Споделена история от Секс и интимност

Секрет от гърдите?
Зная, че на много жени след като спрат да кърмят още дълги години продължава да им изтича по малко секрет от гърдите. Някои ендокринолози казват, че това е нормално и физиологично, други бързат да те блъскат с хормони и да да те убеждават колко не е нормално.
Искам да попитам мъжката част от аудиторията - един такъв секрет претеснява ли ви, може ли да ви отврати и да не искате повече да галите и целувате такива гърди? А има ли някой, на който това да му харесва?
Благодаря предварително за отговорите.

Коментари

1.   аз съм момче на 12 и смятам това за ужасно гнусно...

2.   Питай съпругът си, какво питаш мъжете тук, те и да ти кажат "НЕ", твоичкия пак може да го е гнус... Ама, че въпроси...

3.   Авторке - НА ЛЕКАР.

При рак на гърдата секретът от зърното е основен симптом!
Ако все пак не е рак - намери начин да спреш този секрет. Познавам доста кърмили жени, но за пръв път чувам за години наред изтичане на секрет! Определено НЕ Е НОРМАЛНО.
Аз, ако бях мъж не бих се радвал на такъв секрет. Вземи нещо и го прекъсни. Отделно, че не е хигиенично

4.   Жена съм Тече ми секрета 3, 4 години след първото кърмене. Това се случва при жени със обилна кърма. Но това така да го наречем ТЕЧЕНЕ се получаваше при мен само силно като се стисна преди зърното като при изцеждане с ръчен метод. Мъжът ми едва ли щеше да знае ако не му споделях. Питаш мъжете дали ше ги е гнус да целуват гърдите ти, ами незнам дали ще целуват нежно и лижат или ще смучат зърната ти, но ако е второто със сигурност ще се отвратят като им текне по езика коластра.

5.   Мисля, че дали мъжете ги е гнус или не, не е толкова важно в случая - ако наистина имате такъв секрет, незабавно се консултирайте с лекар, за да сте сигурна, че не е по-сериозен проблем.

6.   Чако за рак - едва ли, но със сигурност трябва да отидеш на лекар и да си пуснеш едни хормонални изследвания. Мисля, че проблемът е в нивото на пролактина.

Дали е гнусно не знам, знам, че вкусът на коластрата си е доста гадничък. Поне за мен. Но - "свят-голям, хора-разни".

7.   Ако въпросът ти е само дали на мъжете им еприятно отговорът е не не им е. Ако се притесняваш дали е нормално поне кажи на каква възраст е детето ти.

8.   честно казано на мен би ми харесало. не бих имал против, пиши ми на ........... може да поговорим ако искаш

Модератор: Не публикуваме лични данни.