Споделена история от Секс и интимност

Вибратор?
Здравейте.
Какво мислите за вибраторите?
Ползвате ли ги?
С моят мъж решихме да си вземем.
Хубавото е, че и двамата имаме еднакви мисли в това отношение и не се чудим един на друг, ако някой поиска някоя играчка.
Първо беше машинка на ток за клитурна стимулация.
Сега сме си поръчали вибратор, не защото той не може, напротив с него съм правила най-готиният секс, просто искаме нещо различно, което не значи други хора.
Още повече той гледа на мен да мие готино, да съм напълно задоволена и се старае всичко да е идеално.
Има ли такива сред вас, които имат или ползват.

Коментари

1.   Първо - пише се и се изговаря "клитОр" - вземи си бележка.
Второ - аз и съпруга ми също харесваме нетрадиционни сексуални практики, имаме не само различни видове вибратори, но и много други играчки, които ползваме с удоволствие.
Внасянето на уреди за допълнителна стимулация в сексуалната игра, не означава, че мъжа или жената "не ги бива" или са се изхабили като партньори, а просто показва, че има страшно много вариации на удоволствието, които само чакат да бъдат открити.
Отърви се от предразсъдъците и се наслаждавай.

2.   Да това ми беше мисълта.
Просто ми е интересно да споделите мнение, понеже когато си говоря с приятелки на такива теми и се шегуваме, ме гледат малко странно като им кажа, че искам да опитам с вибратор какво е усещането.
Не знам от срамили имат някакви задръжки, но ме гледат с лек срам.
Още ли тези теми са табу и не ги ли надраснахме вече, за да говорим свободно и без притеснение??

3.   С този въпрос си закъсняла с 10 години. Съвременните жени одавна са се докоснали до вибратора.

4.   До номер 3.
Ами аз съм на 25 преди 10 години съм била на 15.
Представяш ли си вместо да съм била на вън с приятели да си седя в нас и да си играя с вибратори :))))
Не съм сметнала за нужно да се впускам в сексуални приключения, преди да съм използвала максимално детството и тинейджърските си години и не съжалявам нито за ден.

5.   Жената пита какво мислите за вибраторите и дали някой ползва, аз също се интересувам.
Но не разбирам защо коментирате това по някакъв високомерен и дръпнат начин и се правите на интересни, вместо да отговорите нормално, ако имате какво да кажете, разбира се.

Такова отношение ми е меко казано странно.
В противен случай защо изобщо пишете... с нищо не допринасяте за темата.... а само фръц -пръц. По добре не пишете. Никой няма полза от празните ви приказки.

7.   М40
Моята най-обична беше леко шокирана, когато й подарих вибратор. Но нямаше възражения да го включим като част от играта. Ние двамата сме постигнали върхове в умението да предизвикваме оргазми един на друг по всевъзможни начини. Има някакъв предрасъдък, че един вид ако мъжът не е добър с оная си работа, взима на помощ вибратор. Глупости на търкалета. Все едно да се каже, че жената използва устата си, защото не е добра с нейната си работа. Вземете вибратор с всички екстри - със стимулатор за клитора и въртящи точета.

8.   Не че имам много опит с вибратори ама така или иначе няма много конкретни мнения та ще опиша набързо моите преживявания. С вибратори съм си играл по веднъж с две различни мацки. С едната не беше нищо особено, в началото и го вкарвах малко, след това докато ми правеше френска също и го вкарвах. Знаех, че има вибратор и аз си казах да си поиграем с него, но честно казано за мен дали щеше да е с него или без него все тая. За нея не знам, но със сигурност не свърши докато си играехме с вибратора, а по-късно, когато бяхме продължили без него.
С другата мацка нещата бяха по-различни, тя прави и анален секс, та докато аз си го вкарвах в едното място, тя вкарваше вибратора в другото. Вибрациите ги усещах и аз и определено ми хареса и мисля, че на нея също, но тя си е доста палава по принцип и не правеше това за пръв път.
Та дали с вибратор или без, всичко си зависи от вас. Човек като има въображение може да използва и доста предмети от бита в сексуалната игра, а не само специализирани такива.
Разкажи нещо за тая машинка на ток, че аз пък такива работи никога не съм виждал?
Колко силни са импулсите, усеща ли се някаква болка или само нещо, като гъделичкане?
Можеш ли да свършиш само с нея?

