи изведнъж не знам дали е защото смених партньора или достигнах по високо ниво. Няма да се плашиш ако трябва ще повториш и ще потретиш мацката ! ;))))

3.   Номер 1 коментарат ти ме възбуди :)

4.   Добре де какво значи да се контролираш, да не ти идва да изригнеш ли ?1 и да мушкаш много дълго време ? или да усещаш кога ти идва и да поспреш, преди да си изриганал ?! :)

5.   Радвам се че съм бил полезен поне по някакъв начин :)

*Syndrome

6.   Това е, защото си още малък и отскоро правиш секс. С времето и опита ще се научиш да издържаш повече. Но то не е нужно да я ръгаш 2 часа. И 30-40 минути са достатъчни, ако го правиш добре.