Споделена история от Секс и интимност

Какви дупета харесвате?
Искам да попитам какви мъже харесват големи, малки, средни дупета според вас???
Смисъл голямото дупе иска мъж с по-голям, а малкото мъж с по-малък.. Така ли да разбирам?? Защото мъж с малък как ще бъде с жена с голямо дупе, няма да стане лесно, или обратното???
В България като че ли обичат жените с малките дупета, така ли е, или бъркам..??
А в Бразилия пък предпочитат големите дупета и средните, това означава ли, че там мъжете им са с по-големи??
Зная, че всичко е до вкус и предпочитания, но аз така си обяснявам нещата.. може и да бъркам..

Коментари

51-59 от 59

72.   Важното е да са дашни. Другото са детайли.

74.   Мъж съм и харесвам сочно дупе, добре оформено и леко вирнато добре изглежда когато е в някое секси клинче впито по дупето... мммм

75.   Харесвам стегнати тесни мъжки задници - две шепи дупе и мъже с тънки до средни кости. Не харесвам едри и препомпани. Не държа на плочки на корема и внушителни бицепси, нито на внушителен гръден кош. Не понасям мъже с татуировки и ланци.
Писна ми да чета само за женски задници.

76.   Номер 6 изобщо познаваш ли жени с подобни пропорции
ханш 86 - талия 56 - бюст 86 или 90-60-90. За мен подобни размери на дупе са прекрасни и имат идеално подчертана талия. Женска фигура тип пясъчен часовник. Тясно дупе без талия при жена не ме привлича.

77.   Добрия майстор на голям тезгях работи

78.   Даже не мислех, че задника е толкова важен. Мисля, че ако един мъж харесва една жена, ще и харесва и тялото.

80.   Почти всеки БГ мъж харесва жена между 1.60 и 1.80, максимум 55 килограма и руса. Така, че в този ред на мисли 80%- 90% от мъжете у нас харесват малки дупенца. Аз като съм 1.64, 57 килограма брюнетка рядко някой ме зачита за жива, а под тези килограми ми е трудно да мина, независимо дали тренирам или не.

81.   Номер 80, според мен имаш добри мерки, ако телосложението ти е съразмерно (Black Sabbath ли си?). Няколко кг в повече дори може да добавят повече чар към излъчването на жената, ако са на правилното място (да не се разбира като "големи гърди" - имам предвид разпределени по тялото). По-широкият ханш също е приятен за мъжкото око, стига поне да има някаква талия, а не и там жената да все така широка.

Повечето ми приятели и познати харесват чернокоси жени около 155-165 см и със средно тегло, т.е. нито много слаби, нито с много излишни килограми. Малцина харесват руси жени. Дори един познат с ръст 190 см е споделял, че много харесва джобните гаджета, защото всичко правят за него с цел да го задържат и действително не съм го виждал с жена над 160 см, но се бои някой ден да не му се роди син от ниска жена, затова е отбелязвал, че ако реши да стигне до брак, задължително ще е с някоя жена над 180 см.

Не съм съгласен с някои изказвания по-горе, че всички мъже били харесвали големи гърди. Напротив, повечето мъже харесват стилни, стегнати гърди, а не непременно да са големи по обем. Последното в почти всеки случай е свързано с ускорено увисване още от ученическа възраст, уголемени ореоли, видими артерии, стрии и цялостно недотам красиви гърди. Големият обем е неудобен и за самите жени, защото се потят обилно под гърдите, а някои изпитват и болка в кръста поради теглото на мастната тъкан.

Много мъже биха харесали и жена без никакви или почти никакви гърди и без бразилско дупе. Ето тази певица без гърди и без голямо дупе е чудесен пример за това:
https://youtu.be/KuL_JYSztiw

- Кифлоприземител

82.   В бг и в Турция най-важно е дупето

51-59 от 59