Споделена история от Секс и интимност

Цял живот с проститутка
Какво мислите за онези мъже които по една или друга причина жените не им обръщат внимание и цял живот са принудени да правят секс с проститутка за да задоволяват нуждите си. Как бихте реагирали ако ваш приятел ви признае че е от тази категория хора.

Коментари

1.   нищо особено

2.   Бих си помислил, че нещо не му е наред главата, за да търпи подобен живот, вместо да се раздели с нея и да си търси щастието...

3.   Ами те са направили своя избор за себе си. Ако са добри в изкарването на пари, обаче в партньорството, в приятелството и в леглото са пълна скръб - това за тях е единствения начин да бъдат с жена. Всъщност те тайно или явно презират жените, или си мислят, че те "създават повече проблеми, отколкото решават". А може и да са се захванали с някаква величава мисия, която изключва възможността да отделят необходимите време и енергия за пълноценни отношения с другия пол.
Въобще - хора разни! Дайте обаче да не съдим за дереджета, които са ни непознати?

4.   Аз бих го посъветвала първо да си намери любовница, да се огледа с две думи за друга жена, после да се разведе и да заживее с жената, която го иска. Много е просто, милиони мъже го правят. С проститутката може да има само секс, с нормалната жена ще има и любов, нежност, привързаност, общи планове и ново семейство. Липсата на секс в брака е последният бушон и е индикатор, че бракът същност е изгърмял като цяло.

5.   Повече от 90% от мъжете, чиито жени им обръщат внимание правят същото. Погрешно е схващането, че тръгваш по проститутки или курви, защото жена ти не ти прави това или онова. Истината и фактите, поне познати на мен са такива, че повечето мъже спят с леки жени, независимо от отношенията със съпругата и дали тя е добра в секса или не. Просто мъж, това е. Не искам да обидя някого. Пък и жена ти като не ти дава, случаят ако е такъв наистина, защо изобщо ти е жена и защо не си тръгнеш?
На повечето мъже им харесва не само факта да са с курва, но и атмосферата около тях, барове, заведения, още и още леки жени наоколо, това е като наркотик. Ако си бил такъв преди да се ожениш, никога не се променяш, не и напълно. Лично мнение.

6.   По темата може да напиша коментар малко по-късно, но само един съвет към четящите и коментиращите - четете по внимателно написаното. Според мен не става въпрос, че някой е женен, жена му не му пуска и затова ходи по проститутки, ами че жените по-принцип не му обръщат внимание - "жените не им обръщат внимание". Нека автора ме поправи ако греша, защото наистина може да се разтълкува и по двата начина?

7.   Не грешиш номер 6 всъщност много правилно го каза - ами че жените по-принцип не му обръщат внимание - "жените не им обръщат внимание".

Наистина ще помоля коментиращите да четат по-внимателно написаното.

Автора.

8.   Авторе, ами тогава просто го взимай с теб при излизания. Опиши го като външност и начин на обличане - помогни му да се стегне, да ходи на фитнес, да води социален живот. Жените не обръщат внимание на затворените и „скромни“ мъже. Помогни му със самочувствието. Помогни му с намирането на скромни момичета.
Едно обаче е много важно той да разбере - да не търси красиви жени, каквито са повечето проститутки и с каквито сигурно е свикнал, а да обръща внимание на жените от неговата категория.
Има много момичета с „дефекти“ - леко пълнички, с не толкова красиви лица, които биха го забелязали, ако той ги забелязваше!
Красивите жени никога няма да тръгнат с някой баламурник. Дори предпочитат да са проститутки...

9.   Да ти кажа аз съм тоя човек - никога не съм привличал жените не знам защо, никога не съм имал приятелка, винаги съм го правил с проститутка. Излизам имам социален живот, но просто нещо с жените не става

10.   При тези времена, може би трябва да се запитаме какво мислим за жените, които не обръщат внимание по една или друга причина. :) При една голяма част от мъжете, всичко си е наред, но просто нямат скъпи коли, къщи с басейн, много пари и тн.. това е отговора. Психиката на жените е толкова елементарна в днешно време.
Нищо сложно.

11.   Какво бих си помислила? Нищо. Щом не му обръщат внимание жените, а той не ще да полага усилия за да му обръщат... по-добре да прави секс с проститутка, отколкото никакъв.

12.   А ако е полагал усилия , но просто не се е получило - този момент го пропускаш номер 11.

