Споделена история от Секс и интимност

Обезкосмяване на триъгълника
Зравейте, много харесвам този сайт и редовно го чета, но реших и аз да споделя моя "проблем". От доста време се каня да отида на козметик за "триъгълника", обаче много ме срам, ама много. Ако някои знае друг начин по които мога да се обезкосмя, моля да ми каже(изключваме самобрасначката). Благодаря Ви предварително!

Коментари

251-285 от 285

291.   От много време се каня да отида на козметик и мисля, че се навих! Но един проблем много ме притеснява. След кола маска отдолу излизат ли пъпчици? Защото след кола маска на мустака излизат леки. На 14 съм и ме притеснява как ще реагира козметичката, при която ходя от 1 година за вежди мустак и т. н.

292.   Благодаря ви.

293.   Епилатор, и не боли, но ако е редовно - веднъж на 7-10 дни. И не само триъгълника, всичко. Има съвременни модели епилатори, с охлаждане и други екстри... И не се занимаваш често, и не расте бодливо, и изглежда добре... Един път като се престрашиш, нататък е лесно.

294.   Здравейте, на 14 години съм и желая да си махна косъмчетата там доло.. ако първият ми път да ги махна е с депилатор лошо ли е и... дали може да си махна и по срамните устни с депилатор... ще бъда много внимателна! Отговорете ми моля ви!

295.   И колко струва този креми депилатор?

296.   Тези, които харесват само гола пустиня отдолу определено не знаят какво искат. Къде стои истината - както обикновено някъде по средата.

Окосмяването в интимната област спомага за акумулирането на телесни миризми, не особено приятни за господата (някои го харесват, всичко е въпрос на вкус) а и не само за тях. Това изобщо не означава, че всичко трябва да се премахва тотално. Прическата на това място съчетава в себе си предимствата и на двете - изглежда възбуждащо, предизвикателно, като същевременно устните остават открити за тези мъже, обичащи оралната игра - като такъв давам пълната си подкрепа в тази насока. Сама по себе си, интимната прическа два само бенефициенти за тези, които я имат и поддържат - при носене на бански и по-оскъдно облекло не се вижда нищо, в същото време тези, които поглеждат там оценяват това, което виждат, да не говорим, че интимностите, поддържани по този начин, говорят за собственичките си много повече от всякакви думи.
В този ред на мисли, тоталното обезкосмяване до такава степен набира скорост, че вече интимната пустош изглежда вече като нещо неестествено. Нека пак има поддържане, но умерено.

297.   Всичко е въпрос на вкус. Някой мъже предпочитат жената да е по-окосмена в интимната си зона, а други не. Моят приятел харесва да съм без косми в интимната зона, но пак казвам всичко е въпрос на вкус.
За момичетата които се колебаят препоръчвам да говорите с гаджетата си по този въпрос и да го направите както и двамата ви харесва.

298.   Аз лично се почиствам с епилатор и боли само към устните но само от началото после се свиква.! :)

299.   В 21 век живеете, не в средновековието. Това се отнася за теб 47 коментар. Пише ви мъж и ви казвам откровено, че модела "разперен гарван" не е приятен за гледане, възбуда, а още по малко за целуване. Голата "мунка" е по красива и възбуждаща!

300.   няма нищо срамно, нали козметичката и тя е жена и има същото.

301.   Аз съм на 14 години и ходя редовно на кола маска на триъгълника. Като цяло самата процедура не е голяма работа. Записваш си час при козметичка, отиваш и тя ти казва да се съблечеш и се отдръпва. След като се съблечеш, тя идва и ти трябва да легнеш. Козметичката те напътства в каква позиция трябва да застанеш и как трябва да опъваш кожата. Предварително те пита къде желаеш да премахне космите и къде не. Цялото действие трае около 4-5 минути. При някои боли повече, а при други - не. Моята кожа е нечувствителна спрямо обезкосмяването и не ме боли при никакви обстоятелства, но това е рядкост. Ако те заболи повече, молиш я да спре, за да си почине кожата ти, и когато кажеш, продължавате. Сегашната ми козметичка е много мила и дружелюбна, но съм попадала и на неспособни в това отношение. Зависи. Пожелавам късмет на всички.

