Споделена история от Секс и интимност

Забранявам му да ме гледа, когато правим секс!
Здравейте на всички, които четат и коментират историите, най -накрая и аз се реших да пусна моята история-проблем. Имам приятел, заедно сме от 5 години, разбираме се добре с изключение на секса, не мога да се отпусна постоянно се срамувам, постоянно му отказвам каквото и да е било. Ако му правя орална любов му казвам задължително да не ме гледа, когато правим секс отново му забранявам да ме гледа, в случаите когато забравя да му кажа да не ме гледа, аз си закривам лицето с възглавница, немога да се отпусна незнам защо, вече 5 години така, в началото и той се сърдеше много имахме големи скандали, явно вече и той свикна с тази нелепа ситуация.
Знам, че проблема е в мен, в моята глава, не се срамувам от тялото си или от лицето си няма такова нещо срамувам се единствено от него, а когато се задоволявам си мисля за други неща, които далеч не включват думата срам, но когато съм с него немога и немога да се отпусна. Отдалеччих го твърде много от себе си, никога не съм поемала инициативата за секс, никога не съм му показвала, че го желая знам че трябва ала много ме е срам, по принцип хора които не ме познават, ще кажат за мен, че съм прекалено високомерна, че имам самочуствие, това е така и аз го знам, но защо с моя мъж когато легна на тази спалня ставам най-притеснителния човек, знам че на много хора им е смешно, но на на мен не мие, аз го отдалечих от себе си, чуствам, че сякаш вече не ме желае, и аз го разбирам, защо у е да ме закача за секс, като знае че той пак ще е същия секс като предишните скучен и еднообразен, моля за съвети немога да си премахна срама по никакъв начин, ако някой е изпадал в подобна нелепа ситуация моля да ми пише

Коментари

1.   Ее ти пък.... Остави го да ти гледа изражението, когато ти е хубаво, уверявам те, че ще се възбуди от това.

2.   и никога няма да можеш да правиш нормален секс и да свършиш, ако се срамуваш от това как изглеждаш отстрани.

3.   Всъщност, дълбоко в себе си ти си ексхибиционистка. Това друг да гледа голото то ти тяло толкова те възбужда, че удряш стоп и минаваш в другата крайност. Аз имах приятелка точно като теб. Като те чета, все едно тя го е писала. Веднъж ми призна, че най-възбуждащото за нея е да се съблича без да е дръпнала пердето. Бил съм с нея на нуди плаж, не издържа, поиска да идем на закътано място и... това беше най-великият секс в живота ми. Как да се оправи това - не знам. Човек е такъв, какъвто е.

6.   Пийни нщо за да се отпуснеш, отидете на почивка т. е. да има разнообразие.

7.   Ексхибиционизмът също има по-дълбоки корени. Мисля, че момичето има нужда от психо-терапевт или сексолог, ако може да си го позволи. И ако не я е срам. 5 години секс с някого са дълго време, това притеснение все трябвало да изчезне. как ли ще раждаш някой ден? С тъмни очила? Извинявай, не искам да съм крайна, но се погрижи за проблема. Добре правиш, че споделяш тук, но не е достатъчно.

8.   Така е то при простите хора, споко.

9.   Тоя пич как те трае?

10.   Здравей! Аз съм момиче на 17 години имам сериознна връзка от 3 години. Не си само ти споко. Така аз съм леко пълна и също не давам на приятелят си да ме гледа по време на секс. Когато му правя орална любов аз също се закривам с нещо. Незнам защо се получава това.. иначе секса си е супер. Знаеш ли не мисля, че това е толкова голям проблем.. щом 5 години сте заедно какво повече? Обичате се.. искате да сте заедно е заеби тва, че по време на секс не те гледа. Ако не се чустваш сигорнна по-добре го попитай дали е проблем това за него.. поговорете двамата той най-добре ще ти каже.

11.   Номер 3- как разбра, че момичето е ексхибиционистка, след като тя се срамува от приятеля си?
Според мен, авторке, теб се притесняват емоциите, изписани на лицето ти по време на секс, които ще види приятеля ти... а ти се опитваш да ги овладееш по някакъв начин и за това прикриваш лицето си... Отиди на психолог!

13.   от Авторката;номер 3, имаш право, обичам да сме навън и да има тръпка някой да ни види или нещо подобно да гледа тялото ми, обаче когато сме на спалнята всичко умира.... не мисля, че проблеми ми е за психолог, просто трябва да се отпусна, а аз някак си немога. относно раждането, мога да го сравня каато преглед при гинеколог неможах да разбера този глупва пример с раждането и как ще съм раждала с тъмни очила кой велик мозък го измисли, секса какво общо има с раждане, но както и да е, номер 10 явно сме в едно положение не мисля, че секса за нашите приятели е толкова страхотен колкото ние си мислим, просто искам да му дам всичко, но този пусти срам....

14.   Номер 3
Номер 11, разбрал съм го, защото съм обичал онова момиче, защото съм имал дълга връзка с нея и защото наистина съм се старал да проникна в съзнанието, чувствата и усещанията й.
До авторката: това, което съм чувствал като партньор на момиче с подобен проблем е отблъскване и неприемане. Прекрасна беше тази любов, но посланието "спри дотук, това не е твоя територия" винаги е беше някъде там. Натрупано с други неща, в крайна сметка разруши врзката ни.

15.   Сложи си от онея картонени торби на главата :))

16.   До авторката: това, което съм чувствал като партньор на момиче с подобен проблем е отблъскване и неприемане. Прекрасна беше тази любов, но посланието "спри дотук, това не е твоя територия" винаги е беше някъде там. Натрупано с други неща, в крайна сметка разруши врзката ни.
НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСНА С ТЕБ, благодаря ти че сподели как точно си се чуствал, това беше важно за мен!