Споделена история от Секс и интимност

Той свършва трудно, помогнете!
Здравейте!
Ще бъда кратка.. С приятелят ми от доста време правим любов, казва, че много му харесва, но никога не свършва.. Може ли да ми кажете как да го постигна без орална любов, може би някоя поза или трик.. Помагайте!

Коментари

1.   Да намали чекиите, сериозно ти говоря от опит. (и да ти разправя, че не лъска, не му вярвай)

2.   Живея с мъж, който свършва трудно.
Не винаги е от чекиите, не съм сигурна за произходът на проблема, но и не се оплаквам :)

3.   Колкото по-трудно свършва един мъж, толкова по-малко е влюбен в жената до себе си, да не кажа хич. Съжалявам мила, но явно си проси свирка и само се забавлява с теб.

4.   едни свършвали бързо, други бавно, жената все страда, пусти мъже недъгави

5.   За мен №3 е близо до истината.

Разделете се за малко, ако вярваш, че няма да бърза да легне с друга. Дразни го, но не му пускай. Щом правите секс често, нормално е да му е писнало и човекът не свършва. Просто си дайте почивка и правете нещо друго, когато сте заедно. Излъжи го, че нещо имаш болки или нещо такова и ходете на кино, на пица, но не правете секс поне десет дни и пак виж дали ще има промяна. Да не би да го правите твърде често, повече от два пъти дневно? Трябва някак си да си нагласите сексуалните часовници, мъж мъж, ама и той има нужда от почивка и въздух? Бои се да не те разочарова, стяга се и ето резултатът. Дай му въздух, освободи го, но не му казвай причината, бъди с него, но си намери извинение подходящо, за да не правите секс. Мисля, ме трябва да даде резултат. Успех!

6.   №3, каква е тази глупост? Ти за самоконтрол, чувал ли си? Или щом свършваш за 5-7 минути, това задължително означава, че си лудо влюбен в жената? Бързото свършване означава, че или не си правил секс скоро, гледаш сам собственото си удоволствие или имаш сериозен проблем в леглото. Нищо друго.

7.   №3, девствен/на ли си ? Какво общо има влюбването със секса и още повече сексът при мъжете.Дървене,търкане,празнене, какво влюбване ? Защо изобщо се включвате и пишете на такива места, ако сте трети клас,например?Родители нямате ли си?

8.   ако искаш да свършва по бързо позволи му малко анален секс в началото използвайте лубрикант от 20-40 лв. са