Споделена история от Секс и интимност

Защо харесвам момичета а мастурбирам на мъже?
Здравейте! Няма да увъртам направо започвам с историята. Та така аз съм момче на 16 но имам проблем. Харесвам жени даже се влюбих в 1 момиче което още ми е в главата но стане ли въпрос за секс започвам да си представям мъже. Опитвал съм да мастурбирам на порно с жени получава се но когато гледам порно с мъже ми става по приятно. Не искам да съм гей искам да си създам за напред семейство с жена и деца. Страх ме е много. Много въпроси ми се въртят в главата. Гей ли съм? Трябва ли да отида на психолог или сексолог? Защо харесвам момичета а мастурбирам на мъже?
Моля ви за помощ посъветвайте ме моля ви ;(

Коментари

1.   Мисля, че не си хомосексуален, просто или си би, или си девствен и още си търсиш насоката.
За начало спри да мастурбираш на хомосексуално порно и си намери момиче за истински секс. Опознай женското тяло и, ако ти харесва - остани при момичетата, ако ли не - приеми се такъв, какъвто си и търси връзки с мъже. Сексуалността на човека е вродена, не е болест, за да се лекува при лекар, не е нещо, зависещо от волята, но още можеш да се опиташ да развиеш своето влечение към момичетата.

2.   Като за начало спри порното. Очевидно ти самия се чувстваш (след мастурбацията) виновен към себе си. Водиш ли полов живот? Ако отговорът е не, опитай да не гледаш порно толкова много. Защо не гледаш порно с жена и мъж, а не само с мъже? Опитай и да разнообразяваш мислите си, защото ти сега така си се вторачил в това, че направо се чудиш - такъв ли съм, не съм ли. Не дей бърза с интернет задоволяването, защото за напред... ще има да водиш много бурен полов живот... ( вече зависи от твоята активност), така че бъди спокоен. Опитай се да ухажваш това момиче, така малко по - малко тя ще ти влезе в ума. Отпусни се и живей, за напред ще има къде къде по - големи проблеми.

П. п. Не си хомосексуален, просто си объркан. Опитай да правиш различни неща, но порното нека бъде на по - заден план. Успех.

Ел:)

3.   Девствен съм но това има ли значение смисъл дали това ме обърква.
От автора.

4.   И аз харесвам момчета но пък мастурбирам на порно с жени.. Това не значи че съм лесбийка.. ;).. Имам си приятел и изобщо не му пречи нито на мен щото аз съм си с него.. Нямам наклонност да спя наистина с момиче.. Просто повече ми харесва..! :)

5.   Bad news :) Изхода е да се изчукаш и с мъж и с жена и да си избереш.

6.   Аз смятам, че все още опознаваш собственото си тяло, затова гледаш мъже. Моят съвет обаче е незабавно да приключиш с порното. Насилваш нещата и ще си създадеш проблеми в сексуалния живот за в бъдеще.