Psychopatra

302.   И аз съм на 14 мисля да си запиша час при козметик макар че много ме е срам! Тас искам да попитам дали при обезкосмяването на триъгълника косамчетата по срамнито усни остават?

303.   Аз все още съм девствена, но мисля скоро да го правя.. до сега съм се обезкосмявала със самобръсначка, но трябва да се бръсна всеки ден... а ако отида на козметик нз дали след това ще съм подготвена за секс.. ще останат ли накакви пупчици или зачервявания???

304.   Жена съм на 32 преди се бръснех но ми омръзна от една година спрях в момента съм напълно натурална долу. При поддържане но добра хигиена няма значение обезкосмена ли си или не!!!

306.   И аз съм на 14 от два месеца се обезкосмявала със самобръсначка, но искам да отида на козмитик но ме е срам.

307.   Препоръчвам ти за обезкосмяване секс по 2 пъти на ден и след месец не остава и едно косъмче, ако се сменят позите, Пробвай !

310.   Здравейте и от мен! Колата маска, епилатора или бръснача при домашни условия са добри, което и да предпочетете, но това за триъгълника, но за срамните устни незнам там си е адски болки и пъпки и направо не знам какво да кажа! Май е добре да се почиства само триъгълника на първо време, ама ако забременеем после какво. Трябва ли да е идеално почистено навсякъде при раждане, това исках да ви попитам аз?

311.   Здравейте! Да Ви питам при раждане трябва ли да си идеално почистен навсякъде или може да родиш и без да си идеален отдолу...? И още ако умирате от срам аз препоръчвам кола маска с нагревател за кола маска и олио за почистване на кола маска и така докато ви издържат нервите за болка у дома за деня, на другият ден пак и така докато всичко се изчисти!! Е нагревателя за кола маска е около 25 лева, колата маска във флакон е около 3 лева, ленти за почистване 25 бр. около 3 лева, 100 бр. около 10 лева, олио за след кола маска около 10-16 лева, всичко от козметичен магазин и после отделено време вкъщи.. Е по-добрия вариант е козметик, ама ако сте супер срамежливи и този вариант е идеален...

312.   311, и да не си почистена отдолу при раждането, ще те обръснат там, където ще раждаш. Съветвам те да не се подлагаш на това унижение и да намериш начин да се почистиш сама преди това.

313.   Здравейте! А вие каква марка епилатори използвате?

314.   Като по малка си скубех само краката и подмишниците с епилатор, за триъгълника нямах смелост, но исках да започна да се скубя и там, защото знаех разликата между бръснато и ускубено и един ден си казах срам не срам ще ходя на козметик и така и направих, ходих точно 3 пъти и си купих кола маска и започнах сама да се обезкосмявам, като за по-добър ефект след кола маска използвах и епилатор за по-малките косъмчета, които оставаха, даже когато нямах кола маска използвах само епилатор, дори и на срамните устни, но това е било няколко пъти само и един от тези пъти си спомням, че си ускубах всичко и ми остана най-трудното срамните устни, но бях с някакво много гадно настройване, че ще ме боли и така и стана, но бях решила, че цялостно ще се ускубя и знаех, че действителност не боли толкова и че всичко ми е малко на психическо ниво и се чудех как да излъжа мозъка ми да не мисли за болка и да се отпусна и някакси ми хрумна шантавата идея да си пусна порно, колкото и странно да звучи, но по този начин и се отпуснах и разсеях мозъка си от болката и я превърнах в възбуда и всичко това го направих не с цел да задоволя някакви нужди все пак имах гадже, ами по-скоро сменяне на мислите, пробвала съм и с музика и телевизия, но не ми взимат вниманието достатъчно, а и няма същия ефект. Ако някой който не може да си избие болката от главата, може да пробва може и да е нещо друго което да ти разсее мозъка. Но все пак сме жени и търпим на болка

