Споделена история от Секс и интимност

Правим секс само, когато той поиска
Приятеля ми е страхотен човек. Прави всичко за мен. Обича ме, мил е с мен, подарява ми цветя доста често, угажда ми, води ме на разходка, където пожелая, обичаме да гледаме филми заедно и да се шегуваме, гъделичкаме и смеем силно на шегите си. Обичаме да вечеряме заедно, да заспим заедно и всичко останало. Единствено едно нещо ме притеснява напоследък - а то е, че правим секс по - рядко. И проблема не е в това, че се случва да речем веднъж в седмицата или на две седмици, а понякога и по - често, а в това, че правим секс само когато той пожелае. Дори и да не искам ме натиска и получава свтоето, а аз понеже го обичам, дори и да не съм възбудена правя всичко за да ми хареса и да му е хубаво на него. Преди ми се смееше, че постоянно седя на компютъра, а той ги мрази и дори би го изхвърлил навън, но сега купи втори и виси по цяла вечер без да ми обърне внимание. Решавам да направя първата крачка и отивам при него и започвам да се умилквам, да го галя и да му покажа, че искам да бъдем интимни, но той ме игнорира.... щрака си по клавиатурата и гледа нещо, чете. После като видя, че никак не става му го казвам... че скоро не се е случвало да правим секс, а той отвръща, че не съм била права. Същото казва и когато му кажа, че ме отблъсква и че правим секс само когато той иска.
Защо се получава това? Защо лъже и себе си и мен? Все едно да ударя някой и като ми се разсърди да му кажа, че не съм го удряла. Същото е и с него в случая - не правим секс, а когато той иска го правим насила, а когато аз искам ме отблъсква...
Снощи си легнах обидена, говорих си с него преди да заспим, но когато ме погали му бутнах ръката. Забелязала съм че се сеща за секс само ако му се разсърдя и така се стреми към мен.
Отгоре на всичкото изпада в криза ако разбере че съм мастурбирала. За него това е изневяра. И тук е мястото да спомена, че не сме цигани, а съвсем нормални българи, което е още по странно.
Не ме прегръща, не ме целува.... В началото на връзката ни го правеше, но сега изобщо не се стреми към мен... дори за деца не говори.

Забременях, накара ме да направя аборт понеже не било времето а и не сме женени. Аз имам желание за бебче, но той гледа децата с отвращение и казва, че дори една котка е по - красива и сладка от дете.

Всичко звучи потресаващо, но не е лош човек, просто не знам защо това се случва в секса???
Защо? Как да постъпя? Как? Няма да го оставя, защото това не е причина, той е моят спътник в живота, и знам, че във всяка връзка има кризи и не мога да намеря нещо перфектно. Нищо не е перфектно.

Коментари

1.   Според мен не трябва да се умилкваш или намекваш, а да говориш с устата си. Кажи му, че искаш секс тук и сега и нямаш време да го чакаш да с щрака по клавиатурата.

2.   Според мен ако не сега, вашата връзка ще се разпадне в бъдеще. Не виждам какво правиш при този човек. Направила си един аборт- той не се интересува от чувствата ти, не го е еня и дали това няма да се отрази на твоята фертилност в бъдеще- с една дума не го е грижа за теб. Може да съм крайна, но ти нямаш работа при този човек. Но ми се виждаш прекалено зависима и леко глуповата, за да вземеш крайно решемние. В крайна сметка животът е твой и ако искаш да го прекараш по този начин-давай. Нали няма нищо перфектно... Е, но има по-добро!

3.   Според мен иска да те "накаже" за да видиш колко е гадно като стоиш цял ден на компютъра и не му обръщаш внимание.
Може пък някоя друга да му е привлякла вниманието, но не вярвам. По-скоро е първото и ти е сърдит. Говори с него!

4.   Завъдила си голям боклук около себе си. Чисти се навреме, че животът не е безкраен!
Обичала го... От мазохистична "любов" никой не е прокопсал.

5.   тука според мен първо махни детето, защото щом не иска дете, не прави грешката да го оставиш.. Второ -значи оглеждай се и за други, честно, това нещо ми прилича на използване.. ТИ си добра, обаче той май май гледа само за себе си, това че не ти зачита мнението и не иска дете от теб, мисля че не е добре за връзката ти. Айде с детето, може да не е време, наистина, но за това че ти искаш нежност и той да се дърпа... нещо не мисе връзва..

6.   Абе жена, не виждаш ли, не иска деца от теб, не иска да те прегръща, целува, гледа когато му се прави да го правите, не го е грижа за теб кога ти се прави, седи по цяла нощ на компютъра, ти си лудо влюбена, а той май мисли за нещо друго.. Нещо ми се струва... не добре работата.. А може и да се обичате, и просто да не е времето за деца, да има работа на компютъра и да е зает нещо... Едно от двете е...

7.   Според мен причината се корени в аборта ти. Той просто е загубил желание към теб или се страхува, че това може да се повтори, за това те отблъсква.

