Споделена история от Секс и интимност

Странен секрет от влагалището
Здравейте! Момиче на 17год. съм. Имам странен проблем. Вчера вечерта забелязах странен секрет в/у бельото си, жълто-зелено, даже и бяло, но зеленото преобладава. Гъсто е и най-странното е, че мирише приятно, нещо като сапун. Много съм учудена, никога не ми се е случвало такова нещо, доста е... и съм много притеснена, но нямам с кого да споделя. Случвало ли ви се е и все пак, ако някой може да предположи нещо. Днес също го имам, забелязвам го също като ходя до тоалетна по малка нужда. Искам да кажа, че имам отлична хигиена, не съм девствена и не съм имала подобен проблем досега.... Благодаря предварително :)

Коментари

1.   Ще идеш на гинеколог и следващия път внимавай с кой си лягаш... А миризмата на сапун е много странно нещо..

2.   мерише на сапун много странно :) да не си се почиствала отдолу с някакво интимно гелче да е отишло по навътре и просто сега да си го изкарала? Единствения ти вариант е да отидеш на гинеколог. Само там може да ти кажат какво ти е :)

4.   Хахахах, в този сайт мине, не мине някой друг ден и се пускат подобни теми. Момичета, не разбрахте ли, че тук врачки няма, а навън има специализирани лица, наречени гинеколози? :)

5.   Явно си бременна.. Честито :)

6.   Мацка, така както го описваш с този жълто-зелен секрет ми прилича на трихомонас вагиналис. Полово преносимо заболяване, което се лекува по съответния начин. Няма как да мирише приятно, провери си обонянието :) А за секрета трябва да отидеш по най-бързия начин на лекар!

7.   Стрептокок, едва ли е цистит. върви бързо на гинеколог, че това се лекува с години и в бъдеще ще ти създава проблем с бременността.

8.   Успех, дано се оправиш бързо и да ти няма нищо! :)

9.   От авторката:
Благодаря за отговорите, .... след като написах темата... повече от 1 ден, не съм забелязвала отново това нещо, но много ме наплашихте, ако се появи пак, очевидно ще отида на гинеколог! (досега не съм ходила и затова не съм отишла още, а и съм много срамежлива.. ). И внимавам с кого си лягам, защото съм спала с 1 момче, с което ходя от 3 години. Отноно миризмата-не бъркам, ако не сапун, определено е приятно, затова ви питам... чела съм какво ли не, но навсякъде миризмата беше неприятна, при мен е различно!
А до номер 5 - много стресиращо... не знам какво си имала впредвид за бременността, но още утре ще се проверя ;(
някой ако има идеи, да казва, благодаря.

10.   По-обилно течение без неприятна миризма се получава и ако ползваш противозачатъчни, само че не споменаваш за такова нещо. Само казвам, за да е ясно, че невинаги при течение става въпрос за нещо притеснително. И все пак определено потърси лекар. Аз не бих се доверила на диагнози по интернет.

11.   От авторката: Не използвам противозачатъчни, и аз не казвам, че се доверявам, но се надявам някой да знае нещо, защото на лекар никога не съм ходила и първо искам съвет от вас. Благодаря. Добре, че това мина(поне засега, да чукам на дърво).