Споделена история от Секс и интимност

Колеги по анален секс, имам въпрос
Как реагирате, ако при анален секс има миризма или още по -лошо, кафяво? Харесва ми да го пъхам отзад на жените, но има и такива, които не са се подготвили, а дават. Не е приятно да ти лъхне на лайна, нали? . С пръст не бъркам, а директно вкарвам, защото се опасявам да не си изцапам пръста с кафявото, че пасле с тия ръце се храня все пак.

Коментари

1.   Авторе - който го е страх от мечки, да не ходи в гората!
Иначе, ами казвай предварително, за да се подготвят жените. По принцип много голям „сакатлък“ не може да стане, защото в тази част от червото не се съхраняват изпражнения, възможно е да има остатаци, ако жената е ходила скоро на тоалетна, а и е възможно да стане беля, ако страда от диария.

2.   Е, ти направо ме уби. " с тия ръце се храня все пак"-извинявай за въпроса, ама ти не ги ли миеш после? Иначе номер 1 е прав, който го е страх от мечки, не ходи в гората.
Горките жени, които ти пускат там. То бива его, ама твоето минава граници. Мислиш единствено за себе-"директно вкаравам "-е това ако не е висша форма на егоизъм.
Конкретно на въпроса ти-казвай като имаш намерение за там, за да знаят дамите и да става конфузна ситуация.
Маги

3.   Сори за отклонението ама за пръв път ще го направя с новото гадже, нормално ли е да му откажа първият път отзад. Той ми направи намек, че харесва аналния, аз до сега отзад не съм го правила и имам хемороиди вътрешни, отвънка не си личат. И каква е тая подготовка толкова, аз клизми не искам да си правя. И не искам после приятеля ми да пише по форумите като автора, затова моля отговорете.

4.   Авторе нали знаеш-надървен к*р н*сран г*з не признава.

5.   Ми природата ясно е определила кое място за какво е. Като се тикаш там, където природата е казала, че е за лайна, кво се чудиш, че лъха на такива? Или твоят задник ухае на рози и жасмин постоянно?

6.   Автора, по принцип всеки уважаващ себе си човек ползва биде след сране, а ако е навън се бърше с мокри кърпички, иначе като се прибере после ще види гащите си кафяви и трябва директно в коша за боклук. Има интимни гелове с хубави аромати, така че защо не - но жасмин не съм намирал още.

Иначе Ако ануса ти номер 5. ухае на жасмин бих те боднал там отзаде без да се замислям

7.   Сложи си коприва на дупето, Авторе и после как ще боготвориш лайната.

Ел:)

8.   Авторът гледа, че другите го правят и той тръгнал, хехе. Другия път си сложи от хирургическите ръкавици, за да не се изцапаш :)

9.   Много добре казано № 5

10.   Така е.. като правите секс заради едното "направо го вкарвам" такива недоумия ще пишете из форумите.

Авторе, да си чувал за копрофилия? Екскрементите, фекалната маса или както ти цветущо се изразяваш "лайната", на които ти лъха е за някои хора начин да изпитат сексуална възбуда.
Едни обичат да ги пробват, други да си играят (да се омазват) с тях, трети обичат миризмата.
Продуктите на нашите тела: урина, пот, "лайна", слюнка и т. н. често са начин да си доставяме удоволствие.

Ти какво мислиш, че спермата ти ухае приятно, че има вкус на боровинки и шоколад и че се разнася като мед в устата... не далеч не е така. Ако трябва да го опишем от към физическата страна - това е една гъста течност, наподобяваща сополи, мирише на немит с дни хуй и има отвратителен остатъчен вкус с трапчиво-кисело усещане, понякога горчиво.

Гнусна работа! Понякога е толкова гъста, че се чувстваш сякаш преглъщаш собствената си храчка.

Докато не си смениш представата за това какво е любовния акт, за теб секса ще е мушкане в лайна, от които може да ти остане кафяво под ноктите.

Пожелавам ти да срещнеш човек, който безумно много ще обичаш, за да разбереш ЗАЩО всичко онова, което сега ти се струва гнусно, може да послужи за възбуда... само защото е от този човек. Защото нищо от ннего не може да ти е противно.

Докато си търсиш по-тясната дупка за мушкане... няма да си добър любовник и не знам защо жените не са ти го казали досега. Не ставаш! Сори!

