Споделена история от Секс и интимност

Двойно проникване - мъжка гледна точка
Винаги за предпочитане е широката връзка, която се разнообразява от време на време. Целта на секса е взаимното удоволствие- той изключва насилието и свързаните с него неща. - Консерватизмът обаче вреди не по-малко. От своя житейски, както и професионалният си опит твърдя, че сексът, както с две жени, така и двойното проникване в една дама-тип горещ сандвич е прекрасно изживяване и за двете страни във връзката. това от своя страна не означава да се отива в прекалени крайности. Любовта е изкуство, а ние сме длъжни да участвам е със собствен принос в него. Без да засягам клиентите си, от техните изповеди пред мен съдя, че усещането е неповторимо, както за мъжа, така и за жената. Мъже и дами, нека си доставим нови удоволствия, стига да се предпазваме. Нека всеки прецени сам.

мастер с д дж фингър лов уомън фри

Коментари

1.   То и наркотиците водят до голямо удоволствие. По тази логика мъже и дами, нека не се лишаваме от удоволствието да се дрогираме, или пък да оберем някоя банка, защото харченето на пари предизвиква голямо удоволствие.

3.   ти какво, убеждаваш ли ни. Като искаш прави го, но не се обръщай към всички с думите:"правете го"... З мен не е удоволствие това. И кой ти каза, че ако не правиш тройки това значи, че вредиш на връзката си и нямаш разнообразие в сексуалния си живот? Аз съм с приятела ми от 4 години, и правим се*с по 3, 4, 5, понякога и повече пъти на ден... имаме си супер разнообразие между двама ни, без да правим тройки с други хора.... и си го искам все повече и повече както и той мен.

4.   Какво ни агитираш? Праскай си се както ти харесва и не ни занимавай!

5.   Длъжни сме, а? Ми постави се ти в ролята на сандвича тогава.

6.   Защо не? Много моралисти се навъдиха тук.. Той призива не е за всички, а само за тези които го разбират и им харесва. Аз лично не съм пробвала, но като се замисля.. защо не, ако на хората които го правят им доставя удоволствие. Всичко зависи от гледната точка. И както казва атора - нека всеки прецени сам!

7.   Предполагам, че авторът има предвид първо хора, които практикуват подобни техники и им доставя удоволствие да споделят опит, ако желаят. Второ, хора които им се иска, но за момента по една или друга причина не им стиска, да си кажат анонимното мнение. И трето, като чета коментарите, по същия начин може да се отговори на всяка една тема в този форум, която започва с "дали да направя това или онова... ". Ами прави го, какво ни занимаваш... Че за какво е форума тогава? Аз например със същия успех бих могъл да отговоря на някой от коментарите тук - "ми кат не ти е гот, не го прави, кво ревеш"? Моята жена например си умира от кеф, когато вибратора е в едното място, а аз съм го сложил в другото. Нямаме желание обаче за трети човек. Но то пак си е двойно проникване. Така че, както бяха казали в едно предаване - всеки има право да си копае, в която дупка иска. И да покани колкото аргати си иска.

8.   до номер 3: Мацо, откъде знаеш, че не е удоволствие, като не си пробвала?

9.   Не зная дали може да се каже, че и моето мнение е мъжка гледна точка, но все пак . Та случвало ми се е да съм с двама мъже в леглото. Наистина приятно е да те изпълват цялата, но за двойното проникване си трябват доста усилия и делова дейност. Била съм два пъти в средната позиция на сандвича, но мога да кажа, че си беше повече майтап и техническо разтягане на ануса отколкото секс. Може би когато жена е в средата на сандвича нещата са по-лесни заради двата отвора, но при мен само спомена за това упражнение е възбуждащ. Самата забава е доста конфузна и некомфортна дейност На практика, все на някой му се изметне или на другия му омекне. Тъкмо се намести вторият и първият вземе, че свърши. А ако се прави с охрана си е абсолютен майтап. Лично аз предпочитам с един партньор, а ако са двама всичко друго но не и сандвич въпреки, че нямам проблем да поема и два наведнъж.
Tranyanka

10.   Много ясно че на мъжете ви е хубаво. Аз съм на този прицип авторчее дай си първо тоето дупенце и тогава аз моето и т. н
Защо ние жените да правим това за вас като повечето мъже не се сещате цвете да ни подарите.