315.   Аз не се обезкосмявам

316.   Колко простотия има в България господи? Е щавете се глупачки, убивайте женското в себе си, пазете диети, отслабвайте, нека циците ви се стопят като празни торбички от мляко, коремите ви да увсинат сгърчени от слаботия, задниците ви да станат ъгловати, но ще бъдете слаби и ощавени, нали искате да приличате на Николета Лозанова или Жени Калканджиева! Жалки и тъпи българки, това сте - тъпи селянки, комплексирани снобки, които се мислят за еманципирани! Еманципираната жена преди всичко е човек, а не секс-играчка на тъп комплексар и не се епилира! Защото е човешко същество, а природата е отредила на жените, когато са полово зрели да имат косми между краката и в подмишниците! И това възбужда нормалните мъже! Педофилите се възбуждат от инфантилни женички, епилирани. Защо в САЩ педофилията е социално значимо явление, защото модата на щавенето дойде оттам! От извратеното американско общество! Причината - Жилет и др. подобни да си продават женските самобръсначки и скубалници! При тъпите религии като исляма - жената е предмет и робиня и на нея се заповядва да бъде ощавена! С какво вие модерни българки се отличавате от мюсюлманките? Единствено по това че нямате фереджета! Скубете се, крайно време е да започнете да си бръснете главите, та да заприличате на голи охлюви!

319.   Не знак кой е селянин, но за мен е селско точно да ходиш като, , мечка"... странно как пък всички мъже с които съм говорила са все на това мнение. Ама и да са на друго... аз ако не се обръсна изцяло ще ме е срам да изляза на улицата. 316 и главата ще си обръсна, ако искам! Бръсна едната и половина и друга ще обръсна, ако ми хрумне! Това си е моя работа! Аз ходя на козметик и когато ми се занимава ползвам епилатор, ако много бързам-самобръсначка, но това много рядко. За мен е просто грозно да видя една жена с косми по ръцете или на някакви по-интимни места, честно казано даже ако има косми ще ми е неприятно да я пипам, което е странно, защото за мъжете нямам проблем и да не са обръзнати отдолу, макар че предпочитам да са! Аз съм бисексусална и съм говорила, както с бесексуални жени, така и с хетеро жени, хетеро мъже и лесбийки и всички мои познати са ми казвали, че предпочитат гледки жени и самите те се бръснат. Не стига, че космите създават лоша хигиена, задържат неприятен аромат и са гнусни сами по себе си, но и е просто грозно. Няма нищо по възбуждащо от гладка, миришеща на сапун кожа. И за финал да кажа, че всички с които съм говорила, включително и аз се радваме на разкрепостен, бурен и опитен сексуален живот, така че, правете си изводите дали съм права или не.

321.   319, направи си кола-маска на мозъка, нищо че по рождение ти е гладък! Обръсни си и дупката на гъза, че и там имаш косми! Не напразно е казано че в България има много простотия, особено в последните 20 години, ти си перфектен пример за това!

322.   Остави я, само я подстригвай с машинка за подстригване, много по приятно е и за мъжете, повярвай ми

325.   Имам 2 опаковки Emla cream 5% ,ако някой му трябва да ми пише

326.   Има един куп начини. Епилатор, кола маска, крем-депилатор, лазерно отстраншване. Ако бях на теб и можех да си го позволя, бих избрал лазерното. Само, че съм мъж, а при нас това лазерното не е много за препоръчване. Аз действам с депилиращ крем - не е скъп, не боли и има временен ефект - седмица-две.

327.   Здравейте имам СПЕШНА нужда от съвет!!! Гинеколожката ми каза, че трябва да премахна окосмяването си по срамните устни (поради здравословни причини, които не желая да споделям). Много съм срамежлива и някак не ми се иска да ходя на козметик. На 15 години съм, има ли някакъв безболезнен метод за премахване на космите именно в тази зона, който не предизвиква раздразнения по кожата?

