Споделена история от Секс и интимност

Какво мислят мъжете за женската менструация?
Въпросът ми е към мъжете. Как възприемат те менструацията на жените - като нещо нормално и какво мислят те по въпроса?

Коментари

1.   Моят мъж не ми вярва, че се късам от болки и ми се кара, когато взимам Спазмалгон. За него менструацията е нещо гнусно мисля и неговото време да получава толкова фелацио, колкото си иска.
Проблемът ми е, че е израстнал само сред мъже - трима братя са. Не вярвам отношението му да се промени. Въпрос на възпитание

2.   Аз съм жена, но си позволявам да отговоря. Когато са в пубертета, обикновено се кискат, подиграват и гнусят. После само се гнусят. След това го приемат като нещо нормално. На повечето женени мъже с деца, въобще не им прави впечатление. При по-слаб цикъл когато няма болки от моя страна, с мъжа ми практикуваме нормален секс с кондом по време на менструация. Всичко е въпрос на психология и взаимоотношения. Стига жената вечно да не хленчи, че е в цикъл и я боли глава, корем или друго, защото е адски изнервящо и за мъжа и за останалите около нея, ако питате мъжете на такива жени, нищо хубаво няма да ви кажат.

3.   Хахах, айде, пак - едно си баба знае едно си бае! Да, менструацията Е нещо нормално, защото ВСИЧКИ здрави жени имат менструация. Набий си го в главата, значи!

4.   Какъв е тоя тъп въпрос? Какво трябва да мислят при положение, че ако жената е здрава и не е бременна това й се случва всеки месец и е част от нейната физиология. Все едно аз да питам жените какво мислят за спермата. Ами каквото и отношение да имат мъжете - това е положението. Ако си мислят, че на нас ни е кеф са в огромна заблуда. Ако са нормални мъже, отгледани от нормални майки и отношението им ще бъде нормално.

5.   Май съвсем ви доскуча и само пълните сайта с глупости... Жалко за хората, които наистина имат нужда от съвет... :(

6.   Ами аз лично го приемам като най-обикновено различие м/у половете, не знам, не съм мислил много по въпроса. Просто жените си имат едни физиологични особенности, а мъжете други. Аз така го възприемам, като нещо най-обикновено. Понеже не мога да знам какво точно им е на жените в този период, предполагам че е деликатен момент, затова и аз подхождам деликатно и с разбиране(до каквато степен мога да им вляза в положението). Това е от мен :)
М 20

7.   Верно къв е тоя тъп въпрос? Напълно подкрепям мнението на номер 3. Всички ЗДРАВИ жени имат цикъл!!!

8.   Всички имат цикъл, но при някои е много болезнен (явно авторката е от този тип). Предполагам и е тежко - не стига, че я боли адски, ами и трябва да се чуства виновна за това... Ама проблемът е в подбора на мъжа, а не в цикъла ;)

9.   Моя мъж е много грижовен, когато ме боли корема ми прави чай и ми носи хапчета, гушка ме за да ме боли по малко. Много е сладък.

10.   По време на менструация жената е най-податлива към инфекции, затова не трябва да прави през този период орална любов.

11.   Хехе номер 9 значи си щастливка като мен! :) При мен това са най-кошмарните дни от месеца! Адски болки!! А моето слънчице ме гушка и целува... дори ми готви (защото не мога да си стоя на краката)! Всичко зависи от човека!

12.   номер 10, това ли ти е оправданието, за да не правиш оранла на мъжа си?
Що за глупост иначе?
Колкото до глезенето заради „адските болки“ - момичета, има си хапчета за целта. Предпочитам да изгълтам една-две таблетки, отколкото да се правя на Мъченица

13.   И аз като всяка здрава жена имам менструация всеки божи месец, но това не ми пречи. Първите два - три дни ме боли корема долу ниско, но през следващите дни съм по - добре. И моя приятел ми влиза в положението даже отива до аптеката и ми купува тампони и превръзки а по някой път и хапчета. Много съм доволна от тези на Кафетин Менструал. През ''тези дни'' ме опсипва с внимание и нежност, много ме гушка и поема част от задълженията ми, смята, че не трябва да се претоварвам. Затова и аз му се отблагодарявам подобаващо;)
Ж18