11.   Авторе, и на жасмин ухае, и биде ползвам, ама чак коминочистачи не ми трябват.
И се оглеждай, докато се каниш да го боднеш, че да не го бодне някой на теб изневиделица, та да разцъфнеш отзаде кат жасминов цвят.
№ 5

12.   Номер 10, пълно, точно и ясно
Абсолютно съм съгласна

Ж 26

13.   Автора
Започвам ви отзад
12 - женска солидарност
11- ако беше казала че не ползваш биде щеше още повече да ми паднеш в очите
10- другия път като ти го пъхна отзад и го изкарам кофяв до мадурите, ще ти го подам в устата и да видим дали ще го налапаш така изцапан и миризлив, и не ми сравнявай сперма с лайна, все едно да сравняваш англия с българия

15.   Хохо, някой се е изнервил, а? Пуста липса на всякакъв секс, до какво води само! Ц ц ц!

16.   Авторе, аз съм номер 3. Ако приятелката ти има хемороиди, това ще те погнуси ли? Моля бъди честен и малко е срамно да го кажа, но хемороидите са придружени от неприятна миризма. Вече незнам какво да кажа на приятеля ми защо не му давам секс, а човека си иска.

17.   Ти не искаш съвет, ти искаш просто да бъдеш прав.

Автор съм на темата "Да споделим най-... " Ако имаш желание попрочети малко за секса, ако не си остани с егото и нацапания хуй - какво да т направя като не искаш да възприемаш.

Да, лапам го след анален, да дори ако има някаква остатъчна миризма, но на човек, който безкрайно много обичам.
Той ме обожава, обожава тялото ми, дори когато е мръсно, защото да сме стерилни, за съжаление не винаги можем.

Една игра, която играем с него: клизма преди анален. От древността това е секс-игра, спомагаща възбудата.

Когато се научиш да ПРАВИШ секс, ще си поговорим пак, за съжаление към момента имам чувството, че говоря на стената.

И единствения съвет е: като ти е неприятно - не го прави!

А ако наистина искаш да станеш добър - поразрови се малко, попрочети и се осмели да изпробваш нови неща. Осмели се да се влюбиш, да се изпълваш с възхита от тялото на човека до теб, осмели се да си вкараш езичето отзад и да си поискаш същото.

И да - спермата не е никак вкусна и е също толкова гнусна за повечето жени, както за теб са екскрементите.

Пак ти казвам - ако просто търсиш по-тясната дупка, следващия път, когато се самозадоволяваш, просто стискай повече.

от номер 10

18.   до номер 3

ГОВОРИ, бе мила! то без говорене една връзка не става. Кажи му кое те притеснява. Кажи, че имаш хемероиди (не те ли болят - не знам доколко аналния секс ще ти е хубаво изживяване с тях - лекуваш ли ги? )

от номер 10

19.   Авторе, кафяво там няма начин да няма, щом искаш ей така да го мушнеш. Ще те посъветвам нещо друго, а то е да свикнеш с миризмата. Винаги когато си сам си мушкай един два пръста в ануса. И тъй като не обичаш да се подготвяш, липсата на лубрикат я замествай с облизване на пръстите от време на време. В началото ще смърди и горчи ама с упорит тренинг ще свикнеш и после няма да ти пука с какво ядеш.

20.   автора до 17 и като цяло кам разумните хора

провокирана си, защото си мислиш че всички като теб трябва да правят мърсотиити които ти вършиш, защото едно е мръснишки секс, а твойто си е буквално оцапан, мръсен секс, как ще си лапаш лайната, знаеш ли какви гадни бактерии има там, то без презерватив е опасно, а камо ли да му лапаш олайняния кур. Не знам как ли изглежда човек като теб, било и като излъчване. Не мога да си представя. Радвам се на по гнусливите хора, защото са и по разумни.

21.   Не, че нещо, ама като си толкова гнуслив, защо си го вреш там? И явно нищо от написаното от номер 17, не ти е влязло в главата. Има по важни неща от това дали ти мирише на лайна или не. Но явно няма да го проумееш скоро.
Земята се върти около оста си, а не около теб.
Маги

22.   от 10 и 17

Ти наистина не можеш да ме разбереш, нали?
А да не говорим, че си противоречиш. Използваш презерватив, но те е страх да не си нацапаш хуя до топките ли, така ли излиза?

Не лапам олайнян кур :))), а си играя с кура на приятеля ми, овлажнявам го, правя го сочен и хлъзгав, за да е по-приятно проникването му отзад, доставям му удоволствие, защото го обожавам и въобще не ме интересува дали ще има някаква остатъчна миризма или не. Да не говорим, че си има чалъми.

Не се опитвай да ме угнетиш, защото няма да успееш :)

И повярвай ми не разумно да си пъхаш кура отзад без подготовка на аналния отвор преди това, защото жената под теб я боли. Заради неспособни люде като теб царува мита, че аналния боли и е страшен.
Но разбира се защо да мислиш разумно за жената, като къде по-добре да си съвършен егоист и да се притесняваш единствено и само за себе си, собственото си здраве и собствените си сетива.

