Споделена история от Секс и интимност

Питам мъжете, какво ви възбужда повече от всичко?
Може и да се повтори някъде темата, но все пак искам да попитам мъжете нещо. Кое действие, неволно или съзнателно в партньорките, жените или приятелките ви най-много ви възбужда? Има ли нещо, което като го направят, буквално за секунди да ви направи готови? Споделете нещо от личен опит? Казвате ли тези неща на половинките си или разчитате те сами да се досетят? Някакво движение, поглед, определено място и стимулирането му, събличането на жената, кое ви въздейства най-силно? Може да споделите и нещо друго, за което не се сещам да попитам.

Коментари

1.   Има един поглед, който казва "Точно в този момент съм в настроение да изпълня всичките ти фантазии. Само поискай и ще получиш" Видя ли го, целия на х*й ставам за секунда. За мен лично това е най-възбуждащото. А, и аромата на секс, който издава възбудената жена отблизо. Всичко останало - дрехи, обстановка, докосване, целувки е така да се каже спомагателен стимул за сетивата ми. Това е от мен, между другото поздравления за автора. Много интересна тема, очаквам с нетърпение да видя "колегите" какво ще споделят
БК

2.   Предполагам, че ти търсиш универсалната рецепта, но такава няма. При всеки е различно, също така всяка ситуация е отделна, зависи от момента, от настроението и от редица неща. Важно е разнообразието - дори едно движение или поглед да те възбужда, ако се прави постоянно писва.

3.   Деколте... като ги видиш такива сочни сочни как да не се възбудиш.

4.   Като си разгонена и тисе виждат циците.. Просто това е най-възвуждащото се! :)

5.   Изпечените кучки го знаят, прилагат и почти са сигурни в успеха: Вдигане на ръцете над главата, което открива и повдига гърдите, небрежно оправяне на дрехите под талията, особено на чорапи с повдигане на крачето... "Небрежно" разголване на рамо, незакопчано още едно копче на деколтето или заголване на бедро под пенюара... ОПАСНА БЛИЗОСТ. Докосването е решителния момент - всичко или нищо. Ако те желае - пътя е открит. Ако не - хваща пътя по най-бързия начин :) От друга страна, както "не се гаси туй що не гасне", няма как да възпламениш "мокър фитил" :)) Успех!

6.   Поведението на жената.
Много е възбуждащо, когато една жена си иска. ако има и елемент на изненада и мръсни думички....пфу!
Примерно на кафе сте и тя отива до тоалетната и получаваш смс "Мокра съм."
Погледа, който казва "Желая те"
Целувката със страст.
Прошепването на нещо, гъдела в ухото...едно прошепнато "Желая те!" придружено с изкусителна усмивка...

Докато е наведена и си оправя обувките.
Дори преди малко да сме свършили със секса, вирнатото дупе връща ентусиазма.

Сочните устни. Много е възбуждащо да гледаш как жена се храни с наслада.

7.   Авторката съм
Благодаря, №1 за това, че ти харесва темата. Харесва ми и отговорът ти. Към №2 - не, аз не търся универсална рецепта, точно защото знам, че всичко е индивидуално и субективно и точно затова ми е интересно да получа всякакви отговори. Дотук чета с интерес :). Има наистина мънички неща, които отварят и възбуждат мъжа, дори в една двойка, която е от години заедно. Кои са тези мънички, уж незабележими неща в ежедневието? Може би няма да ми повярвате, но понякога и ние жените оставаме изненадани от отговорите. Не съм си представяла, че действам възбуждащо на мъжа си, докато бърша прах на най-горните полици. Изнервена съм, уморена, бързам да свърша домакинската работа, пресягам се нагоре... Не ми и минава в момента мисъл за секс или нещо подобно. Но когато отворихме дума и той ми го каза, ни стана много весело. На мен лично доста приятно. Казвайте тези неща на жените си, ако сте ги пропуснали! Сигурно ще е интересна такава тема да отворим и за жените, кое "небрежно" и уж ежедневно нещо, наблюдавано в мъжете ни, все пак успява да ни възбуди и да ни въздейства.

8.   Секси дупе, в комбинация със тънко клинче...