9.   Да, с приятеля ми ползваме вибратор. Готино е.
Вземайте, разнообразявайте се :)

10.   До номер 8.
Ами значи вибриращата машинка, която аз лично използвам принципно е за друго предназначение - за масаж с различни приставки, но е старичка руска била е на родителите ми,в последствие аз я присвоих.
Та тя има доста силна вибрация, която се регулира от копче тип врътка, като дори на половината след усилване не издържам.
Тя е за клитурно стимулиране и да чрез нея получавам невероятни оргазми, а ако я ползвам, а пръстчето на приятеля ми е в мен и мъдра,(а не се движи, навътре навън) ,мога да ти кажа,че трябва да има кърпа под мен,защото всичко става мокро и удоволствието е невероятно.
Иначе на скоро си взехме една такава уж ново поколение ще постна линка , ако не го махнат, (http://prodavalnik.com/nay-brziya-nay-moschniya-i-nay-zhelaniya-vibrator-na-sveta-i10678921) ако не влез в продавалник.ком и напиши вибратор и там ще ти излезе обява най-бързия,най-мощният,.... и ще го видиш, но вибрацията е супер слаба зависи, може би аз съм свикнала със по-силна.
Иначе има и други в еротичните онлайн магазини, но не знам те колко са силни, но няма да съжаляваш, ако се сдобиеш такова чудо.Наистина е супер изживяването.

11.   Към n 1:
Не давай никога акъл и мнрние, ! Не се казва клитор, а клитур! Идва от латинското "clituris".
Освен това не забелязах авторката да манифестира комплекс, предубеденост, предрасъдък или консерватизъм. Въпросът и :" Какво мислите за вибраторите? " е повече въпрос за одобрение. За допълнителна информация от типа: ние го ползуваме така или така, ефекта е по-силен и т. н. Играчките са чудесно помагало за всякаква компания. Те винаги вършат добра работа и с партньор(и)м при солови акций. Всички свободомислещи се ползуват от тях. Те са един прекрасен атрибут към увертюрата, друг яче казано-любовната игра.

13.   Прав/а си 11 - не се казва клитОр!!! Ама не е и клитур. Правилното е клАтУр - идва от българското "клатя" и "туря". Ако някой може да ми обясни защо...

14.   А мен живо ме интересува какво да купя за подарък на жена ми-вибратор или дилдо.
Просто съм на възраст и с изявена еректилна дисфункция, а пък и двамата все още ни е голямо желанието.
Който има мнение, нека да сподели.

15.   Номер 14 - купи ? и двете. Отиди в един добър секс-шоп с жена си и нека тя да си избере. Ако е стеснителна, отиди и нека продавачката те консултира, но си заслужава понякога да инвестираш малко повече пари и време. Немските машинки са най-добрите, но ако искаш разнообразие, можеш да вземеш няколко, но задължително основната да е от марковите. Гледай, ако са от мек материал да нямат много силен мирис на химия, защото такива са отровни. Търси водоустойчиви машинки
За дилдото - най-хигиенични са от стъкло.
Чети за масажа на простатата - можеш да достигнеш и ти до оргазъм и без ерекция, освен това ако си здрав иначе, различните препарати от рода на Виагра също са от помощ, но играчките определено са много добро решение за жената дори мъжът да няма проблеми с ерекцията. Не забравяй лубрикант!

16.   Хора, не искам да ставам груба, но РАЗБЕРЕТЕ ЗА КОЙ ЛИ НЕ ПЪТ, че "Сексът" не е удоволствие, а това е да покажеш на човека, който много обичаш и искаш да му споделиш чувствата си!!! -_-

17.   Благодаря за съвета №15.
Все пак в пенсионната възраст не всеки може да си позволи пълна конфигурация на играчките. И все пак, коя ще е по универсална и удовлетворяваща и двамата.
Не мога да приемам ВИАГРА-високо кръвно.

