Споделена история от Секс и интимност

Какви дупета харесвате?
Искам да попитам какви мъже харесват големи, малки, средни дупета според вас???
Смисъл голямото дупе иска мъж с по-голям, а малкото мъж с по-малък.. Така ли да разбирам?? Защото мъж с малък как ще бъде с жена с голямо дупе, няма да стане лесно, или обратното???
В България като че ли обичат жените с малките дупета, така ли е, или бъркам..??
А в Бразилия пък предпочитат големите дупета и средните, това означава ли, че там мъжете им са с по-големи??
Зная, че всичко е до вкус и предпочитания, но аз така си обяснявам нещата.. може и да бъркам..

Коментари

1-50 от 59

1.   Доста мъка има по този свят...

2.   "Боже, колко мъка има по този свят, Боже! " - казал Моканина докато скубел бялата лястовица.

4.   Бе... :Д Какви са тия тъпи въпроси? ! Всеки човек си има свой собствен вкус.. Едни малки други големи трети средни.. :Д.. Ако искаш да разбереш дали приятеля ти ти харесва дупето.. Попитай го.. Просто е.. :Д а, пък и не мисля че ако не харесва нещо в теб ще сте заедно! ;п

5.   Няма как да не се присъединя към коментари 1 и 2 :D

6.   Големите дупета имат неоспоримото предимство, че подчертават талията. Докато жените с малки дупета когато качат няколко килограма стават кръгли... да, така е за жалост.
Затова мъжете на младини харесват малки дупета, понеже собственичките им са предимно стройни, а на стари години ако партньорката им (на близки до техните години) не е дебелодупеста - значи е шкембеста, което вече е кофти.

7.   Месести, трътлести, оформени, не мас и сланина, а дупеста трътка

9.   Важното е да се знае едно:
"Чифт очи, останалото.... "

10.   Логика, ама женска :D

12.   Аз съм ОПРЕДЕЛЕНО почитател на по-големите дупета. А относно това, как ще го вкарваме - винаги си има техника, т. е. пози, при които дори и най-малкият х*й ще влезне, като у дома си! :))

13.   н 10 хахахахха. въпреки че съм ф

14.   Нещо бъркате дупе и ханш, във връзка с талията.Големината на меките задни части, наречени дупе, задник и др. няма нищо общо с големината на члена, освен ако не говорите за нещо извратено.тъпа тема, тъп въпрос.Авторът навършил ли е повече от 14 ??

15.   измити :–)

16.   Нито малки, нито средни, нито големи а ХУБАВИ

17.   Аз да ви кажа пък обичам на Зори дупето :P

18.   ха-ха, ама никой не каза, сега дупето ако е голямо само за голям ли е, и малкото дупе само за малък ли е???
Според мен средни дупета е най-добре... като на Дженифър Лопез мисля че е средно.. Не зн обаче, .. в България май не се възприемат мн. добре, макар че в латинска америка са почти повечето такива, латино дупета..

19.   малко стегнато дупе в комбинация със секси клин еха...

21.   И аз обичам средните дупета но и на по големи няма да откажа стига жената да е чистоплътна. Ако има мераклийки да оставят координати :)

22.   Попаднал съм на потресаваща глупост-тук хора обсъщат задници. Една от най-интересните и вълнуващи теми на десетилетието.
Само ако имах пистолет...

23.   ха-ха, номер 22, като че ли... нямаш дупе, различни теми има в живота.. Сега всеки си има предпочитания, аз лично нямам, но приятеля ми май май е по-на ти с тези работи...

24.   Предимно женски...

25.   Боже, дай ни сили да определим какви дупета харесваме. Ако може малко повечко, че... няма да ни стигнат тези божествени сили, който би ни дал. Трябват ни още, и още, и още...

Ел:)

26.   Мъжете се делят на дупефили, цицомани и клиторианци. Аз съм от последните и дупетата и циците въобще не ме интересуват. Всъщност не харесвам вимета и тлъсти задници, но ако вулвата е красива, мога да направя изключение.

28.   номер 26, не знаех за третия тип мъже.. Я разкажи подробно и за тях, че вече от първия и втория тип мъже разбрах-дупе и гърди че гледат, но за третия тип какво се гледа точно там на третото място, я кажете, че да не стане някой гаф... интересно ми стана..

29.   До номер 23 от номер 22:Много моля, и аз си имам дупе, не сте само вий с такова. Не разбирам само защо трябва да обсъждаме и чуждите задници. Климатът не ви влияе добре, е*ати развращаването пада тук.

32.   Еха тема като за мен най-накрая намерих мясот където мога да кажа i like big butts! Обужавам големи дупета бразилски, черни, бели абе да големи дупетаа трябва да има ко да се пипне иначе няма възбуда :P

33.   Номер 28, клиторианците харесват лабии, клитори и всичко което е между пъпа и сфинктера.

