Споделена история от Секс и интимност

Секс блог
Здравейте, аз съм момче на 28г. От доста време си мисля да направя секс блог, в който да описвам свършването на жените. Идеята не е много проста.... мисля да си направя специален e-mail, който да публикувам във форуми подобни на този и идеята ми е следната... На този e-mail жени без ограничение (само жени) могат да си оговорят среща с мен. По време на срещата искам първо да разговаряме за общи теми, а после когато настъпи момента, аз ще масажирам клитора и джи точката им по начин, който те желаят и обичат, докато не свършат. Мисля че този начин е абсолютно безопасен, но същевременно ужасно приятен за жените, ако човек знае как да го правии. За да е още по безопасно и спокойно срещите ще се провеждат в хотел, който се покрива от мен, както и алкохолът, който ще е добро допълнение, за да може жената да се отпусне. Историите и разговорите им ще публикувам в този секс блог с абсолютна анонимност, а накрая ще описвам подробно как са изглеждали и какви са били реакциите им докато свършват. Едно от условията е да получавам снимка на жената на e-mail-a не за да видя дали е красива или не (защото това няма значение), ами за да избегна сконфузната среща с някоя позната дама. От цялото това нещо мисля че може да се получи интересна книга и страхотен материал за четене, а жените които се отзоват ще получат едно приятно и интересно изживяване, което е напълно безопасно и анонимно, а и аз съм си доста привлекателен по думите на околните, но не искам да правя този експеримент с тях. Искам първо преди да започна този блог да публикувам идеята си тук и да видя мнението на възможно най-много хора.

Коментари

1.   Наивна, безрасъдна, неграмотна откачалка-ето това си Ти(авторе)!! @

2.   Хахаха, жените, които търсиш, се наричат ПРОСТИТУТКИ. Ейй, ама много нагъл народ имало на тая Земя, бе!

3.   само курви ще се навият. И съм сигурен, че и нещо друго ще правите ;)

4.   Ъъъъ... е какво му е интересното? "Тя сви устни, изстена в си бемол, сложи си показалеца на корема, после погледът и се кръстоса. " Как ще опишеш такова нещо? И то за съвършено непозната жена? И наистина ли мислиш, че жените ги интересува как изглеждат другите жени, докато свършват? Дреме им на шапката. Някой загорял младеж в пубертета може и да се заинтригува, но интересът му далеч няма да е естетически, а пък за тази цел има порно. Второто е, че ме съмнява да намериш жени, които да ти дават да им масажираш личните места без включен секс, ей-така, за интересно. А и защо ще им плащаш, вярваш, че ще изкараш пари от това начинание, ли? Звучи ми адски перверзно цялата идея, май те на теб ще правят кеф като ти дават да ги пипаш, а не ти на тях...

5.   "От цялото това нещо мисля че може да се получи интересна книга и страхотен материал за четене" от студенти специалност психиатрия

6.   И коя ще ти се върже как ли пък не ще си пиша със някои непоснат и после ще ида с него в хотел за да ми масжира клитора и да е опипва, Да не си мистър България че си вярваш. Пробвай най много да ти се вържат непълнолетни плупавички момиченца. Тц ТЦ прегледай се някаде

7.   Аз пък съм момче на 35

8.   Пич мен ако ме питаш няма как да стане тази работа

9.   Яка идея!

10.   това е най-абсурдното нещо, което съм чела в този сайт... направо обра точките. освен някоя откачалка или проститутка, не знам коя би се съгласила...

11.   Що бе, според мен доста жени биха се навили, някои самотници над 30 най-вече, но те точно би трябвало да са осъзнали сексуалността си. Странна идея, наистина. Но по-добре в апартамент, не в хотел. И не всяка жена дори и да има желание не би се навила, защото може да си всякакъв психопат, кой може да знае...

12.   Проститутки не виждам защо да се навият, откачалки със сигурност ще има, но съм сигурен, че ще има и нормални жени.... точно затова мисля че ще се получи интересно, а и по важното е, че ще се чете, заради интереса какви жени са се отзовали на такова предложение... абе кой знае на пръв поглед звучи ужасно абсурдно и тъпо, но хората са изключително непредсказуеми и току виж се получило наистина интересно. Но май се нуждае от още обмисляне идеята, благодаря за всяко едно от мненията.

13.   " мисля да си направя специален e-mail, който да публикувам във форуми подобни на този.. "

А аз се чудя какво прави тук този пост, след като не се публикуват имейли и т. н.? ! Принципно всичко се обезсмисля, единственото, което запазва смисъла си е фактът, че авторът е леко /доста/ чалнат.

14.   Авторе... аз преди като бях малка си мислех, че ще стана нинджа като Наруто Узомаки.

Ел:)

15.   Како момче си? ! Ти си мъж. Мъжете започват от 18 нагоре. Извтрати се тоя народ. Какви са тези глупости, осъзнай се!

16.   Аз пък смятам, че си за http://tupanari. com.... Какви са тия глупости дето ги дрънкаш..

17.   Явно си доста богат

19.   Никоя проститутка няма да се навие, горните те лъжат. Просититутките искат заплащане.
Голям си глупак - дори да има жени, защо да се занимават с теб?
И най-грозната жена може за секс да си намери винаги мъж.

20.   Ей, №2, ама проститутките СВЪРШВАТ ли въобще, според мен -не : ))))))))

21.   Идеята на автора е меко казано странна, и реакциите, естествено, са първосигнални.

22.   Толкова ли не може да се намери някоя да ти върже?