Споделена история от Секс и интимност

10 години секс с един мъж?
С моя партньор сме от 10г заедно. Всеки ден сме заедно, но не живеем заедно. Винаги сме правили хубав секс, но напоследък нещо не вървят нещата..
Разделяли сме се преди 5 години. Тогава всеки беше поел своя път за около половин година.
Сега обаче нещо нещата не вървят и то в сексуален план. И не знам какво да правя.
Какво мислите? Партньорът ми е на 32, аз на 27.
Какво ли ще стане с нас?

Коментари

1.   Омръзнала си му!

2.   Или той на теб. И двамата сте във възраст прекрасна за секс, на тези години и двата пола са в чудесна възраст за секс, като опит и въобще. зЗа да не вървят нещата точно в секса, значи работата върви на раздяла. Съжалявам да го кажа, ако връзката ви е наистина толкова дълга, но така мисля. Казвам го, защото съм на 38 и имам два брака зад гърба си. Когато сексът не върви, всичко се разпада постепенно, дори в семействата.

3.   Да, възможно е да си му омръзнала. Но според мен често тези "периоди на омръзване" не са истински, а просто някакво моментно състояние. Много двойки прибързват със раздялата, когато навлизат в такъв период и това е и причината след това да съжаляват, защото все още имат тръпка към любимия/любимата. Спрете да правите секс, дистанцирай се от него за малко... нека усети липсата ти и сам да пожелае да те потърси и да е интимен с теб. Както при мъжете така и при жените го има тоя период на тотално омръзване, но в повечето случаи "омръзването" не е реално. За да сложиш край на връзката си с някого трябва да минат няколко месеца и ти да си абсолютно убеден, че повече не искаш да си с този човек. Дистанцирай се за малко от съпруга си, но не прекалено... дръж си както преди, но не го предразполагай към секс. Времето ще покаже дали вашите взаимоотношения ще продължат или ще приключат.

4.   Първо вземи че му сготви нещо хубаво, после му врътни една свирка и трето прежали и дупето си

5.   Чакай да си взема кристалното кълбо, да си кажа заклинанията и ще разбера какво ще стане с вас! Що за малоумни въпроси задавате???

6.   Подкрепям номер 4 :D

7.   №4, а не допускаш ли, че вече някой друг свири на кавала? Тя е на 27, а какво ще е ако стане на 37, ами на 47? По-скоро мисля като №2, №3 също разсъждава правилно, но това не го вярвам за толкова млади хора, омръзване омръзване, ама... всичко си има граници.

8.   Ние когато си омръзнем правим секс, а не любов. Мъжът може да спре да те люби, но от секса трудно се отказва, доир и с омръзналата му жена.

9.   До н. 2
„Спрете да правите секс, дистанцирай се от него за малко... нека усети липсата ти и сам да пожелае да те потърси и да е интимен с теб. “
Това е сигурният начин да загубиш един мъж.
Аз от над 10 г. правя точно обратното - гледам да имаме редовен и чест секс. Апетитът идва с яденето и днес сексът поне за мен е по-хубав от преди
ж28