23.   от 10 и 17 до Маги

нека аз ти отговоря на въпроса защо си го вре там.

Защото мисли предимно и само за себе си и си търси тясното и стегнатото, пък и е гледал по порното, чел е, приятелите му казват, че са боднали някоя отзад и той да не е по-назад от модата - ще се пробва, ама му смърди и не му е кеф. Ама пък му е тясно и хубаво... а сега де - дилема!

24.   Хах, 17, предлагам да вземе да си сложи щипка на носа, че видиш ли чувствителното му обоняние да не се повреди от миризмата. Те хората са казали-който го е страх от мечки, не ходи в гората. И си права, че заради такива мъже, жените ги боли. Както писах и по горе земята се върти около оста си, а не около автора, но докато той не проумее, че секса не е пазарлък и трябва да се мисли и за другия, ще има да си търси съвети по форумите.
Маги

25.   От 3:благодаря за обърнатото внимание от 18. Не мога да му кажа имам хемороиди и миришат. Той ще се уплаши, той няма много опит. А съм много влюбена в него, не искам да го изгубя, не искам и да се погнуси от мен. Започнах да ги лекувам със свещички едва от днес. Не знам кога ще има резултат. Другото е че немога да си пъхна там свещичката, много съм зле с тези работи. Изобщо не знам как се поставя това нещо и днес ми се разтопи свещичката в ръката, защото 5 часа не мога да я напъхам в проклетата дупка. Не ме болят по принцип. Те са вътрешни и след изхождане се показват и се подуват отвън, после пак се прибират. Кървят при ходене по нужда и това. За болката не се притеснявам. Притеснявам се да не се погнуси, защото мирише аналният отвор ужасно, ако ще 5 часа в банята да съм била и има малък израстък отвън. Предпочитам да скъсам с него, отколкото да се изложа така, а много съм влюбена, изобщо не знам какво да правя.

26.   Автора, до всезнаещите

1. Не следвам стереотипи, там вкарвам защото съм попадал на кучки които са искали грубо, те ме научиха така
2. до вас "опитните" - за секса няма граници и може само да предполагате кай какво е опитвал
3. Жинотинското е добре да е събудено по рядко, защото с разгонени жени трудно се общува, камо ли на работа.
4. Уважавам хората които правят не животински секс като вас, а любов - има разлика все едно едните са животни, а другите са си хора.
5. Когато правя анален секс явно съм провокиран да го пъхам там и явно си личи че там и много преди мен са го пъхали.

27.   :)
Въобще не се страхувай! какво като нма опит - човек е, ако те обича, ще разбере, че имаш медицински проблем, който лекуваш. За тези неща трябва да умееш да говориш. Утре ще стане нещо по-сериозно, ще имаш гъбички и няма да му кажеш и ще го заразиш и него. Недей така!
Просто по най-деликатния начин, следващия път му кажи:
"Искам да знаеш и аз имам желание да пробваме анален, искам да чуеш защо ти отказвам. Страх ме е, че това, че имам медицински проблем, ще окаже влияние и ще развали цялото изживяване. "
Той ще те попита какъв е проблема:
И си го казваш - имам хемероиди, които кървят понякога и ме болят, имат и някаква неприятна миризма -все пак това е възпаление, лекувам ги и скоро няма да има този проблем и сама ще си поискам анален, но те моля за търпение.

Не е препоръчително да правиш анален сега... излекувай ги първо! Доста са упорити понякога, но с повече упорство, добра хигиена и желание - ще ги пребориш.

Няма да се откаже от теб заради това :)

Успех!
не зная как се слагат свещички... нямала съм допир с подобни - потърси съвет от лекаря си.

28.   Маги, прочети точка 4 и опитай да обясниш - аз се предавам, не мога, той иска да е прав и толкова.

29.   28, то се обяснява на човек, който иска да му се обясни. На тоя какво да му обясниш. Няма да проумее същината, отказвам се. Егоист от най-висша форма.
Маги

30.   Ама кво се опитвате да му обяснявате, кат той всичко знае? Оставете го, па някой ден пак ще се включим, като пита как да си намери партньорка за секс.

31.   Жените в темата - не се мислете за толкова опитни в секса, първо това е форум и точно вие сте попаднали тук. Това сте 7-8 жени от цялото общество. Това което пишете тук се базира на вашия опит и не означава че сте прави и че правите най върховните неща в секса, а това жена да дава отзад вече е напълно нормално и наложено и при малките момичета. Така че не се мислете за оборотни щом правите анален секс, дори ако не правите е лошо за вас -току се отказал някой навит ако му кажете че на правите анален.

