Споделена история от Секс и интимност

Попикавам се по време на секс
Здравейте, имам проблем. На 18 г. съм. По време на секс с приятеля ми точно когато е на?-хубавото се напикавам, въпреки, че правя всички усилия да се сдържам. Не е само малко изпускане на урина, не мога да спра докато не се изпикая напълно. Особено ако няма възможност да отида до тоалетна. Приятелят ми не се сърди, но на мене ми е неудобно, намокрям и него и леглото. През другото време нямам проблем със задържането.

Коментари

1.   Не вярвам да се попикаваш. Прочети малко повече за женската еякулация http://en.wikipedia.org/wiki/Female_ejaculation

squirting е понятието. Образовай се! Ти си една от 30% жени-щастливки на тази земя, която може да изпита тази благодат.
Успех

2.   Аз съм момче и при маструбиране също изпитвам накрая като свърша, нужда от това да ида по малка...

3.   Не може да се напикаеш по време на секс. Практически е невъзможно. Това всъщност е най-силния оргазъм при жената, който се нарича скуирт. При него изтича много голямо количество безцветна течност, която жените мислят за урина. Чувството е точно като че ли ти се ходи до тоалетна по малка нужда, затова много жени стискат от неудобство, но това в никакъв случай не е урина. Недей да стискаш когато го усетиш, отпусни се. Би трябвало да се радваш, че изпитваш това чувство, защото със сигурност е много приятно. Наслаждавай се!

4.   Има такъв проблем. Може да не е squirting, а да си е чисто напикаване. Посъветвай се с лекар.

5.   Аз съм на 22 и имам същия проблема е точно когато ми е много хубаво и чувствам че ще свърша ми се допикава много и винаги се стискам незнам какво е но и аз мисля че оринирам а не че е скуирт. Просто ми става много неудобно от партньора ми. Често и сама съм стигала до това просто усещам че нещо в мен сякаш не надува и ако продължа се напишквам. Забелязвала съм че това което изтича няма мирис а по принцип опината има миризма моля даите и вашето мнсение това силно ме интересува от доста време.

7.   Да, №5, твоето е точно скуирт. Тази течност няма цвят, нито мирис, но като количество е доста. Точно все едно ще се напишкаш, но не става дума за напишкване. Това е, не се съмнявай! Няма нищо притеснително. Недей да стискаш. Обясни на приятеля си, за да не ти е неудобно от него.

8.   Мили момичета, не се притеснявайте, това е най-прекрасния оргазъм, аз всеки път свършвам по този начин с голямо количество течност, само че когато стимулирам клитора си, при секс с моя партньор за съжаление почти не се е получавало197 :) Отпуснете се и се насладете на усещането си! В никакъв случай не се срамувайте, просто такава е физиологията при някои жени :) Малко сме тези които можем да се наслаждаваме на тези "мокри" оргазми. Усещането е точно, сякаш нещо иска да се излее от тебе навън, но в никакъв случай не е урина. Излиза на струйки като фонтанче, божествено е :)
Така че, вашите момчета могат само да ви се радват, че вие сте от тези жени които могат да скуиртват!

14.   Това е нещо за което копнея винаги когато правя секс. Бих се възбудил до пръсване ако жената която чукам се испикае докато я чукам, няколко пъти с жена ми сме пробвали но на нея не и допада особенно и го прави без желание което не е същото. Авторката да каже до къде е стигнала? Продължава ли да е същото и какво казва мъжът до нея по въпроса

15.   Просто го правете в банята да не се притесняваш за леглото , а и тамън ако ти се ака да не се изцапаш.

Успех.

Началника.

16.   Е,щом не се и насираш,значи нямаш грижи,иначе е още по-гадно,нали ???

17.   Абе , хора, защо не вземете да почете малко?! Интернет има, материали колкото искаш, а тук - потресаващо невежество!

18.   17, тия хора са писали преди 8 г. Надали ще ти видят коментара. Гледайте малко от кога са темите и коментарите.

20.   Номер 15-Хаха чак и акане то няма лошо но ме разсмя благодаря ти!