13.   Аз бих си помислила, че гледа само засуканите мадами и затова се получава така. Ако обръщаше внимание и на нормалните жени, нямаше да е сам.

14.   Авторе, ако човекът така си е решил, ако това за него не е проблем и не търси помощ, защо ти си решил, че начинът му на живот е проблемен? Май проблемът на човека е само в твоите мисли. Остави хората да си живеят живота по свой си начин, те и магистралките трябва да ядът и все някой трябва да ги храни.

15.   Вие маи не разбрахте че питам за мен си.

Автора

16.   Абсолютно съгласна с №5

17.   № 10, психиката на огромен процент от жените между 20 и З0 е такава. С две думи на чалга поколението. Не че и извън тези граници не се срещат такива, но са определено по-малко. Мисля, че причината е в мъжа, за когото става въпрос -все пак дори и сред сегашните млади жени има такива, с които си струва да общуваш и за които мангизите не са от първостепенно значение. По-скоро неща в поведението на въпросния мъж ги отблъсква- липса на увереност, прекалено внимание от негова страна, обсебващо поведение, това са само предположения, но няма как да е причината само в жените, а при него всичко да е на шест...

18.   Авторе така пояснено, че човекът си ти и си решил вече, че имаш проблем, помогни си, намери от къде идва проблема, ако не можеш сам, потърси помощ от специалисти. Ние какво мислим за хората посещаващи проситтутки е без значение важното е да си помогнеш. А на въпроса ти "Как бихте реагирали ако ваш приятел ви признае" не е нужно да информираш приятелите си за всеки твой пробблем. Решавай си проблемите сам, така приятелите ще те уважават повече.

19.   Все ми е едно. На който както му харесва.

20.   Ще отговоря честно:Ако ми е просто познат изобщо не бих обърнала внимание на това, какво ме засяга, не ми е скъп и важен. Ако е по-близък приятел бих занижила мнението си за него. Ако ми е наистина добър приятел, човек на когото държа, първоначално бих била разочарована, след това, вероятно, бих поговорила с него, бих му дала шанс да обясни какъв е проблема, да го подкрепя и т. н. , но мнението ми за нещо няма да е същото. Това е от мен :)

21.   аз съм 22 и съм дествен но докато бях в училище имах 2 гаджета но не правих секс с тях. Не се чуствах готов за секс. И след 1-2 години съм решил да започна да си викам проститутки в къщи. Мен много ми хересва мастурбацията много хубаво ми става. Дано някой ден сексът ми хареса. Ако не ми хареса ще имам повече време и пари за пиене, купони и други.

22.   Мислел съм си го този вариант, но не виждам как специалиста ще ми помогне - моят проблем не е нещо от сорта на депресията та да изисква медикаментозно лечение плюс комбинацията от непривлекателен външен вид и липса на умения за социална комуникация(казано по-просто нямам умението да флиртувам и да привличам вниманието на жените ) според мен проблема е нерешим. Като добавиме и страха ми от възможните издънки в любовта (несподелена любов, изневяра, възможността да попадна на жена използвачка или лицемерка).

Автора

23.   От номер 11 до номер 12: ами ако не го харесват мадамите дори и тогава, да си ходи по проститутки... поне ще получава качествен секс.

24.   Авторе, нерешими проблеми няма! Ще търсиш, ще опитваш, може да имаш несполучливи опити, но накрая ще си намериш половинката. Не трябва да се отказваш!

25.   Авторе, моето мнение е, че такива хора като теб и мен сме пълни загубеняци. А реакцията ми, ако ми бъде споделено такова нещо без да съм чел тази тема, щеше да бъде тактично мълчание. А такъв тип мълчания, знаеш, бързо стават неудобни и биват последвани от сменяне на темата.

Можеш да мислиш своя проблем за нерешим, но аз своя - да, пък имам точно твоите проблеми, както с външния вид, така и с комуникацията. Единственото, което ме възпира да ги реша, е липсата на достатъчно силна воля, която да ме държи мотивиран за достатъчно дълго време.

Атеист съм, но има един цитат от Библията, който винаги съм тачел като особено мъдър - "търси, и ще намериш; чукай, и ще ти отворят". Няма как да ти отворят, ако дори не се опиташ да почукаш на вратата...

26.   Авторе не ти препоръчвам психиятър, който да те лекува с медикаменти, а сесоолог и психотерапевт, което е различно. Тези хора ще поговорят с теб ще те насочат как да си промениш както мисленето така и държанието.