11.   до 10 Не си права в случая, както вече писах бил съм в средата на сандвича. Аз си седях на единия и вирех дупето за да може другия да проникне. Горкият, сред тая плетеница от крака му трябваше доста акробатическо умение. Опитахме и обратното, да съм с гръб към тоя под мене. Колкото можех вдигах и разтварях краката, но тоя над мене почти не сексеше, а се опитваше да прави нещо като лицеви опори с една ръка. В същото време тоя отдолу блещеше очи вследствие на друсането на такава маса над него. Наистина в моя случай отвора е един, но предполагам, че когато в средата е истинска жена, ситуацията на мъжете също не е много по-приятна.
Tranyanka

12.   Аз съм пробвал и двата варианта, но по лесния за мъжа е ММЖ. Другото е трудно-уверявам Ви

13.   Аз и моята жена редовно си правим тройка с един наш общ познат, правили сме сандвич той първо в дупето аз отпред после се сменяме и така с времето поканихме още един познат и така заформихме четворка и на жена ми ми е казвала че и е голям кеф разбрали сме се така кои където иска да свършва дори аз като имам нещо работа я оставям в ръцете на двамата и после я карам да ми разказва и така аз яко се възбуждам.

14.   Жена съм, не съм пробвала, но честно казано ми се иска да пробвам. Обаче държа и двамата мъже да са хора с които си имаме взаимно доверие и точно за това не бих го направила с кой да е. Само с правилните хора. Но пък иначе съм доста дива в леглото, така че мисля, че ще е забавно. Ако някой ден пробвам ще пиша как е било и дали ми е харасало.

15.   Мъж на 30 г съм. Пробвал съм 3ка с мъж и жена 10- пъти някъде от които няколко пъти е имало и САНДВИЧ. Самата идея е супер възбуждаща а когато си вкарах пениса в дупето на жената и усещах че в путето има и друг такъв супер изтръпнах от кеф. Страхотно е преживяването една жена да бъде изпълнена от 2 пениса... Който не го епробвал- съветва- ПРОБВАЙТЕ- стига с този консерватизъм- Живеем 21 ВЕК. Радвайте се, пробвайте нови неща- забавлявайте се....

16.   Наистина ли се усеща. Тройка не съм пробвала, но сме пробвали с играчка-пенис. После приятелят ми сподели, че не усеща играчката. А тя си беше с доста големи размери ;) (шейм) Та играчката беше отзад, а той отпред.

На мен ми беше страшно гот, но той каза, че нямало разлика

17.   До Коментар 16:
Първо самата идея и чувство че има някой друг в жена ти възбужда яко... само като си помисли човек и види че вътре в путето й примерно има друг пенис.... а като го вкара и 2рия човек т. е. аз преградата между 2та отвора е супер тънка и всичко се усеща :)

18.   ВЪПРОС ДО ВСИЧКИ В САЙТА:
Колко от вас са пробвали честно САНДВИЧ- това към мъжете и жените, и въпрос към жените: ДОпада ли ви като чувство и удоволствие това- всяка да даде мнение.

19.   Разбрах 17. Ще пробваме с по-голяма играчка ;))

Едва ли ще го накарам за сандвич... Може би някога след време, за сега прекалено много ме ревнува и не знам как ще реагира даже ако отворя темата, а и аз нямам особено желание да пробвам. и аз не знам защо.. нямам нужда може би от точно този експеримент.

Мерси за отговора
Следващия път ще обърнем дупките - да видя дали ще усети движението на играчката

20.   До 19:

И аз бях като мъжа ти- ревнувах много жена ми- особено 1-2 път когато правих 3ка с нея и друг мъж.... ДОкато гледах другия мъж как прави секс с нея... малко вътре в мен се смесваха смесени чувства.. хем исках хем изпитвах ревност и ми бе и кофти на моменти.
Обаче след 2рата ни тройка почнах да изпитвам само кеф от гледката и след като се включа и аз.... Ревноста спря - и вече мисълта ме възбужда от това да знам че друг пенис е в нея а гледката и наживо действията.... още повече...
Според мен всичко е до време и до това дали мъжа ти би се отпуснал и не би те възпроемал като предмет или даденост а би ти приел като жена на която да и е кеф и да изпитва множество оргазми.

21.   ДО №3
ДУШКО, със сигурностси максимум на 21/22год. поне по разсъжденията си на толкова. След като направите мин.10/15год. брак пак ще си поговорим.
Аз лично, не вярвам, че ЗРЯЛ човек не си е фантазирал поне веднъж за тройка.

22.   "Двойно проникване - мъжка гледна точка"
Ми то ясно, единият гледа отпред, другият гледа отзад, има ли други варианти ;-)