328.   Така на 14 съм и от скоро премахвам космите там долу подстригвам ги с ножица, но мисля да почна да ги махам с епилатора, с него си махам и краката и мишниците не ме боли много. Дайте ми съвет :)

329.   Момичета, не си махайте напълно космите в интимната област, защото не случайно природата е решила да имате окосмяване там. Те са един от половите белези, които показват, че момичето е станало жена, т. е. че е озряло за полов живот и деца.... Освен това, вероятно пречат и на евентуалното навлизане на нежелани за вашата полова система бактерий, като играят ролята на предпазна стена за тях. Отделно, че голяма част от мъжете, намираме интимната прическа за привлекателна и възбуждаща. Подрязвайте ги само с машина или ножица, без да ги отстранявате напълно. И това в случай, че окосмяването Ви е много сериозно, но при повечето дами това не е така, затова спокойно може да минете и без подрязване.... Пък и замислете се малко, ако женското интимно окосмяване беше неприятно за мъжете, тогава защо световно известна марка като Плейбой, доста дълго време поставяше на кориците си мацки с интимни прически долу??

331.   .... Гинеколожката ми каза, че трябва да премахна окосмяването си по срамните устни (поради здравословни причини, които не желая да споделям)....

Гинеколожката ти е извратена ощавена лезбийка, няма такава диагноза! Аз съм лекар! Никой нормален лекар не би препоръчал на пациентите си да се обезкосмяват! По-скоро ще имаш проблеми ако си обезкосмяваш срамните устни и всичко останало около тях!

333.   И мен също ме беше много срам, но един ден реших и потърсих номера на сегашната ми козметичка и й звъннах. Болеше, но не беше нетърпима болка. През цялото време козметичката говореше с мен и ме успокояваше. Ако пожелаеш, ще ти дам номера й.. жената е страшен пич!

335.   Ж на 28г. преди се бръснех редовно но ми омръзна а и мъжа ми ме харесва когато съм тотално окосмена и сега се чувствам по добре а и по желана от мъжа си.

337.   316, тъпият селянин си ти и не знам с каква цел са ти публикували циничния коментар! Щом харесваш космати и дебели жени - харесвай си ги, но не си налагай представите за "красота" на другите!
Какви диетки и еманципацийки те гонят? ! Кога тъпите мъже като теб ще разберат, че да имаш гърди е ген, а не сланина? ! Аз съм слаба и имам гърди, но има жени, които като отслабнат, нямат гърди! Пълните жени нямат и талия - едно от най- красивите неща в тялото на една жена - плюс това, ако спортуваш, няма как да увиснеш, а това дали си слаб, дебел, космат или "гол като охлюв" е личен избор, а не еманципация!
Една жена изглеждала по- зряла и по- женствена с косми… пфф, откога зрелостта и женствеността на една жена се определят от космите ѝ? ! Такава глупост скоро не бях чела, честно! Зрелостта и женствеността на една жена зависят от излъчването и маниерите ѝ, походката, начина на говорене, на обличане, на изказване, начина по който разсъждава и взема решения и пр., а не от космите ѝ. По твоята логика и най- голямата идиотка трябва да е зряла и женствена, защото си е оставила космите в интимната зона и подмишниците.
И понеже питаш каква е разликата между нас "тъпите българки" и мюсюлманките, веднага ще ти отговоря - ние "тъпите българки" сами си определяме как да изглеждаме, без да се съобразяваме с нечии мрънкотеници, докато онези нямат правото на това! Ще ходим както си искаме, без значение дали на вас ви харесва!
Потресена съм от ограниченото мислене на някои хора.

Ще вляза тук да търся съвети и ще се натъкна на една камара мрънкащи и капризничещи мъжленца. Някой да ви е попитал за мнение???

Black Sabbath

251-285 от 285