Споделена история от Секс и интимност

Членът ми е дебел и създава проблеми при орална любов
Здравейте! Имам следния "проблем". Членът ми е дебеличък и 17. 5 голям и когато момиче ми духа зъбите и се допират. Имаше случай когато бях с едно момиче само за 1 път и тя не знам дали е имала по голяма уста или не знам но зъбите и не се допираха до члена ми. Проблемът е че сегашната ми приятелка не може да ми прави хубава свирка точно заради този причина а аз не искам да лиша от това удоволстивие. Някой да има подобно проблеми? Или просто да ми помогне някакаси?

Коментари

1.   Намираш едно метърче и си мериш обиколката пениса в състояние на ерекция. Ако ти е около 9-10 см (средна дебелина) значи просто си попадал на неопитни моми, които не прилагат някои по-тънки тактики да избягват гризването по време на смукване.

2.   Дай някакъв размер, какво разбираш под дебеличък?

3.   Номер 1 ''9-10 см (средна дебелина)'' във възбудено състояние ли имаш в предвид ?

4.   как дебелината ще е 10 см - вие чувате ли се? Или обиколката имате предвид? Така и не разбрах как го мерите? :)

Кажи на мацката, като ти духа да си сложи езичето на долните зъбки, като изкара върха му на устните си, а горната устна да я всмука и да покрие горните зъби... така ще омекоти влизането. Кажи й също така опъва долната си челюст адолу... получава се едно падане на долната челюст, което осигурява доста добър отвор... когато ти си активен, а главата й е неподвижна. Тоест, когато я ч**** в лицето и гърлото.
Но когато ти прави свирка, съвсем спокойно може да не го поглъща целия.. лапа главичката и си играе повече с езика.
Да има много слюнка, за да се плъзга по устните.. когато го навлажни много хубаво, да стане сочен и лигав, дори да те драсне със зъбите леко.. няма да го усетиш като драскане и да бъде неприятно.

Според мен си попадал на момичета, които не умеят и само на една, която може. Но тя няма да се научи ако не й кажеш кое ти харесва, как ти харесва, ако не я насочваш, ако си мълчиш за зъбите.

Преди да парвя за първи път орална на моя приятел, една приятелка ми каза, че те обичали да усещат зъбите ни и аз мсилех, че трябва да е така... съществуват много сексуални неудачи, защото не говорим.
Кажи й всичко и ще видиш, че спре да те драска. Колкото и да ти е дебел... устните й трябва да покриват зъбите.. просто не умее да ги използва.

5.   Жена съм, моят опит е следният : просто се занимавам повече с главичката и усилено действам с ръце. Не забравяйте лубрикант, може и слюнка, каквото ви харесва. №4 е обяснил по-добре и подробно.

6.   това не е нищо, ще видиш какви проблеми ще имаш с аналния секс ако ти е дебел. мен затова все ми отказват!

7.   Да ви имам проблемите... Не искал да се лишава от това удоволствие. Те хората много неща не искат, но все пак се налага да се съобразяват. Човек, не знам какво да те посъветвам, ти толкова ли не можеш да съществуваш целесъобразно без сви*ки?

8.   Спокойно, не е толкова дебел.... на съпруга ми е по - дебел и пак го лапам лесно. Просто момичетата не са знаели как да правят орална и не са спазвали правилото да не допират зъби до члена....