9.   Ми ще пробвам обезателно! То у нас всичко тъне в прах - явна не прави тази гимнастика никак често, камо ли да я "засеча в действие"... Знам как да се надървя умишлено, не знам обаче как да я убедя да пробва да забърше прахта, най-вече по високото... :) Мисля си за план "Б" - известно време на секуални пости, после "с правото си на вето" да я убедя да бърше... и на високото и чак накрая да й падам като на добро кученце парченцето салам... Може пък наистина да й хареса :)

10.   Мъж съм и мен страшно много ме възбуждат красиви женски крачета също така и ръцете с естествено добре подържани! Това определено е моят фетиш от който направо избухвам!

11.   Космати гърди, малко закръглено коремче и много здрави космати ръце с дебели китки, набито тяло...

12.   Слушай няма да те подведа :) Като бях на 18-19 бях на почивка с приятели, и решихме да си хванем курви, и тя изглежда разбираше от работата си толкова ме възбуди, че го правихме око 1-2 часа :) Ето какво направи тя: Първо започна с, целувки с език, после почна да ме целува по врата (но много страстно и много ме възбуди), почна да саблича ризата ми и с устните си да ходи все по надолу и по - надолу, като стигна да члена ми каза да се изправя, (бях легнал) махна си блузата остана по сутиен и ми навря лицето в гърдите и (направо бях готов да я изям) и търкаше гърдите в лицето ми, свали си гаштите и седна върху мене почнах да и ближа вагината (повярвяй повече от близане на вагина няма какво друго да възбуди мъж толкова) и когато реших, че неможе да стане по хубаво тя почна да ми прави свирки (поза 69) и след това всичко цяло нощ го правихме :) надясам се, че съм бил полезен :) И ЗАПОМНИ НИЩО НЕМОЖЕ ДА ВЪЗБУДИ ПОВЕЧЕ 1 МЪЖ ОТ БЛИЗАНЕТО НА ВАГИНА ЛЕГНИ ВЪРХУ ЛИЦЕТО МИ И ГЛЕДАЙ :)

13.   Секси дупе и клинче точно 1-2-3 сантиметра над сгъвката ти на дупето угази му се и скивай или му се угази без гащи да видиш като ти почне путето, докато си с клинчето си свали гащтите и му вкарай главата вътре по клина да може да ти я ближе и му се навирай

14.   Еротичното облекло, което ме възбужда най-много, са мрежести дрехи. Особено ако са носени на голо. ОСОБЕНО, ако зърната й се "подават" през дупките на мрежата.

Като №1 ми въздейства и изражението на лицето - този прелъстителен поглед, лице леко насочено надолу със стиснати зъби, но съвсем леко разтворени устни. Има я и тази усмивчица, хвърлена ми през рамо.

Открих една от ерогенните си зони по възможно най-странният начин - лекото засмукване и гризване на меката част на ухото ми. Така и не споделих с момата, но се втвърдих за отрицателно време.

15.   Авторката съм. Става все по-интересно в тази тема. Към №12 -това вече е директен секс и те разбирам. Аз исках да кажа най-вече дребни неща, на пръв поглед не непременно сексуални, които ни възбуждат. Аз обичам, когато мъжът си пали цигара, щракането на запалката, играта на цигарата в пръстите му, до поднасянето и лапването на цигарата в устата. Този определен момент със сигурност ме възбужда, особено ако мъжът ми харесва много. Към №12, да прав си, ако жената си разбира без да е проститутка, знае, че ако успееш да накараш мъжът да почака, става много хубаво и за двамата. Наскоро един приятел ми сподели, че докато се возел в автобус, някакво момиче, не толкова хубаво, си слагало гланц на устните в движение. Това адски го възбудило обаче. Поставянето на червило или молив на устните се оказва, че на него му въздейства.

16.   Някои момчета се възбуждат когато допреш устни до вратът им и дишаш дълбоко сякаш правиш секс...

17.   прехапването на устни и целувките по врата....

18.   дупето на приятелката ми .. много е малко, стегнато и изпипано. Не харесвам дебели задници, усетих че не ме влекат жените, защото са жени, а аз съм мъж, а ме влекат тези, които изглеждат добре, слабите и финни мадами, само като го докосна, гледам или пипна и съм на 100% мога да стоя възбуден постоянно. Много неща могат да ме възбудят, но дори самият секс като секс, не ме възбужда така както да пипам и гледам дупе, а ако е в прашки и се побърквам, доставя ми невероятна наслада, но задължително да е малко ... жени с малко по-пълни дупета ги чувствам като приятели, дори да имат красиви лица, не ме привличат сексуално, не мога и да се влюбя в такава

19.   Едрите бедра на пълните жени, както и цялостната пълна фигура на жената, слаби изобщо не ме възбуждат. Това важи особено, ако жените са високи около моя ръст - 180 (по-ниски не харесвам толкова).

