Споделена история от Секс и интимност

СПИН
Здравейте,

тези дни попаднах на една тъжна история. Тази на момиче, заразено умишлено от свой връстник с вируса ХИВ.
Историята е покъртителна и може да бъде много поучителна.
И тъй като сайтът се посещава от много млади хора, реших,че и един човешки живот да спаси, това е МНОГО. Прочетете я, не бъдете доверчиви. Предпазвайте се. Не забравяйте, че сред вашите връстници вече има такива, чиято едиснтвена цел е да сте следващият заразен!

http://filip.blog.bg/hobi/2007/12/01/1-dekemvri-i-razkazyt-na-edno-momiche-koeto-e-hiv-pozitivno.138462

Коментари

1.   Точно то това се нуждаеше сайтът. Тук има момиченца и момченца, които искат да правят секс още на 13 -15 години. А замисляли ли сте се за последиците? Презервативите или хапчетата, никога не са 100% сигурни - хора, помислете. Живота найстина е ценен, бъдете внимателни...
SFA

2.   Спокойно скоро ще започнат да го лекуват.Все някога трябва да стане

3.   Ако лежиш на тази кълка че ще почне да се лекува-
успех ти пожелавам.

5.   Много тъжмо ми става, когато виждам такива неща. Прочетох историята и много се трогнах. Аз съм на 17 години и също водя полов жовот. Опитвам се да се предпазвам, но наистина никой не е защитен. Ужасно е наистина и е страшно, особенно за нас по-младите, защото животът е пред нас и доста неща не сме видяли все още.

Надявам се наистина, това момиче, което дава това интервю да има успех и дано Господ е с нея. :) За всички , които са горе-долу на моята възраст- наистина трябва да се замислим върху това, че никой не е подсигурен за тази болест. Трябва да бъдем умни, да не се доверяваме само защото в момента ни се прави секс.. да бъдем по-отговорни и да се замислим за бъдещето. :) Успех на всички! :)

6.   Като хванеш...ще спреш да водиш споко.