18.   Аз имам и сега смятам да си купя втори, малко по-различен модел. Ползвам си го доста често, защото явно мъжът ми е доста уморен и стресиран и много рядко е в настроение, а аз съм млада и имам нужди. Ами готино си е, но с мъж определено е по-добре. Иначе аз съм скуиртърка, та за това си взех един извит за Г точката и ми се получава доста добре. Понеже не искам да си мокря леглото си играя в банята и съседите сигурно вече ме мразят, че нали знаеш в банята има акустика и стенанията се чуват повече. Обаче само това е проблемът, другото си е наред, просто копнея за още по-разтърсващи неща и за това сега мисля да си взема един комбиниран за вагинална и клиторна стимулация (май им казваха заек), ама като си го купя ще пиша пак за да споделя опит. Радвай се, че мъжът ти иска да си задоволена и щастлива и си избери модел, който ще харесва и на двама ви. Съвсем спокойно можеш да разпиташ продавачките и да им обясниш какво търсиш. Винаги са много любезни и те предразполагат за да не изпитваш никакви притеснения. Аз поне докато си купя моя няколко пъти ходих в различни секс шопове и на всякъде момичетата бяха много мили. Тъй де, като ще даваш толкова пари (не си купувай най-евтиното нещо, защото ще останеш разочарована) поне да си добре информирана за да избереш най-добрия модел за теб. Приятни забавления!

19.   Днес бях в магазина в Студентски град. Наистина продавачката беше много любезна и ми обясни всичко най-подробно плюс демонстрация на разични модели вибратори. Въпреки всичко ще се наложи да отида със съпругата си, тъй като на мен ми харесаха два модела различни по дебелина. Когато си изберем и купим ще споделя впечатленията ни.
№18 - ние сме семейство на 64 и 65 години. До скоро нямахме проблеми със секса и любовта, но в последно време аз не мога да се възбуждам добре. И двамата все още изпитваме голяма нужда от секс (никога не сме ползвали секс играчки) и затова, ако искаш сподели как най-добре се ползва вибратор от двама.

20.   От 15 до 18
Махни ги тези „зайци“, а по-добре си вземи един малък, но мощен вибратор. Пак препоръчвам немските, просто китайците още са доста назад в качеството (много са слаби и много шумни, понякога и отровни заради пластификаторите). Друго предимство е, че въпросните качествени вибратори се зареждат и не ти трябва да купуваш само батерии, забравяш за батерии направо, а с едно зареждане карат месец поне

До 19
За основен вибратор е подходящ някой с нормална големина - нещо подобно на твоя собствен пенис (на които е свикнала жената). Пак те съветвам да обърнеш внимание на качеството и по-добре да инвестираш повече пари в първия (основен) вибратор.
В последствие има много евтини играчки, които можете да ползвате от дъжд на вятър.
Иначе чети в интернет за стимулацията на простатата, с което и ти можеш да достигаш до оргазъм и при проблеми с ерекцията. Препоръчвам ти да научиш жена си да ти прави масаж на простатата. Проблем може да ти е, че се случва през ануса, което за доста мъже е хомосексуално, което си е чиста глупост при положение, че си с жена в леглото. Има и специални анални вибратори, но може и с нормален с малък размер, с които да се стимулира простатата.
Друг метод, практикуван сред хората на вашата възраст (раждали жени) е фистингът. (Fisting) Има доста клипчета в нета, мисля че на жена ти ще се хареса.
Дилдо можете и сами да си направите - кондом върху необелен банан, краставица. Намерени са дървени дилда в пирамидите, така че не е новост някаква, но обличайте предметите с кондом.
Ако все пак си се спрял на китайски вибратор, задължително гледай да не е много шумен и батериите да са от зареждащите се, да е достатачно мощен. Накрай да ти го разопаковат и ако миризмата на химия е прекалено силна, не го купувай. Задължително вземи лубрикант и кондоми - ако искате да ползвате вибратора анално трябва задължително да сложите кондом отгоре. Вземи и специално средство за дизинфекция или нека продавачката ти каже какво може да ползваш (на спиртна основа трябва да е). Похвално е, че на твоята възраст все още ти пука за жена ти и не сте се зарязали. Редовният полов живот е и здраве, особено за мъжа. Ако спреш да правиш секс на твоята възраст, природата ще почне да търси начини да се оттърве от теб - само виж на какво приличат и какви болести имат приятелите ти и как някои буквално за година-две са се състарили много. Това е показателно, че са спрели да правят секс. Жената над 50 г. е полезна, защото тя от хилядолетия е гледала деца и се е грижила за дома, за да имат младите жени деца. Старите, сексуално неактивни мъже обаче са непотребни (нито могат да ловуват за племето, нито да забременяват множеството жени). Физиологично погледнато сме като преди хиляди години. Спирането на секса при мъжете е и една от причината да има толкова много вдовици навън, докато самоен вдовец е рядкост. Продължавай в същия дух с две думи! Секъст в есента на живота не само е нормален, но и е здраве.
И още - проблемите ти с ерекцията са сигурно в следствие на бетаблокерите, които взимаш за сърцето си. Ако си с леко наднормено тегло, отслабни и търси начини да махнеш тези хапчета, ако искаш да си върнеш мъжката сила.