32.   31, сигурен ли си, че коментара ти е за тази тема?
Не го връзвам с коментарите някак

33.   не знам, обаче умрях от смях, докато четох коментара на номер 10

34.   Автора - 33, мисля че те ме разбра защо така нападам номер 10. За мен при 10 нещата са гнусни и животински.

35.   До № 10 пиша ти едно голямо Евала, браво на теб момиче, всичко което си написала в коментарите ти е прекрасно и издържано като смисъл и начин на изказване! Споделям твоето мнение на 100 процента, защото усещам и правя нещата точно като теб :)
А на автора просто нямам какво да кажа, освен да го съжалявам в наивитета му... все още има много да учи за секса и живота като цяло!!

36.   35. Не знам какво си научила от живота щом го приравняваш със секса. но за жена като теб над 35 г. е смешно да ги сравняваш. Аз също те съжалявам, но ти се знаеш какви са ти приоритетите в живота и не искам тепърва да те уча

37.   Хаха авторе, точно като малко пале реагираш, ама то е разбираемо.... живота и секса при нормалните хора са тясно свързани, ама на теб май ти е сложно да го разбереш! Айде нема нищо.... ще ги научиш нещата, времето е пред теб!!

38.   до автора от номер 10

Ма ти си ме нападал ли? Егати! :)І))

На колко години си, BTW?

39.   Ох вие сте луди :Д Аз благодаря на автора защото толкова съм се чудила :Д ахаха, ми той момчето ясно каза : има и такива където не са се подготвили, а дават!
Ми то мизерна работа, аз не съм го правила, но много искам да пробвам и това ми е най- големия страх. Никога не бих допуснала да ми се случи такова нещо!!!
И от къде да си купя клизма ли там кво беше, отивам в аптеката и кво: една клизма ако може :Д няма ли други начини, четох че не трябва да ядеш 6 часа и да отидеш предварително до тоалетната, това не е ли достатъчно?

40.   До Автора... ;д Все пак бъркаш така да се каже в гъза на момичето не в кошница с рози нормално е да мирише така все пак всички знаем какво има там, а и като неискаш да ти мирише просто не прави анален секс.. макар че има вагини които миришат по сащия начин!! ;д

41.   Е... Аз направо съм потресена от всички, които смятат за нормално това, че миришат на лайна. Ми като не можете да се изчистите като хората, не правете анален секс! И до всички философки за любовта, които говорят... Ако половинките ви не са имали смелост да ви кажат, че им е неприятно да им лъхате на лайна, пикня или пръдня... , това не означава, че не е така! Това не означава, че не ви обичат! Напротив! Много ви обичат... МАКАР И ЛАЙНЯНИ...

42.   до номер 2 :Д хаха казваш горките жени. аз казвам горкия човечец. Как може да чука толкова нехигиенична кифла. Това е отвратително.

44.   Аз предлагам да ползваш ръкавици след като очевадно не си миеш ръцете. А за миризмата ползвай противогаз или маска, напоена с парфюм. И да споделиш след това резултата

47.   Мъжки, колкото и да е подготвена, винаги може да пръдне например. Чудя се как си бършеш задника с тия ръце - все пак с тях ядеш? А как дишаш, когато си в тоалетната? Или твоето ако е готино?

48.   Хехее и колеги станахме :)
Там където има лайна, обикновено мирише на лайна. Мен лично това не ме притеснява. Какво правиш когато имаш кафяво по оная работа? Не може да се измиеш с тия ръце дето ядеш с тях нали?

51.   А има ли колежки?

55.   Не ме привлича този секс. Като знам какво има там.... Само веднаж направих компромис, защото момичето искаше. Страшна красавица! Чукахме се, тя беше се разтекла от възбуда, зърната и щръкнали и започна да си пъха пръсти отзад и да иска да и го вкарам. Първо отказах, тя още повече пощуря, и ме възседна и си го вкара. Изненадах се, че така стигна до оргазъм. И аз свърших там, извадих си го чист. Но никога повече не го направих. Не ме кефи, честно! Още две жени са ми правили намек, че нямат нищо против другото място, но не съм го правил.

56.   До автора: Странен въпрос задаваш. Аналният секс не се прави със забивки за една вечер. Трябва да познаваш партньорката си.

57.   Опа, неподготвеност? Едва ли.. Естествено, че ако не е била в банята за подготовка, ще има "кафяво', което хич не ми се струва странно. Да узпукаш дупе е нещо уникално, което затваря въпроса. Ако я кефи, следващия път ще се почисти преди това.