Споделена история от Секс и интимност

Хайде момичета, споделете
Момичета, споделете мерките на перфектния полов член , споделете реалните размери, всичко тук е анонимно, няма нищо лошо да си кажем истината, мисля че ще има доста заинтересовани и отговарящи си на някои въпроси по темата!

Ето аз ще си кажа първо.
Предпочитам златната сред нито много малък, нито много голям, за мен е по-важен майсторлъка!

Коментари

1.   На жената 8 см. са и напълно достатъчни, останалото е лакомия....
Габи 19 год.

2.   Еми и аз мисля, че размерът не е от особено значение, ако момчето си знае работата, а средното положение става.

3.   Габи, не си права - под 9-10 см. изобщо не е възможно да се осъществи полов акт.
Мъжът ми е 15 см. и си ми е перфектен. Без да искам си поръчах вибратор, който е 18 см. и не го ползвам, защото не ми е приятно. Мисля, че кой с каквото свикне - аз съм щастлива с 15 см. Бившият ми беше по-малък, но не чувствах нищо, най-вече обаче, защото нямаше стабилна ерекция.
Мисля, че ерекцията е по-важна от размерът, но едни 10 см. са задължителни

4.   Хах това беше шега от моя страна не личното ми мнение. Ако трябва да изразя такова мисля, че има значение, но за сантиментри не мога да претендирам, тъй като нямам идея колко сантиматра са необходими...
Габи 19год.

5.   Голям и дебел ;) ммм

6.   23 санта любовна писалка.

7.   до автора;.... е, ама много точни мерки си дала.... даже прецизни... :)).... ЗАРА

8.   Ми не им ги меря :)) егати!
Сори за спама, ама си представих следващия път да опъна една линийка на приятеля ми и като ме пита, да му кажа:
Тихо сега, говорим си с момичетата.

Дебел му и се ориентирам за това, докато му правя свирки, защото голям зор да го напъхам целия, но пък не му е много дълъг май, защото на предишния ми приятел като му правех свирка и много лесно го поемах в гърлото си. Но пък беше по-тънък определено.
На сегашния ми приятел е леко извит на горе, а и като е в ерекция не му стои вертикално а се залепя към корема му - тази му форма ми е идеална, когато съм отгоре.
На предишния ми приятел му беше като клон напред - напълно хоризонтално стоеше и беше съвършено прав. и много, много по-твърд и жилест го усещах.

И с двамата ми е еднакво хубаво - що се отнася само до вида, размера и деблината на писалките.

Уменията на първия бяха си остават на първо място и секса с него ми е бил по-хубав.

С втория обаче по-лесно достигам до оргазъм, посредством Жи-точката, точно заради формата на пениса му. Нещо, което предишния правеше с пръсти... и така..

9.   И накрая кой би избрала?

10.   не бих избрала мъж, заради размера и формата на пениса му...

но ако трябва да избирам вибратор, ще си взема такъв, който е леко "чупнат" горе и е по-дебел :)

11.   Не си лягам с линийка и пергел, съжалявам :)

12.   Момичета, аз съм мъж и искам само да ви кажа нещо, което чух от една позната. Знаете ли какво означава "Евалла! "? Когато жената може да хване члена с две ръце, това, което се показва отгоре е "Евалла! ". А иначе, според мен, перфектен член е този, който след първия път ви кара къде на ум, къде на живо, да се облизвате и да искате пак.

13.   Хм, никога не съм се интересувала от сантиметри. Дори не съм питала никое от гаджетата ми, или мъжа ми за това. Факт, обаче, е че най-готиният ми секс бе с момче (26г. ), чийто пенис в еректирало състояние, беше точно колкото безименния ми пръст. И на дължина, и на ширина. Следващият, по качество секс, бе с един мъж (45г. ) чийто пенис бе почи колкото китката ми на дебелина и много дълъг. Тайната ми фантазия е да направя тройка с двамата.

Явно, че не е от кой знае какво значение размерът на члена. Важното е какво правиш с него. Имах едно форумно другарче, което правеше анкета за размера на пениса и неговото значение. Водеше си статистика, даже. Не се съгласяваше с мнението ми, че не е толкова важен размера. Бях му дала пример с плувци. Единият знае да плува, другият - не. И двамата имат акваланзи, но само единият се справя. Така е и при секса. Може да има голям пенис, но да му трябва google maps, за да нацели отвора...

ж. 35

14.   спала съм само с едно момче и все още сме заедно вече 2 години. Размера му е 20 сантиметра и ме задоволява.. мисля че наистина си зависи от това с какво свикнеш :)

16.   Не мисля, че на някому ще му е от полза. Най - много мъжката част да се комплексира излишно.
Размерът има значение и е толкова важен колкото техниката и привличането.
Мен лично ме удовлетворяват размери - 18-20 на дължина, ширината не мога да я преценя, но да кажем нормална дамска китка.
За протокола била съм с мъж, на който члена в ерекция беше колкото кутрето ми.. изводите и сами може да си ги направите.
Но за да ви е наистина хубаво трябва да се чувствате комфортно в кожата си и да нямате задръжки в леглото.

17.   19-20см

18.   На моя му е към 18 ( може и повече не съм мерила с линийка :-) ) И си ми стига.
И аз мисля че майсторът е важен, но инструментът с който работи - също. Но както писаха по- горе - дори някои с голям инструмент - пак нищо не правят.

Аз съм свикнала с моя и ми е кеф, а и важното ее как ще те предразположи и дали го обичаш истински.
Чувала съм че на жените им стига 12-14 см. , но аз съм доволна, че ми се падна момче с по- голям... "инструмент ".
Много ми е кеф :-)

По-голям обаче не искам 20-25 и нагоре си е чиста лакомия, а аз не съм лакома и 18 см. (на око ) ми стигат ;-)

Ема 24г.

19.   Ами аз съм го правила с мъж на който му е бил 18см и на който му е бил 26 така че общо взето ако момчето си знае работата няма разлика ;))

20.   На гаджето ми е 17см и са ни предостатъчни ;)

21.   ГАБИ НА 19 г, № 1,!!!! Ами да, и аз като бях на 19 и нямах две раждания и няколко аборта, тези сантиметри ми бяха достатъчни. Така че не казвай "на жената ", не обобщавай!
Скоро не съм си лягала с мъж с линийка в ръка!
темата е пуберска и обидна за мъжете, нищо, че съм жена.

23.   Темата е стара, но ще споделя за формата.
За мен най-добри са правите с по-голяма главичка. Има едни трапецовидни /или по-скоро - триъгълни/, дебела основа, тънък връх - за нищо не стават

24.   Знаеш ли кой е идеалният? Този който те кара да крещиш от кеф! Къс, дълъг, тънък, дебел, важното е да те побърква, а това освен от размера зависи и от притежателя му. Ако ще и 30 см да е и да е супер дебел, ако мъжът не проявява грам старание да те побърка, нищо няма да стане.

25.   Всъщност, малкия размер по никакъв начин не ощетява мъжете!