14.   До №11-не си ли мислиш, когато ти дойде, че много по-добре щеше да бъде ако се беше родила жена и не завиждаш ли на слънчицето в този период, тъй като той не се мъчи всеки месец. Изобщо не е честно само жените да теглят и то по няколко дни всеки месец, егати гадната женска орисия- освен това е супер гадно, че мъжете ни съжаляват, че имаме цикъл и че се радват, че те нямат това гнусно нещо

15.   Авторке, отново те питам: какво предлагаш да се направи, за да се възстанови справедливостта, след като твърдиш, че това не е честно? Аз лично не се сещам за друго освен 1. да се самоубием всички жени заради гадния си жиявот; 2. да убием всички мъже, за да няма привилегировани. Други предложения?

16.   Мен пък ме преследва някаква странна каръщина. Каквато и любовница да се появи, за 3-4 месеца се изхитрява да изравни цикъла си с този на жена ми с точност до 24 часа.

17.   Най-хубавият ми спомен е точно така.
Беше ми за първи път.
Бях на 18, намерих си "кака", каква ти кака - на 23.
Поисках си, каза че е в мензис, казах "какво от това".
Не отказа. Направихме го 3 пъти. Пазих я много.
Тогава не знаех, че мога да го направя и вътре.
Накрая каза: "Защо не сме гаджета,
щяхме да си се ебем по цял ден"
Минало незабравимо. И до днес я сънувам.

18.   Жените като са в мензис и стават много кисели

19.   Прав си - и отдолу са кисели!

20.   М39. Какво да мислим - нормална физиология. Съобразяваме се. При моята обаче, понеже е със спирала и менструацията продължава 10 дни. Доста изнервящо! Още повече, когато на първата седмица, след като премине менструацията е изморена, на втората я боли главата и няма желание и на третата вече пак почва мензиса. Иначе се съобразяваме.... докато ни писне и си намерим по-нов модел, дето не го боли главата :). Та така мили дами.

21.   М39, много добре казано! Колкото до прочутото женско главоболие - има си Парацетамол за това. Истината е, че просто на жена ти не ? се прави секс с теб. Ако ти е досадна 10-дневната менструация, търсете друг метод за контрацепция, но не смятам, че е от това. Мен и по време на менструация ми се прави много секс, но приятелят ми е леко гнуслив, намираме си наши начини. Страдам от ПМС иначе, но взимам таблетка за главоболието, пия повече тежности, спя и се щадя няколко дни и правя просто повечко секс(уални игрички). Това е лечението за мен.

22.   Един приятел от мъжки пол каза по този повод-"Добрия пират като мен, плува и в червено море и не му пречи да пие вода от морето". На вас оставям да си разтълкувате думите му, относно това какво мислят мъжете за женския цикъл.
Маги

23.   На моят приятел не му пречи. Даже е бягал до аптеката за спазмалгон и превръзки. Милият не беше запомнил всички инструкции дадени на бързо, но се справи! Всичко е въпрос на разбиране. Но хора всякакви... Факт е, че това е част от нас.
П. С. малко сме киселички, но разберете ни, не е приятно

24.   Моят приятел си мислеше, че по време на менструация, кръвта тече само когато жената ходи по нужда :D :D :D

25.   Какво мислят мъжете за женската менструация?
гнусотия, смърдене, мръсно бельо закачено на бравата откъм вътрешната страна на банята, плуващ тъмночервен тампон в клозетната чиния, абе ужас

26.   Хей, номер 25: -Спри се де, на нас жените приятно ли ни е?
Вярно е че мъжете са такива егуисти, но поне не го изричaй на яве!
Има три неща безкрaйни в света: -Вселената, земята (колкото и да вървиш все няма край) и мъжкатa глупост!

27.   Какво ли могат да мислят мъжете за нещо, което гледат само отстрани. Това е физиологичен начин жената да чисти организма си. Мисля, че ще е по- гнусно, ако това нещо не се изхвърля от организма, а остава вътре в него. За това ми се вижда по- добрият вариант.