Когато обаче му се до***, забравя за това и ти се натиска.

Лошото е, че именно така почват да се разпадат връзките. Може би е редно да си дадете малко време сами.

8.   понеже ми се струва, че си много добро момиче, искам да ти кажа нещо, един случай. МАйка забременяла от приятеля й, той не искал деца, но тя ме родила, и в последствие живели 3г и все не се разбирали, и накрая се разведоха.. Просто не прави грешка да търпиш много време, добре, обичайте се, но
пази се да не забременяваш, понеже... едно дете е много отговорна работа.. и трябва ако един ден те зареже или ти го зарежеш да го гледаш самичка..
Има хора които са женени и пак след години решават за деца, има време за дете... няма страшно.. когато сте готови за дете, тогава ще решите и двамата и ще го направите.. Просто и двамата трябва да искате и да сте готови..
Също има нещо, което не зная дали може да съм права, но мислиш ли, че мъжът ти има чувства към предишно гадже, и ако има обич към нея и тя към него, дали не е по-добре да го оставиш??? ДАли не преживява още нещо недоизживяно??
Всеки се бори за любов, мила, важното е в 1 връзка да са мъж и жена, която се обичат. Ако единия не обича, другия обича, тази връзка е обречена.. Трябва да разбереш и осъзнаеш, имаш ли място там, нямаш ли.. Само единия човек да обича, не може, винаги и след години няма да се промени това.. ако не те обича..
Просто разбери.. осъзнай... Всеки човек заслужава да е обичан, а не да го използват!!! Когато имаш любов, ти ще грееш, а когато няма--лошо..
Замисли се.. ЗАслужаваш много по-добър живот според мен.. не само да те гушкат, и целуват, ами и да те разбират...
Успех, мила.

9.   Проблемът при вас не е в неправенето на секс....

10.   според мен той уж страхотен човек, но когато той иска.. Значи мисля, че ако обичаш да бъдеш командвана и не ти пречи, защо да не.. Мисля че трябва да се съобразява и с теб.. точно защото е страхотен човек..

11.   При мен и моят приятел също е така. ходим 2години и половина. в началото всичко беше ок но после... много е мил, прегръща ме и ме целува постоянно но за секс... веднъж и при нас стана белята но се оправихме. той много се изплаши защото аз уча още(18год. ) а и той не е готов още. може да се е изплашил щом не иска дете... според мен трябва да не му говориш за секс, да изчакаш той да се си потърси и когато го направи ти да го отблъснеш. така той ще разбере как се чувстваш ти. поне при мен това подейства

12.   Минал съм през тези промени в поведението на партьора и колкото и банално да звучи накрая се оказва причината е - най-обикновена изневяра. Простичко и банално. Но всеки си мисли, че на него няма да се случи. Че е имунизиран. Докато не се случи. А е пред очите ти? ! Намаляване на секса, компютри, че и втори... , отчужденост... Позната история, стара колкото света. Отвори си очите и бъди присъстваща.

13.   ох, милата.. Направо ти съчувствам. Толкова мило отношение имаш към него, търсиш обич, а той те бута.. , кой знае какви гледа в компютъра, уж ги мразел, нещо май му се е случило на първия компютър, някаква случка, за да ги мрази, но пък после пак купил втори и пак седнал да търси нещо си на компютъра.. Ох, и бил добър, пък на неговото да става.. Ми, мисля, много си добра, много.. Просто не позволявай да правиш втори път аборт, пази се много, виж че нито те е пазил, нито нищо, тези аборти, сигурно боли, и ти се причинява и от там мъка.. Много те мъчи твоя мъж, много... Не зная от обич ли търпиш толкова, но мисля че имаш право на истинско щастие, но с деца не бързайте...!!! Просто не е момента, че може да те зареже, и да те намрази ако стане въпрос за деца.. щом не иска.. недей, че може да те намрази.. или да се уплаши...

14.   Насил те е на аборт, насилва те на секс, не ти обръща внимание, отвръщава се от деца. Какъв е този ? Веднага го напускай, лошо, много лошо ще се изпатиш!

Дървената

16.   Веднага ти давам отговора :) Когато ти не искаш му угаждаш, нали така? Какво ти коства на теб това? Да си отвориш краката и това е. Дори и да не успееш да се възбудиш просто го изтърпяваш да свърши и това е. Разбира се вярвам, че го целуваш галиш и взимаш участие. Представи си обаче как той може да прави секс ако не е възбуден? Как по-точно да стане когато хич не ти е до секс да се възбудиш и да го вдигнеш? Нали, за да те оправи трябва да му стане? То не е миксер да го включиш и да тръгне. При нас я няма опцията с отварянето на краката и чакането да свърши. Какво се очаква от него? Да започне с целувки милувки и като се стигне до проникване да каже "ами той не става" и да излезе едва ли не некадърен или повреден? Предпочита просто да те разкара от главата си.

17.   Щом мъжа ти казва, че по хубаво е да има котка а не дете, ми зарязвай го да си гепи една котка и да си я гледа