34.   Харесвам по-големи дупета. Като цяло ме привличат жени с по-широк ханш и хубави извивки по тялото. Тва си е типичното женско тяло.

35.   хаха колко и да е голямо дупето, дупката си е същата, логиката ти е потресаваща

36.   Харесвам определено доста едри дупета. Наистина подчертават талията и правят жената по-истинска и пищна. Жалко е, че едрите жени не са предпочитани от повечето мъже.

37.   Средни

39.   Малко стегнато дупе, тънко тяло и дълга коса облечена в тесен клин :)

40.   Всеки с предпочитенията си, но аз лично като една трътлеста жена мисля, че има доста мъже любители на тези форми :) преди не се харесвах защото имам крушовидна форма на тялото, което ще речетесни рамене тънка слаба талия пооочти никакви гърди и изведнъж едри бедра и пищен щръкнал задник :) да ти кажа не страдам от липса на внимание доста мъже предпочитат малко по голямо дупе отколкото шкембе или хърба... Имам приятелски, които са слаби с малки дупета без дупета и се е случвало да отидем на дискотека и да заговарят главно мен сам/сама си прави изводите. :)
П. П. не казвам, че всички мъже харесвате това, но за всеки влак си има пътници

41.   Обичам малки, стегнати и щръкнали назад дупенца. Без висящи и тресящи се "компоненти" :D Не мога и да си помисля да си легна с пълна жена, но се радвам, че и те си имат своите почитатели. Всеки заслужава да бъде харесван в този живот :)

43.   Голям майстор работи на голям тезгяф :)

44.   41. и аз като теб, само дупенце малко може да ме вдигне като го погледна до неузнаваемост, ако обаче дупето е голямо, нито секс, нито нищо не може да ме вдигне, само стегнати малки дупенца. Аз защото съм си лягал веднъж с пълна жена и го осъзнах на 100%, и преди го знаех, но е изпитано вече, секс заради чувството на пениса си не мога да правя, главно е това, което виждам насреща :)

47.   Слаби жени, нормални не скелети. С малко дупе, но не прекалено а отиващо към средно. С тесен ханш и хвръкнало на горе дупе. с дълги стегнати крака. Да са дабре оформени с хубав прасец.

48.   Тлъстото дупе си е най-добро. Кеф ти в путето, кеф ти в дупето

50.   По-големи! Но гарнирани с адекватно големи цици и пищни бедра!

51.   Споделям мнението на номер 50 1:1!

52.   Възбуждам се и харесвам само малки дупета, може и средни, като цяло малките дупета, стегнатите крачета и слабото тяло са моят фетиш, дебелите жени и големите дупета не ме възбуждат и привличат, не ги искам.

54.   по-лесно ми е да кажа, какви не харесвам - космати

55.   Чужди

56.   Харесвам жени с широк ханш и голям задник. И мисля че това е по нормално защото природата е създала жените да имат тази ширина в ханша а при мъжете е в рамената.

57.   Значи според големината на задника какъв член става, така ли? Зависи отпред или отзад ще правите секс. За отзад не мисля, че има значение. По-скоро е важно дали жената има опит и дали го иска.

63.   Тясна талия и голям ханш. Колкото по-сочно е дупето, по-готин е секса. Имал съм контакт с всякакви категории дупета, ама винаги съм клонял към по-големите... Просто кефа е по-голям.
Отделно от това циците са бонус, но не задължителни. Чашка C и D са идеални за голямо дупе. Така че предполагам, попадам в категорията 'дупемани'.

65.   Хаха.... Аз имам малък задник.... Не ми липсва внимание. Първо си мислех, че нямам хубав задник, но явно на момчетата им харесва.

66.   Мисля, че мъжете харесват големи дупета. Аз имам голямо (оформено от фитнеса) дупе и гърдите ми са чашка С, напълно нормални. Е, мисълта ми е, че мъжете ме харесват. Винаги когато мина покрай някой, той се обръща, за да ме огледа.
П. С. Под големи дупета имам предвид не сланинести, а оформени. Аз например имам и плочки и хубави бедра и прасец. Всяка жена си има нещо за харесване.

67.   Не мисля, че за аналния секс има значение големината на задника. Поне от моя опит.
м - 51

70.   Да са стегнати, добре оформени, и в тесни дънки, по възможност бели.... Много ми харесват дупета във впити дънки, също така в клинчета и къси панталонки

71.   Дупето трябва да е едро и сочно, но и хармонично с циците, гръдната обиколка и ханша да са еднакви или много близки като размер, напр. 120/90/120. Жена тип кренвирш или обърната кофа не ме кефи.

1-50 от 59