Споделена история от Секс и интимност

Малко се притеснявам
Здравейте, аз съм момиче на 17 години и имам един доста глупав и наивен въпрос, но в крайна сметка за това е този сайт- да си помагаме в такива ситуации. Аз съм абсолютно девствена. С приятелят ми обаче естествено си правим някакви игри и удоволствия :) Та въпросът ми наистина е глупав, но аз се притеснявам. Накарах го да свърши с ръка поради което имаше семенна течност и по ръката ми. Понеже след като това стана не веднага отидох да се измия (само се позабърсах), а не се усетих и малко по-късно се пипнах по вагината нещо там, та питам дали е възможно нещо да стане? разбирайте вечния страх от бременност. По мое скромно мнение е невъзможно, ние въобще не сме го правили просто от пустата му несъобразителност. Все пак ръката ми си беше почти чиста след като я забърсах защото то и без това не попадна много. Но не знам, вие кажете... Благодаря предварително.

Коментари

2.   Няма абсолютно никакъв шанс да си бременна.

4.   Моля те, преди да правиш секс с приятеля си се образовай достатъчно. И не, няма как така да забременееш...

5.   Научи си уроците по Биология не се излагай момиче и сайта не е за такива въпроси. Следващият път прочети малко литература по темата. Естествено, че не може да забременееш

6.   Еее почна се.. споко скоро няма да правя секс и съм си достатъчно образована. Както посочих според мен също не е възможно, но когато си на моята възраст малко се панираш за глупости! Ясно ми е как стоят нещата със забременяването и условията в които то става, но аз имах нужда по детски да попитам. Не е нужно веднага с нападките :) За какво е този сайт?? Сподели. нет - не е само за това как еди си кой се е чукал с леля си и т. н нали?
От авторката

7.   Бременна си на 100%. Аз съм генеколог и съм запознат с тези неща. Честито на теб и бащата.

Др. Сафрон

8.   През ципата още не съм чувала някой да забременее, при това при забърсване. Нали спермата трябва да стигне до маточната шийка и да влезе там, това си е дълъг път, нали:) Образовай се, но не оттук, време е да разговаряш с лекар и да посетиш първият си гинеколог, момиче.

9.   Стига сте нападали момичето, едно време и вие сте били на нейно място!
Авторке, ти попита "по детски", аз ще ти отговоря по същия начин - няма как да си бременна, защото сперматозоидите, изложени на външни влияния - тоест не са вътре в теб, а навън, в случая - на ръката ти, няма как да оцелеят! Тоест, когато си се пипнала по-късно, дори да е имало някакви останали сперматозоиди, те отдавна са били мъртви! Оплождането е доста сложен процес като цяло и няма как да стане без проникване, като начало.
Желая ти успех!
Ж20

10.   Въпросите на момичето изобщо не са глупави.

Моята сестра забременя по-подобен начин докато беше девствена.

Каза ми, че приятелят и свършил върху нея и тя не знам какво е правила, как се е бърсала, но бремеността беше факт.

Така че вие се образовайте. Има много митове - че не може да се забременее без полов контакт или че не може да хванеш полово предавани болести ако използваш презерватив, но и двете неща се случват.

11.   Авторката имала нужда по "детски" да попита. Ами да ти отговоря - децата не би трябвало да правят секс. Забавен ми е обаче израза "абсолютно девствена". Напомни ми за 300 % импотентност при мъжете.

12.   Номер 10 тотално не е добре с главата. Сори, ама няма как да забременее, докато е девствена. Шансът е точно нулев. Стига писахте глупости, че паникьосахте младежта.. :)

13.   Има един култов въпрос: "Може ли жена да забременее, докато седи върху тоалетна чиния? ". Знаете ли му отговора?