21.   А този, ако го хареса жена ми дали става за основен. И защо някои са против зайчетата? http://amazonka.bg/userfiles/productlargeimages/product_3399.jpg
А ето и другият, който е малко по-дебел: http://amazonka.bg/userfiles/productlargeimages/product_3438.jpg
Благодаря на всички, които вземат присърце проблемът ни.

22.   Номер 21 - и двата са ОК, по-добре жена ти да питаш за формата и размера, но иначе ти трябва да питаш/пробваш в магазина кой е по-мощен и кой е по-тих. Тези два проблема са основните миризмата, която дава информация дали са прекалено много пластификаторите. Вземи двата в ръка и се довери на чувството си, на интоицията си, пипни и помириши.
Аз не харесвам тези за двойна пенетрация, защото са слаби при човчицата, а съм гледала и много качествени модели. Да не говорим, че всяка жена си има свое място, което не вярвам да може по този начин да се стимулира на 100 %.
По-добре малък, мощен вибратор, който да се използва само за клиторална стимулация.
Не са и за подценяване вагиналните топчета, защото са евтини и доста ефективни.
Питай отново продавачката, ако жена ти не иска да дойде до магазина и ги пусни двата последователно да работят в ръката ти на максималната степен - вземи по-мощния и по-тихия.

23.   Номер 1, като си толкова умна:''аз и мъжЪТ ми'', се пише с пълен член, защото И той извършва действието, айде сега и ти си земи бележка. Не можеш да пишеш, а устата ти е отворена, брей!

24.   Ами с жена ми си купихме гелов вибратор 19/5 см. за да и правя двойна прашка. Веднъж реших, че мога де си играя с него и сам. Е отначало доста зор видях, но сега по непо 2-3 пъти в месеца си го пъхам на бързи обороти. Страхотно е, предложи същото и на мъжа си.

25.   За когото сексът е някакво сензитивно удоволствие, вибраторите и другите простотийки вероятно имат някаква стойност. Такъв човек обаче е заключен само до осезаемото и на практика му е все едно с кого или с какво го прави - важното е да има физическо дразнение.

За тези, за които сексът е много по-пълнокръвно преживяване - обмен на енергии, сливане и разтваряне с партньора, променено състояние на съзнанието, тантра, там вече имат значение много по-различни и фини неща.

Нещо като да сравняваш нискочел борец, за когото физическата сила е всичко, с отдадена на изкуството цигуларка, за която вселената представлява музика и емоции.

Та играйте си, деца, щом ви е интересно, с все по-засукани играчки ако щете, но знайте, че това не е върха на сладоледа и ви пожелавам един ден да откриете истинския секс.

26.   Към №25
В това забързано и объркано време кой може да отдели достатъчно време за един хубав тантра сеанс?
Не за оправдание, но сме принудени да правим секс като във филма "Гара за двама"-набързо, набързо.
Именно затова бих искал да използваме вибратор (особено за мъж като мен, който е зле с ерекцията), за да стигнем по-бързо да приятните кулминации.
Любовта между мен и съпругата ми е взаимна и трайна, но тя не ни предлага физическа наслада.

27.   От № 19
Благодаря на всечки, които ме подкрепиха със съвети и укорожаване. Получи се.
Вчера вечерта купихме заедно със съпругата ми нормален вибратор с приблизително моите размери плюс клитор стимулатор - медицински силикон без въртящи се топчета.
Тази сутрин беше изпробван и въпреки, че за нас беше нещо ново и непознато при съпругата ми се получи качествен оргазъм. Аз все още не съм във добра форма (при мъжете е по-лесно-можем и ръчно), но ми е страшно приятно, че съпругата ми получи приятен оргазъм след година въздържание.
Още веднъж благодаря!!!!