Споделена история от Секс и интимност

Фетиш към грозни мъже
Аз съм К., на 21 години и съм доста объркана. В университет съм и имам един колега, който не само че не е хубав, но е и леко грозноват(наистина не искам да звуча грубо, но... ). Та този човек изобщо не е мой тип, никога не съм харесвала момчета като него, той е пълната противоположност на гаджетата, които съм имала, но работата е там, че само като го видя и се възбуждам страшно бързо. Харесва ми да си представям как ме ч*ка като обезумял, все едни такива "нездрави" сценарии са ми в главата.
Миналата година пък правих секс с едно момче, което също не беше хич хубаво, но такава наслада не бях изпитвала никога през живота си! Беше неописуемо страхотно! Досега съм имала 3 сериозни връзки, все с красавци, наистина много съм ги харесвала, намирала съм ги за красиви, обичала съм ги, НО ЗА БОГА, колкото и хубави да са били НИКОГА не са ме възбуждали по този начин!
Искам да знам, дали този фетиш(мисля си, че е фетиш) има нужда от лечение? Трябва ли да се съветвам с психолог, защото нещата са така? Трета нощ размишлявам по въпроса и не мога да спя. Какво ми има, нередно ли е това, което се случва в съзнанието ми? Моля ви, кажете ми вашето мнение, наистина бих искала да знам какво да правя.

Коментари

1.   Според мен с тая история някой по-грозноват си прави реклама и се опитва да се лансира....

2.   Разбирам те! Същото стана и при мен!! И истината е, че не външния вид е определящ, а има друга сила, която привлича хората :)

3.   В крайна сметка май няма никакво значение външния вид. Аз също започнах да се убеждавам в това. Привличането е най-важно и то е нещото, което кара нещата да потръгнат ;)

4.   Мисля, че просто си разгонена :). Иначе подкрепям мнението на 2. И мен ме възбуждат грозновати мъже или по-точно такива, които изобщо не са мой тип, но имат мръснишки поглед.

5.   На теория определен тип жени си падат по по-груби и първосигнални мъже, които на външен вид, най-често, изглеждат недодялано или с други думи малко селски. Този тип не дават пет пари за обноски, чуждо мнение, норми на поведение, рядко издават приятна миризма, но пък носят първичното в себе си. Именно то натиска копчетата в женския мозък нуждаещ се от животинска наслада.

6.   За първи път чувам, че мъжете трябва да са някакви красавци, че да ги пожелае жена. Мислех, че това се говори главно за жените. Ще ги нарека така : некрасивите мъже привличат най-много. Те са именно мъжествени, защото не са с идеалните нарисувани черти, които напомнят нещо женствено. Личи си, че нямаш още опит. Повечето жени си падат по мачовци, които не са с външния вид на... жена? Мисля, че ме разбра. Струва ми се, че повечето жени са на моето мнение или с теб много си приличаме. А може би е въпрос на вкус? Аз съм жена на 38:)Или пък ти си сладка и хубавелка, обикновено тези жени са привлечени сексуално от по-грозновати мъже, аз съм такава.

7.   Ох, №5, потекоха ми лигите. Много си прав/а.

8.   Аналога при мъжете е когато те си падат по жени тип дойки - големи едри жени с масивни големи цици и едър кокал. Този тип жени пък натискат разни копчета в мозъка на определен тип мъже. Съвсем нормални неща са... не се притенснявай.

9.   Явно не си попадала на истински грозен мъж, а просто на истински мъже с излъчване на мъж, а не на напудрена кукла от мъжки пол. Ако срещнеш истински грозен мъж, повярвай ми, повече ще ти се иска да се махнеш оттам. Бъркаш понятията, нормалните мъже мислиш за грозни, а зализаните красавци-за мъже. Колко грешно.

10.   Има нужда от лечение: три пъти седмично отдолу.
За един живот може и да се излекуваш.

11.   И аз съм така и наистина мисля, че номер 9 е ужасно прав/права. И тези мъже за нас са хубави, въпреки че наще приятелки и т. н не винаги ги харесват.. Вика му се въпрос на вкус. Сто процента и аз ще се възбудя от един истински мъж.. дори по нисък от мен повече, от колкото от някои изписан красавец, който мяза на жена

13.   Еми аз явно съм жена по вашите описания, ама нека всеки е жена като мен, след като с повечето такива от вас мога да съм, за разлика от повечето "мачовци".
Честно казано аз не познавам жена дето се има грозна, така че колко сте красиви е доста субективно.

