Споделена история от Секс и интимност

Защо реагират така
Здравейте, аз съм момче на 20 години, 190 см, 80 кг, не съм грозен, атлетичен, най обикновено момче, Не се хваля но имам доста симпатии от момичетата, но... Преди 2 години го направих за пръв път. Беше на една почивка с момиче което познавах от седмица. Когато тръгнахме да го правим и тя се съблече и аз се съблякох тя започна да се подхилква (на 17 беше), но като я питах каза че нямало нищо. Тогава се стъписах и се затворих занапред, преди 2 месеца реших да го направя с бившата ми приятелка вече, ходихме от месец. Когато тръгнахме да го правим и тя се подхилка.. Пак казвам няма нищо по различно в мен от другите момчета.. Расърдих и се и си тръгнах и наследващия ден ми се извини и щяхме да го правим пак и се повтори същата ситуация и се ядосах и скъсах с нея.... И вече нямам никакво желание да си хващам приятелка :[[. Имам въпрос към жените: Смятате ли, че в голото тяло има нещо смешно? Когато видите пенис такава реакция ли предизвиква във вас...? Аз когато видя гола жена последното нещо което ми минава през главата е да се подхилквам.. нито намирам нещо смешно. Какво ви минава през главата когато видите голо момче??

Коментари

1.   „Какво ви минава през главата когато видите голо момче?? “ - смешно ми е!
Извинявай, но бъркаш женската с мъжката сексуалност. На жените ни е по-скоро неудобно или смешно дори пред познат мъж, особено на младите жени. Къде да видим голи мъже, а? Някои млади момичета просто се опитват да прикрият неудобството от собствената си голота с хихикане. Какво да правим като ви видим космати мъжки тела и с махалки (увиснали или не) -ами забранено ли е да се смеем, да плачем ли искаш?
Съвет - хвани смеещото се момиче, целуни го, погали го и го н*би. Когато я задоволиш добре, следващия път няма да се смее, а ще те награби от вратата.
По принцип смеха на жената дори говори, че ? е хубаво с теб. Ако я видиш да плаче, тогава се плаши.
... наскоро и аз се спуках от смях, а бях с мъжа ми, който съм виждала гол хиляди пъти - излиза от банята, размята крайниците си във всички посоки - ами смешен е. Жените се възбуждаме не толкова от визуалното, колкото от усещания, мирис, чувства... затова и няма голи списания за жени - просто ще се спукаме от смях!

2.   Ами... аз когато го направих за първи път (жена съм) ми идеше да пукна от смях. Много нервна си бях. Но това, че една жена се хили на тялото ти... не го разбирам. Напротив, братле, аз като видя някой гол мъж (по филмите, например) не се хиля, а напротив. Кефя се, защото както жената има прекрасни прелести, така и мъжа. Не знам, защо са се хилили, но... може би пенисът ти е бил в невъзбудено (не чак толкова) състояние и им е изглеждал малък. Знаеш ли. Опитайс е предид а се съблечеш от кръстта на долу, да го вдигнеш максимално. Макар, че и аз, когато бях с бившия си... виждала съм го чисто гол ( е то естесвено), но не ми смешно. Явно зависи от женските индивиди. Ако толкова ти се хилят, намери пдоходящата. Тези жени явно обичат да се хилят на някого, което ясно показва, че не те обичат. Поне аз така си го обяснявам. Просто смени мацката.

Ел:)

3.   Може да има много причини, но първото което ми дойде на ум е че си се съблякъл когато членът ти още не е еректирал и момичетата за първи път виждат не еректирал пенис, струва им се малък и увиснал а в предствите на младите момичета членът не изглежда така и се шокират.

4.   Тази история вече я имаше, хорааа, спрете с едно и също, явно на вас не може да се помогне, след като вие самите не искате да си помогнете и да се вслушате в съветите на другите!!! Досадно е!

5.   Просто драги с момичетата е така, виж с жените вече е друго... :))

6.   5 - много добре казано!
Признавам си, че като момиче много се смях, по-скоро от възбуда и неудобство, но и смешно си ми беше странното тяло на един мъж.
Като жена не се смея толкова, но обичаме да си играем и да се гъделичкаме с мъжа ми. Смехът е част от живота на човека, защо да го гоним от леглото си?

7.   РАЗБИРА СЕ, ЧЕ ИМ Е СМЕШНО НА МАЛКИТЕ момичета, ТА ТЕ ДА НЕ ВИЖДАТ ВСЕКИ ДЕН НЕЩО ТАКОВА?ПОВЕЧЕТО ОТ ТЯХ СА ГО ПРАВИЛИ НА ТЪМНО ПОД ЧАРШАФИТЕ.ОСТАВИ МОМИЧЕНЦАТА БЕЗ ОПИТ ИНФАНТИЛНИ И СИ ВЗЕМИ Ж Е Н А ЗА СЕКС,ТА НИКОЙ НА НИКОГО НЯМА ДА СЕ ПОДХИЛКВА. Помисли сериозно над думите ми, макар, че са малко крайни, но това е истината,момче.На теб ти няма нищо, просто тия дечица за първи път сигурно виждат ясно надървен или какво? Не си го слагай на сърце !Проблемът е в тях, с колко момчета, мислиш е спала някоя 17 или 20 годишна, ако е нормална и не работи за пари? Я има 1-2, я не.Вероятно за първи път са го правили със стиснати очи, под юргана, на пълна тъмница,те са за подигравки, а не ти!