Споделена история от Секс и интимност

Изкушение
Здравейте, реших да споделя с вас моята история и да ви помоля за съвет.

От 2г. имам връзка с мъжа на сестра си. Още от момента, в който го видях придобих слабост към него, след известно време го желаех. Аз съм на 18г., а той на 33г. Това лято се обадих на сестра си и и разказах всичко, което се с случвало между мен и мъжа и, казах и че го обичам и то много и освен това я помолих да си го поделим.

Лятната ваканция им дойдох на гости и тримата правихме секс. Интересното е, че след секс тримата си говорихме съвсим нормално. Не понасям да го виждам дори да стои до нея-откачам направо. Знам, че не трябва да съм с него, но много го обичам!Възможноста да прекратя всичко между нас ме ужасява!

Какво да правя?
Посъветвайте ме

Коментари

1.   Стани порно звезда!

2.   Свършиха се мъжете и се пускаш на женен и то за сестра ти? Направо си е смешно.. Не стига, че си втора цигулка, а и си толкова лапнала по тоя човек.

3.   Леееееееелеееееееееееееееее, момиче, вземи се в ръце! Как може такова нещо? Ако всичките ти връстнички са като теб-положението е отчайващо!Няма ли вече святи неща за вас, бе хора? Ама, ако това което казваш е вярно-май цялото ви семейство е сериозно сбъркано!!!

4.   БРАВО НА ТЕБ

5.   хехх ама то цялата ви рода са перверзници

6.   Защо не включиш и майка ти в оргията???

7.   Не хвърляйте кал по момичето ... всеки греши.
Имали си някакви кармични взаимоотношения - изживяли са ги - Моето момиче - просто се отдели от тях двамата за известно време- излизай с приятели, живей си младостта- мъжете сме много на тая земя - все ще си намериш твоя!

8.   Вие сте луди хора.

9.   Ми те нещо множко почнаха да грешат! Може би, защото има кой да ги защитава като правят простотии!

10.   Май сама не осъзнаваш колко е гадно това, което правиш? Заради едното е - нараняваш сестра си. А тоя какъв е - егати пича! Какво ми говориш - каква любов! Съмнявам се дори, дали разбираш значението на тази дума.

11.   Хей - Ти си луда!
Я се осъзнай!

13.   Хей, вие тук критиците, бъдете съдници на самите себе си! А аз ще кажа на момичето: "Прави това, което ти подсказва сърцето и не бъди егоцентрик" - успех! Това е само началото на пътя...

14.   За мен това е гнусно и много подло.

16.   По-добре се осъзнай навреме. И аз ти препоръчвам да се отделиш от тях за известно време. А този..... щом причинява това на теб и сестра ти. Той изобщо не се интересува от теб и чувствата ти, и само те използва като надуваема кукла.

17.   Ти го обичаш и не можеш без него, а той кой обича - теб или сестра ти????

18.   Има някои неща, които просто не бива да се правят.
Или ако се изкуши човек, то поне да се осъзнае и да спре
и то навреме!!! Едно е да обичаш, а съвсем друго е да се
вманиячиш и то по роднина! И ако историята ти е истинска, то за случилото се вина носи МЪЖЪТ НА СЕСТРА ТИ! Ти си била само на 16г., когато е започнало всичко, а той на 31. Дано не е било по - рано, защото в такъв случай си се "влюбила" в педофил!!!

Да!!! И ако на теб умът ти е бил в опознаването на любовните и сексуалните тайни, то какъв човек е способен на такова безочие!?

Ако уважаваш себе си, сестра си, семейството и те е грижа за това, което приятелите ти мислят за теб, сложи край на тази връзка! Дори и да е излязло на яве, с времето всичко ще се забрави. Ако ли не - животът си е твой, имаш право да го живееш както искаш.
Млада си, не го пропилявай!

22.   Не пропилявай младоста си - просто по този начин нараняваш себеси, сестра си и семейството си и ако не го осъзнаваш сега ще го усъзнаеш по на там! Спри с това безумие и си хвани човек, който е за теб и е на твоето ниво, защото този, в когото си се влюбила е просто исползвач, въпреки че се съмнявам, че знаеш изобщо какво е любов! Животът е пред теб - още нищо не се видяла, живей си живота пълноценно!
Успех!

23.   Ти си на 18 това което правиш е тинейджърско привличане това не е любов намери си твоето момче остави сестра си да си живее семейния живот .

24.   ПОЛОЖЕНИЕТО ТОЛКОВА ЛИ Е КРИТИЧНО?! ПА СЯКАШ НЕ СА ОСТАНАЛИ ДРУГИ МЪЖЕ НА ТАЗИ ПЛАНЕТА... ОТЧАЙВАШ МЕ... ;(

25.   МИ ЩО НЕ ВЗЕМЕШ И ТИ ДА СЕ ОМЪЖИШ ЗА НЕГО И ДА МУ НАРОДИТЕ С КАКА ТИ ПО НЯКОЛКО ДЕЦА И ДА СИ ЖИВЙТЕ ЗАДРУЖНО...

26.   Какъв е този мъж, който е позволил да се случи всичко това!? Обърни внимание мило момиче, че той е на 33, а ти на 18... за него ти си дете!!! Според мен той просто си се възползва от ситуацията и си прави кефа както си ще... А сестра ти няма акъл... Мила огледай се, животът е пред теб. Със сигурност това не е любов! В началото след като прочетох историята ти дори се отвратих... малко извратено ми звучи, ще ме извиняваш, но като се замислих, реших, че си просто едно объркано дете, което трябва да бъде отделено от тия перверзници и да бъде насочено в правилната посока на живота, който предстои...

27.   Вие сте перверзници. Защо не включите и родителите си-вашите и неговите. Ще стане съвсем весело.

28.   Моят съвет - ВЗЕМИ ДА ИЗТРЕЗНЕЕШ! И то колкото по-скоро, толкова по-добре!

29.   Ти не си влюбена, а просто едно объркано момиче. По-добре забрави всичко и започни отначало.

30.   Не е хубаво това което си направила, нее трябвало да влизаш в тази интрига. А сестра ти не е наред. Що за семейство е това !

32.   Номер 10 кви ги дрънка тя ако се е почувствала наранена няма да се съгласи на 3