Споделена история от Секс и интимност

Изнасилена
Здравейте мили хора, първо искам да ви благодаря, че ви има, че помагате на много страдащи питащи и объркани млади момичета и момчета. Историята която искам да споделя с вас ми е много неприятна и болна тема, тъй като засяга не само мен, а и мъжът на близка моя приятелка. Случи се нещо ужасно, което ме кара да потръпвам дори и днес от отвращение. Преди да продължа искам да уточня, че с въпросният господин сме били само и единствено приятели. Болно ми е, че може би моята добра приятелка може да прочете тези редове и да остане равнодушна към тази история бидейки в неведение за участниците в нея. На кратко за да не отегчавам драгите читатели и със сълзи на очи започвам своя разказ.

Случи се преди няколко години моят мъж беше нощна смяна и ние с малката ми дъщеричка, която спеше в другата стая бяхме унесени в сладък и спокоен сън. Изведнъж се чу лек шум, беше лято и вратата на спалнята зееше отворена, ослушах се и отново заспах, какъв беше ужасът ми обаче когато в просъница видях мъжко лице надвесено над мен говорещ ми почти шепнейки ми думите:" Тихооо, тихооо "-бях като парализирана, не можех да реагирам усещах, че се движи в мен знаех, че е нередно, но не можех да отреагирам. По-късно разбрах, че същият е използвал етер да ме упои за да е сигурен, че нито ще се събудя нито ще помня какво се е случило. Лошото е, че в стаята имаше още един човек когото уви не видях. Не след дълго мъжът свърши на корема ми и прошепна :"Сега ще те изтрия и ще спинкаш. " Много се уплаших от безизразния му поглед, мислех си, това е някакъв кошмар когато дочух, че в стаята има още някой до гардероба, но не можех да видя кой е.
На сутринта чувството беше като от някакъв гаден кошмар -нещо ми казваше, че не е само лош сън. Минаха години и господинът ме намери отново в социалната мрежа представяйки се като човек който едва сега ме вижда за пръв път. Започна да се държи гадно и арогантно дори свойски, започнаха обидите учудих се, защо го прави не сме се разделяли във вражда? ! Какво беше учудването ми когато го видях в кафето пред блока седейки с моя позната. "Луд -казах си "и в миг като на лента започнах да връщам миналите събития. Господина си беше променил косата с боя сложил си лещи, но нещо лошо, студено безизразно имаше в тоя поглед, което мигом ме върна към среднощния кошмар. Мила приятелко, знам че ако четеш тези редове ти няма да ми повярваш, но това е той твоя многообичан мъж. Да той е животно, което се движи или поне се опитва да се придвижва по- ръба, да бъде недосегаем за престъпленията които извършва със сигурност не само с мен, а и с други. Мъжът е болен, обсебен, да има красива жена, но това не му е достатъчно винаги е търсел предизвикателството. Искам да попитам кой ще го спре? Престъплението губи давност, човекът набира сила и пак питам кой ще се изправи срещу това нищожество ако не ти мила моя приятелко? !

Коментари

1.   Абсолютно нищо не разбрах от историята!

2.   Ако искаш може да кажеш от къде си и щом знаеш кой е той да ти помогна да го накажем. Защото това си е чисто престъпление. Баси изрода. Или кажи на съпруга си.

3.   То като в един филм, бе - егати зора - да разбере въпросният мъж кога съпругът е нощна смяна, оставена отворена врата при положение, че в къщата няма мъж, етер най-вече... Това наистина блъска на измислица.

4.   Номер 3- вратата на спалнята е била отворена, не входната врата.

5.   Ако е вярно много ти сачувствам и разбери че ако хората както и ти си мълчат за тагива ужасни неща този тип и такива като него ще си върше гнусоти и никой няма да го спре.

Чесно измислица ми изглежда ако беше истина щеше да имамного повече подробности,
извинявам се ако не е така

The Sister

6.   Ако е истина, как така няма да споделиш с мъжа си и да не отидеш в полицията? Дори и тогава да не си го познавала, си можела да пуснеш жалба срещу този човек. Едва ли си му била първата или последната, така си можела да допринесеш да го заловят. Сега го разпознаваш защо не отидеш да разговаряш с някой следовател и да запиташ имало ли е други подобни жалби и да посочиш човека. Така ще предпазиш и приятелката си и другите. С мълчанието си му помагаш, нищо че са минали години той като го е правил веднъж едва ли се е отказал, а най много и други да пострадат от него. Би ли искала утре на твоята дъщеря да посегне по същият начин, и то защото си замълчала и не са го хванали?

8.   а, не ти вярвам честно казано . С този етер...... малко е прекалено