14.   Мачовци ли? Не сме в Колумбия.
Или по-точно под мачовци разбирате фитнеси с 1 номер прическа, максимум 170 см високи от вдигане. Бивате изнасилвани от тях и бити и някои така до следващия.
Сигурен съм че ако Делон, Дикаприо или Блуум ви се типкосат няма да се спрете. Брад Пит не е мъж (спомнете си го на 25 как изглеждаше), сега как изглежда.
И както се каза горе, красиви жени ли? Ще се изненадам от тия 10 над мен и полвината да са наистина красиви.

15.   Хахха, най-вероятно коменатар номер 1 е прав.

16.   "Повечето жените който познавам" от жена до жена има разликата, повечето жени който познавам със т. н сладури, включително и разни който могат да се сравняват с манекенки, въпросните "сладури" след 25 стават секси и така натък, холивуд гледате предполагам. Изкуствените красавици обикновено са с гологлави "мачовци", макар че за българин такава дума не съществува. Ех, колко зле им е на манекените, такива жени!!!

17.   Грозни мъже няма! Има ограничени жени

19.   Номер 10 много прав ;)

20.   И послучайност този грозния мъж е с джип и къща по черноморието,
Иначе всеки ден се натъквам на убиици с патки тип проститутки и на 30 години изглеждат като на 50 заради химиите на тежкия грим), междувременно мастурбирайки на "жените" от Холивуд.
Не ме впечатляват, имал съм възможност да бъда с такива и съм отказвал многократно а френдовете ми ме гледат смаяно.
Обичам естествената красота и лек подържащ грим, обичам запазени жени, Това не значи че трябва да си слагаш гел като някоя лапе, смятам че на 16 години е в границите на нормалното, Бедна ви е фантазията какво са ми казвали въпросните "мачовци" че прилича жена им на сутринта им, има достатъчно снимков материал на манкенки как изглеждат на по 25 след тоя грим. Познавам много малко естествени красавици с въпросните мачовци и почти всички са пишман с манекенски тип. Друг е въпроса че красивите мъже с доста по-малко от жените и затова всеки с каквото се хване.

21.   И аз съм момче, което все заглеждаше най-хубавите мадами, но си хванах едно момиче, което има нещо по-различно от красота, има чар, красиви очи, красиви устни, но не е най-красивата определено и има забележки, но никога не съм изпитвал по-голяма сексуална възбуда, по-голямо физическо привличане и все при нея се връщам, имам дълга връзка с нея и не мога да харесам друга. Да, първосигнално харесвам други, но никоя не може да ми е такава тръпка както тя. Казвали са ми, че аз съм по-красив, че тя не е най-красивата и има хубаво тяло, но във фейса не била кой знае какво и хората разкриват, че има чар, но не и красота, но уви мен ми харесва и ме възбужда, даже някой се чудят как така е възможно, ами възможно е. И аз съм претенциозен и прочие, но с нея се чувствам на друг свят относно привличането, нямам обяснение, със сигурност и малкият и задник и сработеност в секса предоставят да се чувствам така, както с никоя друга без значение колко по-красиво лице има.

22.   Номер 21, аз съм същия случай! Но при мен сексуалното привличане просто не играе толкова голяма роля, както при теб и авторката на тази интересна история. Харесвам и аз, както повечето момчета, красиви момичета с перфектни мерки, но не съм си поставил за цел да бъда непременно с такава жена. Всъщност, те дори не ме привличат толкова сексуално, колкото събуждат възхищението ми пред съвършенството, което е създал Господ. Те за мен са, като да се разхождам в гората, сред зеленината и да се любувам на прекрасните гледки, които се разкриват пред очите ми. Някак не ги възприемам като подходящи за мои партньорки в живота. Да не говорим, че те рядко ме намират за привлекателен....
По-горе споменах, че сексуалният елемент не е съществен за мен при избора ми на партньор, затова се старая да отбягвам и жените, които ме привличат в такъв аспект. Повярвайте ми, трудно е! Но знам, че това е добре за мен, защото обикновено не намирам общ език с такива дами, а не ми трябва жена само за секс подвизи! И точно тези по-грозноватите жени, с мръснишки поглед и тяло на порноактриса със стаж, най-много ме възбуждат и ме карат неистово да ги желая. Много е странно, но въпреки това никога не бих имал нещо с такава жена. Единствените жени, по които наистина си падам, са тези, които могат да разпалят огън в сърцето ми само с поглед, или няколко нежни думи, изречени със спиращ дъха тембър на гласа... Тука мога още много да пиша, но основнят извод е, че този "фетиш", както го наричате, може да се преодолее, само ако срещнете истинската любов, в лицето на някое друго момиче/момче.