20.   Аз имам един фетиш.... Свързан е с pissing, но не точно. По-скоро е: female desperation. Това ме кара не само да съм готов за секунда , а дори да стигна до края. Знам ,странно е, ама....

22.   Здравей, моят приятел , е на 35 г. и сексуалните му фантазии са за красиви гърди секси дупе, краката на мадамата да са в чорапки да е с жартиери и прашки направо е неописуем секса с него. когато бяхме в банята и свърши сапуна аз хванах пяната за бръснене и той спомена че с това не мога да се измия като се намазах сме половин секунда му стана и изохка от кеф . Друг път се възбуди от това че бях с мокри прашки,правихме го и в кухнята и пред огледалото. но и двамата харесваме партер и той се възбужда от дупето ми.

23.   Дупето но да не е широко и голямо.

24.   Много ме възбужда, когато жената е облечена в готино финно секси бельо. Особено крачета обути в дълги финни женски чорапи (черни или бежеви), жартиери, прашки с прозрачна мрежичка отпред и т. н. Има и много други неща: чистото тяло, хубавите гърди, добре оформената прическа на триъгълника, усмивката на лицето, блясъка в очите, усещането на желанието, любовните думички, дишането, стоновете, ... абе, все неща, които карат мъжа да не знае на кое небе е.

25.   Най-много ме възбужда да гледам жена ми и дъщеря ми. Много обичам да се къпим тримата заедно и да наблюдавам как съпругата ми сапунисва малката и нежно да я докосвам с члена си по гърба й. Надявам се не ме намирате за много извратен, защото видях, че всякакви хора споделят. Дано ме приемате такъв какъвто съм.

27.   Умирам от кеф, когато жената е само по чорапи пред мен. Само по чорапи и всичко да ? се вижда! Има нещо много възбуждащо в това. Легнала пред мен с разтворени крака и аз да лижа, и да си играя нежно с вагината ?. Да усещам как потрепва тялото ?, и как тя също се възбужда. Обожавам целувките, милувките, прегръдките, гушкането един в друг, меките завивки. Те също създават една много приятна атмосфера и усещане на взаимност и обич. Да мачкам и да целувам гърдите и зърната ?, и да я усещам колко е мекичка цялата.

28.   Жената в, която съм влюбен ме възбужда с всичко. Само като я погледна.

32.   Малко дупе ТОВА Е..!! Виждам, че и други са изказали това мнение.. Но наистина черен прилепнал клин на малко секси дупе е направо побъркващо. Една къса пола не е толкова възбуждаща колкото жена обута в клин има някаква мистерия и секс. А с пола всичко е отвън и не ми е толкова възбуждащо.
ДУПЕ, ДУПЕ и пак Дупе.

37.   Възбуждам се за секунди от писинг изпълнения, буквално мога да свърша за секунди ако жената с която съм се испикае докато я гледам или пък докато правим секс, също и както си е облечена да се напикае в такъв момент бих свършил само докато се докосна

38.   Големите цици, да ги обарвам и мачкам, да смуча клитора й, а тя да тече...

39.   Когато ми излиже дупката на гъза. Ама да я разцепи с език, да стена като ранено животно.

40.   Току- що изкъпана, с хавлия на кръста, мокра не подсушена коса, щръкнали от моментния хлад на стаята, зърна. С още силния аромат на душ- гела, погледа под ъгъл и готовност всеки момент да бъде нападната. Или вечер, гушнати на диванчето пред телевизора да усещам небрежен гъдел с маникюр по тялото ми- настръхвам и ставам железобетон.

41.   Мъж на52г да гледам как жена ми масторбира.

42.   Доста неща в една жена ме възбуждат но едно от тях е как е облечена, например когато е с някое секси клинче и си личи всяка извивка на тялото и, по специално как клинчето е влязло в сливата и и тя небрежно върви, разбира че това ме възбужда да и ми прошепва на ухото че вече се е разтекла

43.   Една жена е мечта за всичките мъже наистина, да бъде с големи естествени гърди, ох колко са късметлии мъжете които имат такива жени.
Аз нямах такъв късмет с такива жени :(